Екскурсія в музеї “Зброя народів світу”

Щодня

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 200 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Цікава розповідь досвідченого екскурсовода про різні типи зброї та особливості її застосування;
  2. Знайомство з унікальною колекцією зброї, з якої складається велична експозиція;
  3. Змагання «Хто швидше посортує картки за видами зброї» серед учасників захоплюючого квесту для дітей в музеї Арсенал у Львові;
  4. Завдання на логіку та швидкість мислення «Хто швидше знайде вказаний на картці зразок зброї в експозиції»;
  5. Сильні позитивні враження та незабутні спогади, якими вони із задоволенням поділяться з однолітками та батьками.
Детальніше про екскурсію

Тематична екскурсія «Зброя народів світу» – це пізнавально-розважальний захід для дітей від 10 до 15 років.
Тематична квест-екскурсія для дітей в музеї Арсенал розрахований на школярів середніх класів. Розважально-пізнавальна програма розроблена з урахуванням сучасних методів педагогіки і складається з декількох етапів.

Тому під час відвідування Музею Арсенал у Львові на дітей чекає не просто цікава екскурсія, а ще й динамічні ігри та завдання на кмітливість.

Вільний час, проведений з користю та задоволенням

Екскурсія «Зброя народів світу» проходить серед багатої колекції різноманітної зброї, яка складає основу експозиції. Це чудова можливість ознайомити школярів з одним із найцікавіших феноменів людської цивілізації – появою зброї та її подальше вдосконалення.

Музей Арсенал у Львові зустрічає дітлахів:
• Затишною приємною атмосферою та унікальним оздобленням інтер’єру посеред якого розташована одна з найбільших колекцій стрілецької, холодної та інших видів зброї;
• Неймовірно цікавою розповіддю працівника музею, який детально розповість про кожний експонат у логічно розташованій експозиції;
• Динамічним квестом, під час якого дітям потрібно буде посортувати картки за видами зброї;
• Завдання на швидкість мислення, під час якого треба буде знайти зображені на картках рушниці, револьвери чи гармати серед виставлених у залі експонатів;

Екскурсія «Зброя народів світу» подарує школярам безліч теплих вражень та нових знань, якими вони з радістю ділитимуться з іншими.
Музей Арсенал чекає гостей!

Захоплююча екскурсія, що поєднує цікаву екскурсію та квест на логіку, дарує школярам чудовий шанс провести весело та пізнавально вільний час. Двері Музею Арсенал завжди відкриті для маленьких мешканців Львова та гостей старовинного міста. Під час відвідування діти також зможуть більше дізнатися про цікаві моменти з історії рідного краю, України та Світу. А найбільш активні відвідувачі отримають приємні несподівані подарунки, які піднімуть їм настрій на увесь день!

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація