Тур до Львова для школярів (3 дні)

Шкільні канікули можна проводити по-різному. Вдома із гаджетами. У бабусі чи дідуся в гостях. З батьками на роботі. З друзями у дворі. А можна в якусь мить зробити їх несхожими на всі інші і вирушити у подорож – у тур до Львова для школярів.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна туру 1000 грн

Автобусна екскурсія по Львову і Підземелля Львова в перший день, по дві пішохідні екскурсії по Львову на другий і третій день і проживання

П’ять причин обрати триденний тур до Львова для школярів:

 1. Урізноманітнити шкільні канікули та отримати нові знання – про Львів, про Західну Україну, про історію краю.
 2. Відвідати цікавий майстер-клас на вибір: виготовлення пряників чи готування шоколадних смаколиків.
 3. Самостійно вибрати екскурсію для школярів, яка буде найбільш цікавою, із шести особливих пропозицій.
 4. Побачити історичне місто Лева з його затишними вуличками, незвичайною архітектурою та величними пам’ятками, що перебувають під охороною ЮНЕСКО.
 5. Почути легенди та незнані раніше факти про Львів та його мешканців, про перемоги міста та його поразки, про його досягнення та втрати.

План туру до Львова на 3 дні для школярів

Детальніше про тур до Львова на 3 дні для школярів

Шкільні канікули можна проводити по-різному. Вдома із гаджетами. У бабусі чи дідуся в гостях. З батьками на роботі. З друзями у дворі. А можна в якусь мить зробити їх несхожими на всі інші і вирушити у подорож – у тур до Львова для школярів.

Недорогий, але дуже пізнавальний тур із п’ятьма екскурсіями, розробленими спеціально для дітей шкільного віку, – це саме те, що дорослі можуть і повинні зробити для дітей. Щоб збагатити їх інтелектуально та емоційно.

Що цікавого побачать школярі під час екскурсій у Львові?
• Пам’ятки архітектури. Історичний центр Львова – унікальна скарбниці особливих будівель. Незвичайна кам’яниця чорного кольору. Італійський дворик – єдиний в Україні. Розкішний Палаццо Бандінеллі. Перелік довгий. Це саме та архітектура, яка буде цікавою не тільки дорослим, але й дітям. Бо це красиво.
• Пам’ятники та скульптури. Фонтани, які зовсім не фонтани. Найбільший монумент Львова із неординарною історією створення. Пам’ятник кавовому королю. Кожна зі скульптур має свою цікавезну історію, яку хочеться почути. Бо це захоплююче.
• Собори та храми. Єдиний у Львові вірменський собор. Оригінальний Домініканський собор. Найвища будівля міста – костел Ольги та Єлизавети з красивим оглядовим майданчиком. Відомий в усьому світі Собор Святого Юра. Хто сказав, що школярам такі екскурсії не до душі? Повірте, вони слухатимуть кожне слово. Бо це рекордно.
• Личаківське кладовище – місце, де поховані відомі люди, де стоять монументи та скульптури, виконані іншими не менш відомими людьми. Парк, у якому живуть легенди та містичні історії. Це інтригуюче.
• Сучасне місто. Колоритні тематичні ресторани, Дім легенд, Криївка, Майстерня шоколаду, Карамельна майстерня, сувенірний ринок Вернісаж. Сучасний Львів – це безліч цікавинок і розваг. Це майстер-класи і оригінальні смаколики. Це музика посеред історичної площі Ринок. Це драйв. Це саме те, що захопить школярів і змусить їх закохатися у місто Лева, а значить – захотіти пізнати його ще глибше.

Триденний тур до Львова для школярів – це максимум вражень та ще більше цікавої інформації. Це пізнавальна мандрівка, під час якої діти навчаться сухати, запам’ятовувати, розуміти, ставити запитання і цікавитися тим, що їх оточує. І це круто.

У вартість туру входить:

 • 6 екскурсій по Львову;
 • проживання в хостелі;
 • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру не входить:

 • харчування;
 • особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • страховий поліс (за бажанням).

А також вхідні квитки:

 • Личаківський цвинтар – 40 грн., пільговий/дитячий – 30 грн.;
 • Музей-аптека – дорослий/пільговий/діти 30/20/10 грн.;
 • Підземелля Домініканського монастиря – дорослий/пільговий 20/15 грн.;
 • Підземелля костелу о.Єзуїтів – дорослий/діти 15/5 грн.
 • Палац Потоцьких – дорослі/студенти/дитячий 90/50/20 грн.
 • Каплиця Боїмів – загальний – 30 грн.
 • Королівські палаци – загальний – 30 грн.

Інші тури

Тур до Львова на 7 днів

5550 грн

Хочете побувати в найцікавіших львівських місцях, але не обмежуватися тільки походами у цьому стародавньому місті? Наш тур на сім днів допоможе вам відкрити Львів з нового боку.

Щотижня

Тур до Львова для школярів на 1 день

300 грн

Щодня

Тур у Львів для Школярів на 2 дні

550 грн

Щодня

Тур у Львів на Новий Рік: 3-4 дні

від 2300 грн

Новий рік у Львові – це святкові вулички і ароматні локації, колоритний ярмарок та величні замки. Це унікальний шанс провести Старий рік та зустріти Новий емоційно і незабутньо. Читайте більше на сайті.

Дати : 30.12-02.01.2021

Реєстрація