Тур на Замки Львівщини

Тур проводиться кожного дня (крім понеділка)

Ви відвідаєте 3 найпопулярніші замки Львівщини: Олеський замок, Золочівський замок, Підгорецький замок

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 350 грн

5 причин вибрати тур у Львів на 2 дні:

 1. Одноденний тур дозволить вам ознайомитися з найцікавішими замками регіону;
 2. Унікальна можливість познайомитися з середньовічною системою оборони і зброєю тієї епохи;
 3. Красиві пейзажі і живописні парки, навколишні кожен замок;
 4. Легенди і містичні історії про привидів;
 5. Можливість побачити перші на європейському континенті … туалети!

Золота Підкова Львівщини

9:00-18:00 Замки Львівщини

(початок: площа Галицька, біля пам’ятника королю Данила)

Про тур детальніше

«Золотою підковою» називають популярний серед українських і зарубіжних туристів маршрут по основних замках Львівщини. В обов’язкову програму – Золочівський, Олеський та палац в Підгірцях. Іноді в програму також включена Свіржська фортеця.

Екскурсія «Золота підкова» – можливість розширити власний кругозір

Всі замки Львівської області, які входять в цей маршрут, знаходяться недалеко один від одного. Тому всього за одноденну екскурсію ви можете ознайомитися з величезною кількістю пам’яток і відкрити для себе широкий пласт унікальної історії регіону епохи Середньовіччя і Відродження. Під час екскурсії нічого не буде вас відволікати: комфортабельним автобусом ви будете переміщатися від одного замку до іншого і слухати захоплюючу розповідь екскурсовода. Основна ваша турбота – увібрати якомога більше корисної інформації та зробити красиві фотографії на тлі елегантних архітектурних палаців, потужних фортечних валів і в світлих парках з витонченими скульптурами.

На що варто звернути увагу

Кожен із замків Львівщини унікальний. Замок в Підгірцях оточений містикою і таємничістю: тут ви зможете познайомитися з привидом, Блідої Пані, і дізнатися про трагічну історію її життя. А ще його називають «Галицьким Версалем»: архітектурні форми і внутрішні інтер’єри цього палацу нічим не поступаються французьким пам’яткам.

В Золочівський замок приїжджають іноземні туристи, студенти-архітектори та історики, щоб … вивчити конструкцію туалетів. А все тому, що перші європейські туалети з’явилися саме тут, в замку Львівської області. І якщо в Європі вони були рідкістю і розкішшю, але у нас на Галичині – всього лише комфортом. У тому ж Версалі на весь палац було всього 2 туалети, а в Золочеві – 8.

Олеський замок – чи не найстаріший з тих, які збереглися в регіоні. Король Ян ІІІ Собеський надав йому статус королівської резиденції.

За часів нападів кочових полон він залишався форпостом Київської Русі і дозволив зберегти державність. Зараз тут розміщений музей з незвичайно багатою експозицією творів живопису і скульптури 13-19 століть. Також цікава сама будівля палацу – вона овальної форми, її східний і південно-східні крила з’єднуються триповерховою оборонною вежею. А ось історія Олеського замку рясніє трагічними сторінками: деякий час вважалося навіть, що він проклятий.

Висновок редакції: рекомендуємо замовити екскурсію по замках Львівщини прямо зараз.

У вартість туру входить:
 • Проїзд автобусом
 • Супровід гіда-екскурсовода
У вартість туру не входить:
 • харчування
 • вхідні кквитки

А також не входить:

 • Олеський замок (дорослі 60 грн., пільговий 30 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);
 • Підгорецький замок (дорослі 60 грн., пільговий 30 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);
 • Золочівський замок (дорослі 90 грн., пільговий 60 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.)

 

Інші тури

Королівська Жовківщина - вражаючі пам’ятки архітектури та культури

100 грн

Жовківщина – дивовижний край, який оберігає у своїх кордонах вражаючі пам’ятки архітектури та культури, унікальні храми та цікаві туристичні локації.

Щодня

Тур в Трускавець(Львівська область): курортні розваги та цікаві екскурсії

400 грн

Крім звичного курорту мінеральних вод, Трускавець відкриється вам, як місто з цікавою історією, приголомшливою природою і незвичайними пам'ятками, які знаходяться в його околицях.

Щодня

Шляхами Івана Франка: Екскурсія по Львівській області

400 грн

Екскурсія «Шляхами Івана Франка» це незабутня поїздка по красивих місцях Львівщини. Це - можливість доторкнутися до минулого українського народу і його культурного діяча - Івана Франка.

Щодня

Фортеця Тустань та водоспад Камянка

400 грн

Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природній парк "Сколівські бескиди", водоспад "Кам'янка", озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

Дати : Щодня

Реєстрація