Тури по Львівщині

Екскурсія замками Львівщини

350 грн

Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією своєї країни. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки – це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

Детальніше

Щодня, крім понеділка

Фортеця Тустань та водоспад Камянка

400 грн

Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природній парк "Сколівські бескиди", водоспад "Кам'янка", озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

Детальніше

Щодня

Тур у Трускавець

грн

Трускавець - це курорт, який не потребує представлення. Але ми відкриємо його для вас з новою, незвіданою раніше сторони. Що це означає? Це означає, що крім звичного курорту мінеральних вод, Трускавець відкриється вам, як місто з цікавою історією, приголомшливою природою навколо і незвичайними пам'ятками, які знаходяться в його околицях.

Детальніше

Тур Шляхами Івана Франка

грн

Що таке екскурсія «Шляхами Івана Франка»? Це - незабутня поїздка по красивих місцях Львівщини, описаним поетом і письменником. Це - можливість доторкнутися до минулого українського народу і його культурного діяча - Івана Франка. Зрештою, це найцікавіша пригода, на якій вас чекає чимало нових відкриттів.

Детальніше

Реєстрація