Залізничний вокзал у Львові: екскурсія, просочена духом подорожей

Місце, з якого починаються всі пригоди – це, звичайно ж, вокзал. Саме сюди щодня прибувають тисячі туристів і гостей міста. А ми пропонуємо вам відправитися на залізничний вокзал Львова зовсім з іншою метою: давайте подивимося на його красу, послухаємо розповіді екскурсовода і ще глибше зануримося в історію міста Лева.

Вокзал у Львові був побудований в 1861 році. На той момент, це був перший пункт залізничного сполучення в Україні. Будівництво вокзалу в Королівстві Галичини і Лодомерії було ініційовано урядом Австрійської імперії, і вже з середини позаминулого століття Львів виявився пов’язаний залізничним сполученням з іншими містами Європи.
Але чи знаєте ви, що красива будівля залізничного вокзалу у Львові – це зовсім не те, що було побудовано спочатку? А чому головним конкурентом львівського вокзалу виявився вокзал в Чернівцях?

Відповіді на ці та багато інших питань ви дізнаєтеся в ході нашої екскурсії!

Вас чекає:
• Розповідь про історію залізничного вокзалу у Львові.
• Відвідування всіх цікавих місць.
• Історії про видатних людей, пов’язаних з цією пам’яткою.
• Прогулянка в околицях вокзалу і розповідь про його архітектурні особливості.
• Цікаві факти та цифри, що розкривають роботу вокзалу сьогодні.

Побувати на такий екскурсії буде цікаво і дорослим, і дітям. Мало хто замислюється про те, яку роль відіграє залізничний вокзал Львова в історії нашої країни. Але з нами ви точно дізнаєтесь чимало цікавого і зможете провести час на захоплюючій прогулянці.

Реєстрація