Східниця (Львівська область) – «українська Швейцарія» в передгір’ях Карпат

Селище Східниця знаменита своїми мінеральними водами, але приваблює туристів не тільки можливістю підлікуватися. Він знаходиться в мальовничій місцевості, звідки відкриваються розкішні краєвиди на гори і скельні комплекси. А ще одна визначна пам’ятка Східниці – це унікальний клімат, який дозволяє відпочивати в цьому містечку круглий рік. Справа в тому, що гори, які надійно захищають місто від вітрів, і лісові масиви формують тут теплу погоду як влітку, так і взимку – морози і сніг в Східниці рідкість, а це значить, що гості міста можуть круглорічно гуляти по мальовничих околицях.

Східниця курортна: здоров’я для тіла та душі

Курорт Східниця – це місце, де можна поправити здоров’я і відпочити від міських стресів і суєти. Тут розташовані численні джерела мінеральної води «Нафтуся», корисні для нирок, печінки, шлунка, кровоносної системи. А місцеві торф’яні грязі мають лікувальний ефект і їх активно використовують для процедур в СПА-комплексах і санаторіях.

Крім того, Східниця знаходиться всього за півгодини шляху від знаменитого Трускавця, і під час візиту в цей курортне містечко ви можете заїхати на популярний курорт.

Туристичні місця Східниці: куди сходити гостям міста

Східниця розташована не тільки в курортній зоні, але і в осередді найцікавіших пам’яток Львівщини.

• З містечка ви можете відправитися на прогулянку по національному заповіднику «Сколівські бескиди» – мальовничій лісовій зоні, в якій поєднуються гірські і скельні масиви, густі ліси і бурхливі гірські потоки.
• Також в Східниці ви можете спланувати підйом на одну з найвищих гір Львівщини – Парашку. Помилуватися цим краєм з висоти в 1200 метрів над рівнем моря – справжня романтика для тих, хто любить піші прогулянки.
• Східниця – містечко з багатовіковою історією. І познайомитися з нею ближче ви зможете в Музейній кімнаті, де зібрані предмети побуту місцевих жителів, яким більше ста років.
• А ще неподалік знаходиться знаменитий скельний комплекс Урич, на якому стоїть фортеця-музей Тустань, і потрапити в неї на екскурсію звідси можна запросто.
• Ландшафтний парк «Стужиця» – ще одна визначна пам’ятка біля Східниці. Красиві альпійські луки тут є сусідами з буковими лісами і горами. А якщо ви потрапите в цю місцевість влітку або восени – вас чекає приємне полювання за ягодами і грибами, одне з улюблених туристичних розваг тут.

Чому варто приїхати на екскурсію в Східницю

Незважаючи на невеликий розмір і меншу популярність в порівнянні з Трускавцем, це місто зачаровує своїх гостей:

• Прогулянки до місцевих андроповських джерел або просто відпочинок в пансіонатах і СПА-центрах – це можливість швидко відновити сили і набратися вражень від краси тутешніх місць і чистоти повітря.
• Поїздка на Сколівські Бескиди або в Тустань – це справжня пригода, яке точно запам’ятається вам надовго.
• Мальовничі пейзажі ландшафтного парку «Стужиця» залишаться у вашій пам’яті і будуть нагадувати про захваті і позитивних емоціях, якими просто просякнуте це місце.
• Інфраструктура Східниці пропонує вам чимало можливостей для організації активного і пасивного відпочинку: тут розвинена рибалка і прогулянки з місцевими гідами за грибами та ягодами, підйом в гори і пішохідні тури по околицях, санаторний відпочинок і лікувальні програми.
• Мінеральна вода зі Східниці – це один з головних сувенірів, який варто привезти зі своєї подорожі на Львівщину.

Мініатюрний курорт Східниця – це місце тиші і спокою. Місцеве повітря, просочене ароматом хвойних лісів, діє, як цілющий еліксир, а мінеральна вода «Нафтуся» своїми лікувальними властивостями допоможе відновити здоров’я. Ви можете приїхати в це містечко на екскурсію, але ми впевнені, що вам точно захочеться залишитися тут на відпочинок довше.

Реєстрація