5 підземелля у Львові

П’яте підземелля Львова – це не лише таємниці, морок та старовинний антураж. Ви будете вражені, адже 5 підземелля Львова – це ще й смачно! Тому, якщо ви вже відвідали славетні єзуїтські чи домініканські каземати, побували в копальні чи інших локаціях старого міста, саме час підкріпитися та зануритися у Середньовічний Львів. Тому, вітаємо у п’ятому підземеллі!

Не треба боятися, адже це підземелля докорінно відрізняється від суворих та похмурих казематів під соборами. Насправді, 5 підземелля Львова – це незвичайний ресторан, де ви маєте змогу весело провести час, як його проводили середньовічні львів’яне та візитери міста.

Що треба зробити в 5 підземеллі Львова?

• Екскурсія по майстерні пряників Львова: замість нудних розповідей екскурсовода вас чекає подорож найцікавішими куточкам пряникової кухні, а майстри розкажуть, як готуються пряники «юрашки», яких видів вони бувають, і в чому секрет їх особливого смаку.
• Скуштувати фірмове м’ясо на кілках.
• Спробувати вдягнути рясу монаха чи станцювати з одним з ченців, що заправляють у цьому ресторані.
• Випробувати власне здоров’я на дегустації фірмових сортів пива чи настоянок.
• Відвідати один з концертів чи свят, що регулярно проводять у цій локації.
• Зробити найвдаліші фото у середньовічному антуражі.

Ресторація 5 підземелля Львова – це нова локація, що лише цього року почала свою роботу. Тому її складно віднести до знайомих кожному туристичних місць. Станьте одним з першовідкривачів п’ятого підземелля та насолоджуйтеся цим незвичним місцем з першої хвилини до останньої.

Реєстрація