Природний заповідник Розточчя – Місце Для Духовного Очищення

Люди, які довгий час живуть у великих містах, особливо цінують красу і різноманітність живої природи. І саме в заповіднику Розточчя ви відчуєте всю красу і міць первозданного Прикарпаття.

Особливості заповідника Розточчя – що робить це місце унікальним?

Для того, щоб описати всю красу цієї місцевості, розташованої в Страдчанському лісі і урочище «Королева гора», не вистачить і книги. У природному заповіднику Розточчя зібрані відразу всі види рельєфу: тут є скельні гряди з мальовничими обрисами і зарослі різнотрав’ям долини, бурхливі річкові потоки і непрохідні ліси, болотисті ділянки і красиві ставки. І все це розташовано на площі у 2000 гектарів!

Серед особливо популярних місць заповідника – Гострий Горб, найвища скеля, яка височить над Розточчям на висоті майже 400 метрів. Вона – частина цілої гряди, яка тягнеться від Львова до Страдчанських лісів і далі. Є тут і мальовничі русла річок – Верещиці і Страдчанки, і знаменитий Янівський ставок.

Флора і фауна заповідника – що можна зустріти на екскурсії в Розточчя?

Заповідна зона – це ареал проживання багатьох рідкісних тварин, птахів і рослин. Тому не дивуйтеся, якщо під час вашої прогулянки по заповіднику Розточчя вам зустрінуться олені або лосі, дикі лисиці або ласки, горностаї або чорні лелеки. Є тут і більш небезпечні звірі – дикі вовки і кабани. І не забувайте уважно дивитися по сторонах, адже чимало рослин, які ви побачите, занесені в Червону Книгу! Ви зможете помилуватися на лісові лілії і білі фіалки, побачити чорничну вербу і низькорослі берези.

А що навколо? Які ще пам’ятки межують з Розточчям

Сам заповідник Розточчя цікавий для прогулянок і досліджень. Якщо ж ви хочете провести в цьому регіоні Львівщини не один день, від Розточчя ви можете відправитися далі – в національний природний парк Яворівський. Там прокладено чимало цікавих «зелених» маршрутів, в тому числі і знаменита «Стежка Івана Франка». Також неподалік розташований музей міста Янова і Музей старожитностей.

5 причин побувати на екскурсії в заповіднику Розточчя

• Тут ви відпочинете від міської суєти і зможете розслабитися під теплим прикарпатським сонечком під час прогулянки по лугах і лісах.
• У Розточчя унікальний клімат з високою вологістю, який цілюще впливає на здоров’я.
• Свіже повітря заповідника наповнене ароматами трав навесні і влітку, і цілющими ефірними маслами соснових і ялинових смол – круглий рік. Їм так приємно дихати під час прогулянки.
• Поїздка в природний заповідник Розточчя – це хороший варіант сімейного відпочинку, адже маршрути по його стежках нескладні, і пройти їх зможуть навіть діти.
• А ще тільки тут ви побачите таке розмаїття живої природи і ландшафту – враження від пейзажів Розточчя і його мешканців надовго запам’ятаються вам і зроблять вашу поїздку до Львова незвичайною.

Так що під час свого візиту на Львівщину не пропустіть можливості побувати в одному з найкрасивіших і самобутніх куточків живої природи цього краю – заповіднику Розточчя.

Реєстрація