Університет Франка як архітектурна пам’ятка

Університет був заснований ще в 1661 році, а формальне закріплення за ним університетського статусу відбулося в 1759 році. Тому основна частина корпусів – старовинні зразки класичної архітектури.

Особливу увагу варто приділити головному корпусу. Його будували чотири роки – з 1877 до 1881. Спочатку це було місце Галицького Королівського сейму, а в користування університетом його передали лише в 1920 році.

Фасад будівлі виглядає велично: він прикрашений портиками, колонами і вишуканою лоджією. Також фасад прикрашають скульптури алегоричного змісту: на вході – «Робота» і «Освіта», а на аттику – «Галичина, Вісла і Дністер».
Всередині – найширші величні сходи, мармурове облицювання стін, багаті інтер’єри – і сучасна технічна оснащеність. Можна побродити по будівлі і помилуватися красивими архітектурними формами і елегантними скульптурами. І, звичайно, фотографуватися на тлі класичних інтер’єрів.

Львівський університет Франка як один з кращих університетів України

Львівський національний університет займає провідні рядки в рейтингах вищих навчальних закладах Східної Європи. Сюди приїжджають вчитися не тільки студенти з усієї України, а й молоді люди з ближнього і далекого зарубіжжя.
Варто окремо сказати, чому університет носить ім’я Вічного Революціонера. Все просто – Іван Франко здобув освіту саме тут, як і багато інших найвідоміших та авторитетних особистостей.

Якщо ви плануєте вступати або отримувати другу освіту, ви можете отримати корисну інформацію про умови прийому, ознайомитися з технічною відсталістю та науковою базою, можливостями і спеціальностями. А якщо питання освіти для вас вже вирішене, просто походіть по коридорах університету і вдихніть атмосферу студентських амбіцій, надій і нестримної енергії. Ви гарантовано отримаєте величезне задоволення.

І ще одна причина відвідати Львівський університет імені Івана Франка

Головний корпус університету розташований поруч з чудовим парком, в якому розташований пам’ятник Івану Франку. У тіні розлогих дерев ви можете відпочити на лавочках, випити кави на свіжому повітрі в сусідстві зі студентами і молоддю. Місце дуже мальовниче і комфортне, тут можна відпочити тілом і душею.

Однозначно рекомендуємо. Якщо ваша мета молодіжний туризм, кращого місця, щоб познайомитися з життям місцевого студентства, ви не знайдете.

Адреса: вулиця Університетська, 1, Львів.

Які туристичні місця знаходяться поруч Львівського університету імені Івана Франка?

Як доїхати до університету ім. Івана Франка?

 • Від вокзалу 15 хвилини трамваями №: 6; автобусами №: 31, 29.
 • Від автовокзалу (вул. Стрийська) 30 хвилин автобусами №: 3А, 9.
 • Від аеропорту (вул. Любінська) 35 хвилин тролейбусом №: 9.
 • З мікрорайону Рясне автобусом № 49.
 • З мікрорайону Сихів автобусами №: 38, 46, 53; трамвай № 8.
 • З мікрорайону Пасічна автобусами №: 15, 29; трамвай № 2.
 • З проспекту Чорновола автобусами №: 7, 25, 28, 31, 34, 41, 51, 111, 121.
 • З вулиці Хмельницького трамваєм №6, автобусами №: 20, 25.
 • З інших місць можна знайти на сайті: онлайн карта маршруток Львова

Як дійти до університету ім. Івана Франка?

 • Від вокзалу по вулиці Чернівецькій, Городоцькій, Миколи Гоголя 2400 метрів – 29 хвилин.
 • Від Оперного театру по проспекті Свободи та вулиці Академіка Гнатюка 750 метрів – 9 хвилин.
 • Від площі Ринок по вулиці Гнатюка 850 метрів – 11 хвилин.

Реєстрація