Місця Львова

Майстерня пряників у Львові

Хочете побувати на незвичайній екскурсії з солодким присмаком і веселими розвагами? Тоді майстерня пряників у Львові чекає вас! Ця незвичайна кав'ярня запрошує дорослих і маленьких гостей познайомитися з оригінальними пряниками-юрашки.

Детальніше

Площа синагог

Старовинний єврейський квартал вже давно приваблює туристів своєю самобутньою архітектурою і багатогранною історією, що нараховує вже більше п'яти століть. У той же час, три найголовніших культових споруди для іудеїв Львова в рамках кварталу вже зруйновані, і тільки пам'ять про них зберігається у нащадків. Саме з метою цю пам'ять увічнити в 2010 році між вулицями Староєврейській (Боїмів) і Івана Федорова заклали основу меморіального комплексу «Площа синагог».

Детальніше

Сувенірний Ринок Вернісаж

Ідея «блошиних ринків», характерних для Західної Європи, не могла не знайти свого відображення в самому європейському місті України - Львові. Саме тут розташувався знаменитий ринок «Вернісаж» - одна з найбільших українських локацій для покупки сувенірів, творів мистецтва та предметів старовини.

Детальніше

Львівський цирк

Львівський цирк – це місце, де панують справжні емоції. Хто такий клоун Омельян, який налякав відвідувачів цирку? Яка подія ледь не знищила історичну будівлю? Про це та інше читайте на нашому сайті.

Детальніше

Органний Зал Львова

Візит до Львова і його органний зал - це чудовий варіант для насиченої культурної програми. Стильний інтер'єр, віртуозні музиканти, відмінна акустика залу і, зрозуміло, найкраща класична музика чекають відвідувачів. Ви точно залишитеся під враженням від відвідування цього концертного залу і отримаєте небувалий заряд емоцій від музичних творів знаменитих композиторів.

Детальніше

Порохова вежа

Львів доволі часто потерпав від потуг загарбників зробити місто своїм. Відтак, із року в рік містяни активно працювали над укріпленням його оборони. Порохова вежа стала найбільшою фортифікаційною спорудою Третьої оборонної лінії Львова, і мала захищати місто зі Сходу.

Детальніше

Чорна Кам’яниця

До речі, побачити Чорну кам’яницю можна не лише у Львові. Але й у кіно. У 2017 році вийшов фільм «Готель Галіція», в якому прообразом готелю, де живуть духи, стала якраз ця будівля.

Детальніше

Цитадель у Львові

Цитадель у Львові – історичне місце, оповите реальними страшними історіями та містичними легендами. Їх варто почути. Її варто побачити.

Детальніше

Лавка закоханих у Львові

На північній частині площі Ринок можна помітити двох кованих левів, що тримають в зубах незвичайну лавочку. Це знаменита лавка закоханих у Львові, справжній витвір мистецтва і легендарне місце для всіх люблячих сердець.

Детальніше

Філармонія у Львові

Візит до Львівської філармонії - це захоплююча екскурсія, яка познайомить вас зі славною історією виникнення цього центру музичного життя. Свого часу саме львівська філармонія приймала на своїй сцені провідних музикантів і співаків українського походження.

Детальніше

Високий замок

Майже у самісінькому центрі Львова є особливе місце – височенний курган із не менш височенною телевежею. Це Високий Замок. Точніше, руїни колись оборонної споруди міста. Його видно здалеку. Він манить затишком парку та чарівними краєвидами.

Детальніше

Університет Івана Франка

Університет був заснований ще в 1661 році, а формальне закріплення за ним університетського статусу відбулося в 1759 році. Тому основна частина корпусів - старовинні зразки класичної архітектури.

Детальніше

Італійський дворик у Львові

Як острів посеред океану. Так виглядає Італійський дворик в історичній частині Львова. Це затишний куточок в епіцентрі міського життя. Довкола гамірно і людно. А тут грають вініли та пахне італійською кухнею. Це шматочок Венеції з її мереживною архітектурою та романтичним настроєм. Це вишукана пам’ятка XVI століття, подібних якій немає ніде в Україні.

Детальніше

Площа Ринок у Львові

Площа Ринок – серце Львова. І це не перебільшення. Середмістя було закладене ще у XIV ст. і одразу стало центром торговельного і суспільного життя. Сьогодні ж воно занесене до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО і є туристичним центром, а також місцем, де розташована Ратуша - міська рада Львова.

Детальніше

Личаківське кладовище у Львові

Личаківське кладовище у Львові - це не просто 40 гектарів, на яких поховано сотні тисяч людей, це найстаріший некрополь Європи, цвинтар з більше ніж 500 унікальними скульптурами, а також музей, де поховані відомі люди.

Детальніше

4 фонтани площі Ринок

4 фонтани площі Ринок - вважаються основною візитівкою міста Лева. Вони прикрашають центр міста з давніх часів. Особливо, коли їх одягають у вишиванки на свята.

Детальніше

Львівська Ратуша

Містика та реальність. Історія та сучасність. Ратуша Львова може розповісти дуже багато. Головне послухати її історії та скористатися унікальною нагодою намилуватися містом із вершини її вежі.

Детальніше

Балкон закоханих у Львові: королівська історія з щасливим кінцем

Ця пам'ятка центру міста справно потрапляє у всілякі рейтинги найромантичніших місць міста. І справді, балкон закоханих у Львові розташований в одній з найкрасивіших локацій, на площі Ринок, де саме повітря насичене романтикою і духом часу.

Детальніше
Реєстрація