Дельфінарій «Оскар» в Трускавці

5 причин побувати в дельфінарії Трускавця

1. Веселі і цікаві морські шоу за участю дельфінів і котиків – це прекрасний сімейний відпочинок, адже на них нудьгувати не доведеться нікому.
2. Унікальна можливість поплавати з дельфінами – це незвичайний подарунок, який ви можете піднести як собі, так і своїм близьким. Що може бути краще романтичного побачення в компанії симпатичних дельфінів або веселого дитячого свята, під час якого ваша дитина зможе поспілкуватися з морськими мешканцями на відстані витягнутої руки або навіть поплавати разом з ними.
3. Тут ви зможете зробити найяскравіші фото з дельфінами і котиками на згадку про свою незвичайну подорож по Трускавцю.
4. Чи боїтеся плавати? Для вас є відмінна можливість поплавати на невеликому човнику і побачити дельфінів і котиків поблизу.
5. А ще серед послуг дельфінарію «Оскар» в Трускавці є спеціальні пропозиції, наприклад, організація пропозиції руки і серця. Так що, якщо ви в своїй романтичній поїздці на Львівщину хочете зізнатися своїй другій половинці в коханні, дельфінарій «Оскар» стане для цього оригінальним і незабутнім місцем.

Дельфінарій «Оскар» в Трускавці

Найчастіше дельфінарії – це прерогатива приморських міст. І тим сильніше дивуються гості Трускавця, коли дізнаються, що в цьому місті є власний дельфінарій. Та ще й такий просторий, цікавий і сучасний.

Дельфінарій «Оскар» в Трускавці з’явився не так вже давно – його відкрили в 2015 році. З тих пір він став справжньою «перлиною» курорту і збирає на своїх шоу глядачів як з самого регіону, так і численних гостей міста.

Особливість дельфінарію в Трускавці – в тому, що це не тільки місце проведення різноманітних морських шоу, але ще й оздоровчий комплекс, в якому можна також поплавати з дельфінами в своє задоволення. Особливо ж це цікаво і корисно для маленьких відвідувачів, адже користь дельфінотерапії доведена докторами.

Які мешканці живуть в дельфінарії «Оскар» в Трускавці

Серед тварин, що мешкають в дельфінарії Трускавця, ви можете побачити:

• Чорноморських дельфінів-афалін, не найбільших, але точно одних з найрозумніших представників морських ссавців.
• Морські котики – чудових тварин, які своєю чарівністю закохує в себе всіх гостей дельфінарію.

При цьому тварини дельфінарію «Оскар» в Трускавці живуть в найкомфортніших умовах серед подібних закладів: проект дельфінарію був створений європейськими фахівцями з урахуванням специфіки змісту великих морських мешканців. Оригінальна форма басейну для дельфінів, що нагадує боб, на думку експертів максимально зручна для мешканців, а його глибина досягає 6 метрів – рекорд не тільки для регіону, а й для всієї країни.

Співробітники дельфінарію «Оскар» в Трускавці піклуються про своїх вихованців, так що на шоу ви побачите дійсно доглянутих і задоволених тварин, які з задоволенням виконують забавні трюки в ігровому форматі.

Дельфінарій «Оскар»: недороге задоволення, яке ви точно не забудете

При всій своїй сучасній обстановці і яскравих шоу-програмах, похід в дельфінарій «Оскар» в Трускавці – це доступне за ціною розвага. Так, квиток на шоу-програму обійдеться вам всього в 200 гривень, а плавання з дельфінами – від 450 гривень за коло. До того ж організатори подарують вам одне фото в подарунок. У дельфінарії Трускавця діють знижки для пільгових категорій відвідувачів, а також безкоштовні квитки для дітей-інвалідів та дітей до 4 років.

Так що, якщо ви вирішили побувати в найцікавіших місцях Львівської області, обов’язково зробіть дельфінарій «Оскар» в Трускавці одним з пунктів своєї туристичної програми. Тут ви точно отримаєте море позитивних емоцій і яскравих вражень.

Реєстрація