Залізничний вокзал у Львові: екскурсія, просочена духом подорожей

Місце, з якого починаються всі пригоди – це, звичайно ж, вокзал. Саме сюди щодня прибувають тисячі туристів і гостей міста. А ми пропонуємо вам відправитися на залізничний вокзал Львова з метою подивитися на його красу та занурити в історію міста Лева.

Вокзал у Львові був побудований в 1861 році. На той момент, це був перший пункт залізничного сполучення в Україні. Будівництво вокзалу в Королівстві Галичини і Лодомерії було ініційовано урядом Австрійської імперії, і вже з середини позаминулого століття Львів виявився пов’язаний залізничним сполученням з іншими містами Європи.

Після відкриття Вокзалу сюди першим прибув потяг з Перемишля. З цього часу почався регулярний рух з Відня та Кракова. Згодом поруч з Головним вокзалом було побудовано Чернівецький і вони були конкурентами. Спочатку задумкою було, що він буде відправляти потяги на Чернівці, проте з часом збільшив свою географію. Але все дуже розділилось, після чого Чернівецький вокзал почав приймати потяги з Кракова, а головний – з Чернівців.
В період Євро-2012, який проводився у Львові сталася визначна пам`ятка в історії, вперше вирушив потяг “Інтерсіті+” за маршрутом: Київ-Львів-Київ, тривалістю в дорозі близько 5 годин.

Реєстрація