Шляхами Івана Франка

Тур проводиться кожного дня

Знаменитий українець Іван Франко – уродженець Львівщини. Саме тут, в селі Нагуєвичі він народився і виріс. А в подальшому його життєвий шлях приводив його в такі міста, як Дрогобич, Стрий, Підгірці. І всі ці точки на карті життя знаменитого письменника ви побачите самі в ході нашої екскурсії.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 400 грн

5 причин вибрати тур “Шляхами Івана Франка”:

 1. Ви побачите незвичайні містечка Дрогобицького району, які мають свою давню і славну історію.
 2. Ви поринете з головою в український побут часів життя Івана Франка, побуваєте в його садибі і
  зможете побачити старовинні артефакти, яким немає рівних.
 3. Чудова природа – прекрасний бонус для цієї подорожі, і ви зможете нею насолодитися як при візиті
  в Нагуєвичі, так і під час подорожі в Підгірці або Стрий.
 4. Оригінальні сувеніри – це ваша пам’ять про поїздку. У цій подорожі ви зможете обзавестися
  незвичайними сувенірами з Дрогобицьких солеварень або Нагуєвичів.
 5. Екскурсія «Шляхами Івана Франка» цікава не тільки дорослим, але й дітям – і ви зможете
  влаштувати сімейний відпочинок з пізнавальним ухилом, який точно не буде нудним.

Шляхами Івана Франка

Шляхами Івана Франка

(початок: Залізничний вокзал)

lviv

Шляхами Івана Франка

Знаменитий українець Іван Франко – уродженець Львівщини. Саме тут, в селі Нагуєвичі він народився і виріс. А в подальшому його життєвий шлях приводив його в такі міста, як Дрогобич, Стрий, Підгірці. І всі ці точки на карті життя знаменитого письменника ви побачите самі в ході нашої екскурсії.

Шляхами Івана Франка: Нагуєвичі, рідну домівку письменника

Невелике живописне село Нагуєвичі міцно пов’язано з життям Франка – тут письменник виріс, тут же був будинок його батьків. І все це до ювілею письменника в 1981 році було реконструйовано. Тепер Нагуєвичі – це історико-меморіальний комплекс, присвячений історії і побуту місцевих жителів і Івану Франку. Тут знаходиться великий музей-бібліотека, в якому зібрані як твори письменника, так і старовинні книги, в тому числі і церковно-приходські. Також в комплексі є відновлена садиба родини Франка, з яблуневим садом і кузнею, адже Франко-старший був ковалем. Вся обстановка тут в точності передана по замітках письменника. А ще вас чекає піша прогулянка по стежці Івана Франка по мальовничому лісі, прикрашеного скульптурами, а для дітвори передбачена ціла програма «Поляна казок».

Дрогобицькі солеварні – найстаріше підприємство краю

Пов’язаний шлях між Іваном Франком і Дрогобичем. І тут ви зможете побувати на унікальному підприємстві – жупі або місцевої солеварні. Тут сіль варять із води підземного озера, яку добувають з 50-метрової глибини, використовуючи старовинні технології. Все це ви зможете побачити самі, прогулюючись між старими будівлями солеварні Дрогобича. А місцеві майстри поділяться з вами секретами і легендами солеварів давнини. Наприклад, знаменитою легендою про упиря солеварень або курйозні історії про те, як в Дрогобичі з’явилася дерев’яна церква.

Підгірці: замок, оспіваний в легендах

Ще один пункт вашої подорожі – це легендарний підгорецький замок, оспіваний в легендах. Його витончений ренесансний вигляд використовувався при зйомці знаменитих фільмів, а парк, який розбитий навколо, вражає своєю красою. Прогулятися по алеях парку, послухати легенди про замкових привидів і дізнатися більше про його власників (а серед них був і король польський!) Ви зможете під час екскурсії в Підгірцях.

Екскурсія в Стрий – оплот культури і патріотизму

Стрий – містечко невелике, але дуже важливе для історії українського народу, та й для Івана Франка. Тут в XIX столітті був справжній оплот культури, зокрема працювала організація «Просвіта». А ще через кілька десятиліть саме тут зародився рух Січових Стрільців. Хочете дізнатися про це більше? Тоді наша екскурсія по патріотичному і повстанському Стрию вам буде до душі.

Замовляйте наш екскурсійний тур «Шляхами Івана Франка» – і ви зможете відкрити для себе нову літературну та історичну сторінку життя України і її західного регіону.

У вартість туру входить:
 • Проїзд автобусом
 • Супровід гіда-екскурсовода
У вартість туру не входить:
 • харчування
 • вхідні кквитки

А також не входить:

 • Зоопарк “Лімпопо” (дорослі 90 грн., діти (до 14-ти років) 60 грн.);

 

Інші тури

Королівська Жовківщина - вражаючі пам’ятки архітектури та культури

100 грн

Жовківщина – дивовижний край, який оберігає у своїх кордонах вражаючі пам’ятки архітектури та культури, унікальні храми та цікаві туристичні локації.

Щодня

Тур в Трускавець(Львівська область): курортні розваги та цікаві екскурсії

400 грн

Крім звичного курорту мінеральних вод, Трускавець відкриється вам, як місто з цікавою історією, приголомшливою природою і незвичайними пам'ятками, які знаходяться в його околицях.

Щодня

"Замки Львівщини": Екскурсія по найкращих замках області

350 грн

Екскурсія подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією своєї країни. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки – це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

Щодня

Фортеця Тустань та водоспад Камянка

400 грн

Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природній парк "Сколівські бескиди", водоспад "Кам'янка", озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

Дати : Щодня

Реєстрація