Зоопарк «Лімпопо» в Меденичах: місце щасливих тварин

У невеликому селі Меденичі Дрогобицького району знаходиться одна з найдивовижніших пам’яток Львівщини. І це не старовинний пам’ятник архітектури, не музей, та не церква, як ви могли б подумати. Тут розташований чудовий приватний… зоопарк «Лімпопо». На величезній території в 3 га проживає більше 300 різноманітних представників фауни з усього світу, і подивитися на них ви зможете під час своєї подорожі по Трускавцю і його околицях.

Зоопарк «Лімпопо» – місце, де обожнюють тварин

Зоопарк в Меденичах з’явився всього десять років тому. Його засновниками стали два друга – Олександр Метелиця і Сергій Костів, які ще зі школи захоплювалися зоологією і мріяли побачити диких тварин. А коли вони виросли, свою мрію дитинства вони реалізували у власному зоопарку.
Сьогодні меденицький зоопарк «Лімпопо» – це дивовижний осередок екзотики на Західній Україні. До того ж, він залишається єдиним зоопарком у всій Львівській області. Але головне його достоїнство не в цьому. У зоопарку всі звірі живуть в умовах комфорту: для них передбачені зручні вольєри і простір, адже площа парку дуже обширна. Завдяки цьому ви зможете побачити всіх найцікавіших тварин не в тісноті, а в умовах, наближених до природних.

Чим зайнятися в зоопарку в Меденичах

В зоопарку «Лімпопо» вас чекає кілька годин відпочинку від міської метушні. Тут ви зможете неспішно прогулюватися доглянутими алеями і спостерігати за іграми різних тварин і птахів. До того ж, є ще 5 речей, які просто необхідно зробити в цьому місці:
• Подивіться на всіляких птахів і звірів і не пропустіть можливості зробити чудові фото з ними – багато мешканців зоопарку в Меденичах самі не проти сфотографуватися із гостями.
• Деяких тварин ви навіть зможете погладити і погодувати або покататися на них.
• А для дітвори обов’язково замовте катання по зоопарку на ослику – так ваша дитина не втомиться від тривалої прогулянки, і отримає ще більше вражень від зоопарку.
• Для дорослих у зоопарку є теж приємний куточок відпочинку – невелике кафе, де можна перекусити, якщо ви втомилися від подорожі.
• Дітям також можна влаштувати не тільки знайомство з тваринами, але і справжній луна-парк, адже в зоопарку «Лімпопо» є безліч атракціонів для дітвори.
Але головне, це, звичайно ж, неймовірний позитив від різноманітних пухнастих і зубастих, великих і маленьких, хижих і травоїдних ” мешканців «Лімпопо».

На кого можна подивитися в зоопарку “Лімпопо”

Відмінна риса цього приватного зоопарку – це різноманітність тваринного світу, представленого в ньому. Тут зібрані рідкісні та зникаючі тварини, екзотичні птахи, а деякі з мешканців зоопарку в Україні представлені тільки тут!
Ви зможете помилуватися на грацію і красу журавлів, яструбів, представників совиних, дивовижних папуг і навіть рідкісну срібнокрилого птаха-носорога.
Тварин у зоопарку ви зможете побачити теж найрізноманітніших – від звичних кіз, віслюків, овець або биків до екзотичних лемурів, капібар і сурикатів. А грація хижих полярних вовків, пум та тигрів заворожує всіх відвідувачів.

Зоопарк в Меденичах «Лімпопо» – як дістатися?

Розташований зоопарк в околицях Трускавця, так що ви з легкістю зможете побувати тут у рамках нашого туру в Трускавець. Додатково у зоопарку можна замовити екскурсію для дітей або дорослих, щоб дізнатися, якомога більше цікавих фактів про тварин та історій про мешканців зоопарку.
Меденицький зоопарк «Лімпопо» – місце унікальне, сповнене добротою і любов’ю до тварин. І тут ви точно зможете відволіктися від міського життя і отримати таку порцію позитиву, що її вистачить на дуже довгий час.

Реєстрація