Місця Львова

5 підземелля у Львові: зовсім нестрашні каземати на площі Ринок

Всім відомі підземелля Львова - таємничі та вражаючі своїми легендами. Та чи знаєте ви, що крім чотирьох туристичних підземель на вас у Лембергу чекає ще й п'яте?

Детальніше

Лавка закоханих у Львові: знамените місце зізнань у любові

На північній частині площі Ринок можна помітити двох кованих левів, що тримають в зубах незвичайну лавочку. Ця знаменита лавка справжній витвір мистецтва і легендарне місце для всіх люблячих сердець.

Детальніше

Сувенірний Ринок Вернісаж: Історія, Львів і його художники

Ринок «Вернісаж» у Львові - це одна з найбільших українських локацій для покупки сувенірів, творів мистецтва та предметів старовини. Про це та інше дізнайтесь на сайті.

Детальніше

Львівський цирк: місце, де панують справжні емоції (цікаві факти)

Львівський цирк – це місце, де панують справжні емоції. Хто такий клоун Омельян, який налякав відвідувачів цирку? Яка подія ледь не знищила історичну будівлю? Про це та інше читайте на нашому сайті.

Детальніше

Порохова Вежа у Львові: найбільша фортифікаційна споруда

Львів потерпав від потуг загарбників зробити місто своїм. Відтак, містяни працювали над укріпленням його оборони. Порохова вежа стала найбільшою фортифікаційною спорудою Третьої оборонної лінії Львова.

Детальніше

Чорна Кам’яниця: колишня Кам’яниця Анчевських, історії та цікавинки

До речі, побачити Чорну кам’яницю можна не лише у Львові. Але й у кіно. У 2017 році вийшов фільм «Готель Галіція», в якому прообразом готелю, де живуть духи, стала якраз ця будівля.

Детальніше

Цитадель у Львові: споруда XIX століття (4 форти і казарма)

Цитадель – одна із найкраще збережених фортифікаційних споруд XIX століття в Україні, історичне місце, оповите реальними страшними історіями та містичними легендами. Їх варто почути. Її варто побачити.

Детальніше

Площа синагог у Львові: нове місце на туристичній карті Львова

Єврейський квартал вже давно приваблює туристів своєю архітектурою і історією. Ви можете і самі доторкнутися до історії львівських євреїв під час екскурсії на Площі синагог у Львові.

Детальніше

Високий Замок у Львові: Історичні факти, цікаві цифри та загадки

Майже у самісінькому центрі Львова є особливе місце – Високий Замок. Точніше, руїни колись оборонної споруди міста. Його видно здалеку. Він манить затишком парку та чарівними краєвидами.

Детальніше

Майстерня пряників у Львові - позитив і солодкі частування в одному місці

Хочете побувати на незвичайній екскурсії з солодким присмаком і веселими розвагами? Ця незвичайна кав'ярня запрошує гостей познайомитися з оригінальними пряниками-юрашки.

Детальніше

Університет Івана Франка як архітектурна пам'ятка міста Лева

Університет був заснований ще в 1661 році, а формальне закріплення за ним університетського статусу відбулося в 1759 році. Тому основна частина корпусів - старовинні зразки класичної архітектури.

Детальніше

Італійський дворик: один із найромантичніших куточків Львова

Італійський дворик це затишний куточок в епіцентрі міського життя. Це шматочок Венеції з її мереживною архітектурою та романтичним настроєм. Це вишукана пам’ятка XVI століття.

Детальніше

Площа Ринок у Львові: Сорок п'ять унікальних будівель

Площа Ринок у Львові – це унікальна частинка міста, в якій затишок змінюється веселощами та гамором. Сьогодні воно занесене до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО і є туристичним центром.

Детальніше

4 фонтани площі Ринок: Краса античних статуй в сучасному Львові

4 фонтани площі Ринок - вважаються основною візитівкою міста Лева. Вони прикрашають центр міста з давніх часів. Особливо, коли їх одягають у вишиванки на свята.

Детальніше

Львівська Ратуша: 10 цікавих фактів, історія, легенди та сучасність

Містика та реальність. Історія та сучасність. Ратуша Львова може розповісти дуже багато. Головне послухати її історії та скористатися унікальною нагодою намилуватися містом із вершини її вежі.

Детальніше

Львівська обласна філармонія

Візит до Львівської філармонії - це захоплююча екскурсія. Свого часу львівська філармонія приймала на сцені провідних музикантів тп співаків українського походження.

Детальніше

Балкон закоханих у Львові: королівська історія з щасливим кінцем

Ця пам'ятка центру міста справно потрапляє у всілякі рейтинги найромантичніших місць міста. Балкон закоханих розташований в на площі Ринок, де саме повітря насичене романтикою і духом часу.

Детальніше
Реєстрація