Тури до Львова

Тур у Львів на Вихідні: 2 Дні Екскурсій + Проживання

від 890 грн

4 екскурсії, проживання, сніданок. В 1 день 2 екскурсії Львовом: автобусна - оглядова та пішохідна - Підземелля Львова. В 2 день 2 пішохідні екскурсії: Елітний Львів і Вуличками Давнього Львова

Детальніше

Щотижня

Поїздка до Львова на 3 дні: Ваші найкращі враження про місто

1400 грн

Якщо ви хочете дізнатися як можна більше про це чарівне місто, наш тур до Львова на три дні допоможе вам відкрити його з різних сторін: гастрономічної й містичної, релігійної та стародавньої.

Детальніше

Щотижня

Тур до Львова на 4 Дні: Замки і місцеві визначні пам'ятки

2200 грн

Втілюйте свої мрії в реальність, замовляйте подорож до Львова на 4 дні - і вирушайте в свій найкращий тур по Львівських пам'ятках. Вас чекає 6 екскурсій по місту і одна виїзна екскурсія львівськими замками.

Детальніше

Щотижня

Тур до Львова на 5 днів: Замки Львівщини та Карпати

3400 грн

Тур до Львова на 5 днів - це оптимальний варіант для тих, у кого обмежений запас відпустки. Пограма туру включає як екскурсії по міських визначних пам'ятках, так і поїздку по замках Львова.

Детальніше

Щотижня

Тур до Львова на 6 днів: Карпати, Львів і Львівщина чекають вас!

4200 грн

Провести 6 днів у Львові і побувати у всіх найцікавіших місцях - з нами це реально. Запрошуємо вас відвідати наш тур і відвідати цілих 10 унікальних екскурсій як в самому місті, так і за його межами.

Детальніше

Щотижня

Тур до Львова на 7 днів: 12 Екскурсій по маршруту Львів-Карпати

5000 грн

Хочете побувати в найцікавіших львівських місцях, але не обмежуватися тільки походами у цьому стародавньому місті? Наш тур на сім днів допоможе вам відкрити Львів з нового боку.

Детальніше

Щотижня

Тур до Львова для школярів на 3 дні

1000 грн

В этот тур мы вместим максимум впечатлений от разностороннего, старинного и одновременно современного города и получится наша замечательная программа «Популярные экскурсии по Львову».

Детальніше

Щодня

Тур у Львів на Новий Рік: 3-4 незабутніх дні на Львівщині

2900 грн

Новий рік у Львові – це святкові вулички і ароматні локації, колоритний ярмарок та величні замки. Це унікальний шанс провести Старий рік та зустріти Новий емоційно і незабутньо. Читайте більше на сайті.

Детальніше

31.12-03.01.2021

Тур до Львова на Різдво: 5 екскурсій + вертеп, емоції, які варто пережити

1950 грн

Різдво Христове у Львові поєднує в собі східні та західні традиції святкування, створює незабутню атмосферу та дарує вражаючі емоції. Час, коли місто перетворюється на казку, в яку може потрапити кожен.

Детальніше

5-7.01

Реєстрація