Королівська історія кохання або як балкон подарував правителю його суджену

Легенда, пов’язана з балконом закоханих у Львові, переносить вас в далекий XVII століття: саме тоді польський король Владислав IV відвідав Львів і відправився в доленосну прогулянку по місту. Потрапивши на площу Ринок, правитель звернув погляд на фігурний балкон в будинку №31, і … пропав. На балконі він побачив силует прекрасної дівчини, в яку закохався без пам’яті. Історія замовчує, чи стала юна львів’янка королівської обраницею, але за балконом міцно закріпилася слава місця, навколо якого панує атмосфера пристрасної любові.

Чим зайнятися під балконом закоханих у Львові

– Помилуватися на розкішну барочну архітектуру особняка і вигадливе оформлення балкона – він вражає своєю красою і вишуканістю;
– Випити чашку ароматної кави, розглядаючи пам’ятку і слухаючи розповіді екскурсоводів про легендах і історіях, пов’язаних з нею;
– І, звичайно ж, зізнатися в коханні своїй другій половинці: саме тут за легендою полягають найміцніші любовні союзи, а молоді львівські парочки здавна роблять визнання в почуттях саме тут.

Як потрапити до балкону закоханих у Львові? Все дуже просто: стоячи на площі Ринок, відшукайте будинок під номером 31 – і вирушайте до нього. На його фасаді і розташований знаменитий балкон.

Реєстрація