Шляхами Івана Франка

Тур проводиться кожного дня

Екскурсія «Шляхами Івана Франка» це незабутня поїздка по красивих місцях Львівщини. Це – можливість доторкнутися до минулого українського народу і його культурного діяча – Івана Франка.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 400 грн

5 причин вибрати тур “Шляхами Івана Франка”:

 1. Ви побачите незвичайні містечка Дрогобицького району, які мають свою давню і славну історію.
 2. Ви поринете з головою в український побут часів життя Івана Франка, побуваєте в його садибі і
  зможете побачити старовинні артефакти, яким немає рівних.
 3. Чудова природа – прекрасний бонус для цієї подорожі, і ви зможете нею насолодитися як при візиті
  в Нагуєвичі, так і під час подорожі в Підгірці або Стрий.
 4. Оригінальні сувеніри – це ваша пам’ять про поїздку. У цій подорожі ви зможете обзавестися
  незвичайними сувенірами з Дрогобицьких солеварень або Нагуєвичів.
 5. Екскурсія «Шляхами Івана Франка» цікава не тільки дорослим, але й дітям – і ви зможете
  влаштувати сімейний відпочинок з пізнавальним ухилом, який точно не буде нудним.

Шляхами Івана Франка

Шляхами Івана Франка

(початок: Залізничний вокзал)

lviv

Шляхами Івана Франка

Знаменитий українець Іван Франко – уродженець Львівщини. Саме тут, в селі Нагуєвичі він народився і виріс. А в подальшому його життєвий шлях приводив його в такі міста, як Дрогобич, Стрий, Підгірці. І всі ці точки на карті життя знаменитого письменника ви побачите самі в ході нашої екскурсії.

Шляхами Івана Франка: Нагуєвичі, рідну домівку письменника

Невелике живописне село Нагуєвичі міцно пов’язано з життям Франка – тут письменник виріс, тут же був будинок його батьків. І все це до ювілею письменника в 1981 році було реконструйовано. Тепер Нагуєвичі – це історико-меморіальний комплекс, присвячений історії і побуту місцевих жителів і Івану Франку. Тут знаходиться великий музей-бібліотека, в якому зібрані як твори письменника, так і старовинні книги, в тому числі і церковно-приходські. Також в комплексі є відновлена садиба родини Франка, з яблуневим садом і кузнею, адже Франко-старший був ковалем. Вся обстановка тут в точності передана по замітках письменника. А ще вас чекає піша прогулянка по стежці Івана Франка по мальовничому лісі, прикрашеного скульптурами, а для дітвори передбачена ціла програма «Поляна казок».

Дрогобицькі солеварні – найстаріше підприємство краю

Пов’язаний шлях між Іваном Франком і Дрогобичем. І тут ви зможете побувати на унікальному підприємстві – жупі або місцевої солеварні. Тут сіль варять із води підземного озера, яку добувають з 50-метрової глибини, використовуючи старовинні технології. Все це ви зможете побачити самі, прогулюючись між старими будівлями солеварні Дрогобича. А місцеві майстри поділяться з вами секретами і легендами солеварів давнини. Наприклад, знаменитою легендою про упиря солеварень або курйозні історії про те, як в Дрогобичі з’явилася дерев’яна церква.

Підгірці: замок, оспіваний в легендах

Ще один пункт вашої подорожі – це легендарний підгорецький замок, оспіваний в легендах. Його витончений ренесансний вигляд використовувався при зйомці знаменитих фільмів, а парк, який розбитий навколо, вражає своєю красою. Прогулятися по алеях парку, послухати легенди про замкових привидів і дізнатися більше про його власників (а серед них був і король польський!) Ви зможете під час екскурсії в Підгірцях.

Екскурсія в Стрий – оплот культури і патріотизму

Стрий – містечко невелике, але дуже важливе для історії українського народу, та й для Івана Франка. Тут в XIX столітті був справжній оплот культури, зокрема працювала організація «Просвіта». А ще через кілька десятиліть саме тут зародився рух Січових Стрільців. Хочете дізнатися про це більше? Тоді наша екскурсія по патріотичному і повстанському Стрию вам буде до душі.

Замовляйте наш екскурсійний тур «Шляхами Івана Франка» – і ви зможете відкрити для себе нову літературну та історичну сторінку життя України і її західного регіону.

У вартість туру входить:
 • Проїзд автобусом
 • Супровід гіда-екскурсовода
У вартість туру не входить:
 • харчування
 • вхідні кквитки

А також не входить:

 • Зоопарк “Лімпопо” (дорослі 90 грн., діти (до 14-ти років) 60 грн.);

 

Інші тури

Одноденний тур "Озеро Синевир та Водоспад Шипіт"

600 грн

Кожна мандрівка у Карпати – це відпочинок душею та тілом. Тут можна піднятися на вершини і попід хмарами забути про земні проблеми. Чи зануритися у води водоспаду, очистившись від неприємних спогадів чи думок. І зазирнути в Морське око, яке нагадує про те, що найцінніше – наші емоції та враження, а решта – буденні дрібниці. Наш тур у Карпати – про усе це і навіть більше.

Щодня

Тур в Трускавець(Львівська область): курортні розваги та цікаві екскурсії

400 грн

Поплавати з дельфінами і поспостерігати за кумедним побутом мавп. Відвідати СПА-центр і вирушити в «українську Каліфорнію». Скупатися в озокеритному озері чи зазирнути у скельний комплекс? Що оберете ви?

Щодня

Королівська Жовківщина - вражаючі пам’ятки архітектури та культури

350 грн

Ідеальне місто з десятками унікальних пам’яток архітектури – це Жовква. Загадковий монастир з чудотворними іконами – це Крехів. А максимум емоцій та вражень – це тур Жовківщиною із гостюванням у ведмедів.

Щодня

Свіржський та Старосільський замки: про що мовчать фортечні мури

350 грн

На Львівщині є чимало замків, але два з них вражають своєю красою всіх без винятку. Це фортеці у Свіржі та в Старому селі. Хочете почути легенди одного з найбільших замків України? А побувати там, де бував Д’артаньян?

Щодня

Тур зі Львова "Почаївська Лавра і Скит Святої Анни"

500 грн

Тут унікальний архітектурний ансамбль Свято-Успенської Почаївської Лаври. Тут найбільша в Україні дзвіниця. І наймістичніше озеро, з яким пов’язані нереальні дива. Чудеса і дивовижна архітектура – це все в дивовижному одноденному турі.

Щодня

Реєстрація