Міротель в Трускавці: СПА-острівець європейського рівня на Львівщині

СПА-туризм – це не нове, але дуже активно розвивається напрямок відпочинку на Львівщині. І на відміну від старої доброї путівки в санаторій, візит в СПА-центр в Трускавці – це можливість відчути себе на курорті європейського рівня, не залишаючи країни. Хочете побувати в такому оплоті розкішних процедур по догляду за собою і оздоровлення? Тоді поїздка в «Міротель» (Трускавець) вам точно припаде до душі.

5 причин побувати в «Міротелі» (Трускавець)

Навіть якщо ви ніколи не бували в СПА, саме час спробувати цей вид відпочинку, причому зробити це варто саме в «Міротелі». І ось чому:

1. Сучасний СПА-комплекс і готель перебувають в мальовничому місці, з якого ви зможете швидко потрапити в центр Трускавця і поєднувати приємний релакс в СПА з екскурсіями або поїздками по найкрасивіших місцях Львівщини.
2. Зали СПА «Міротель» – це місце, в якому ви зможете спробувати безліч корисних і приємних послуг для розслаблення, зміцнення тіла, підтримки краси та здоров’я.
3. Басейни і аквазона готелю – це величезний простір з безліччю можливостей від простого плавання до саун, джакузі і дитячого міні-аквапарку, так що, нудьгувати вам точно не доведеться.
4. Ресторани при «Міротелі» – це ваша найкраща вечеря в Трускавці. Ви поринете в атмосферу аристократичного європейського ресторану і спробуєте класичні і оригінальні страви від шеф-кухарів.
5. А якщо ви – шанувальник медичного туризму, то саме в «Міротель» в Трускавці варто відправитися за кращими послугами естетичної медицини. Вам проведуть найсучасніші процедури лікарі-косметологи і пластичні хірурги з найвищою кваліфікацією.

Міротель в Трускавці – сучасний бальнеологічний курорт

Всі ми знаємо, наскільки відрізняється висококласний сервіс на закордонних курортах від санаторних умов в нашій країні. Але СПА-готель «Міротель» в Трускавці спростовує всі уявлення про недоліки української сервісу. У цьому СПА-центрі в Трускавці ви потрапите в справжній рай для тих, хто любить процедури по догляду за собою і прагне дбати про своє здоров’я.

До речі, під однією назвою «Міротель» ховається відразу кілька можливостей для відвідувачів:

Це п’ятизірковий готель з номерами президентського і люкс-класу, в яких ви відчуєте себе справжньою знаменитістю.

• Це і сучасний медико-діагностичний центр, в якому проводять обстеження всіх органів за сучасними медичними протоколами на високотехнологічному обладнанні.
• СПА-центр в Трускавці при «Міротелі» – це справжній рай. Тут є, де розслабитися, поки фахівці центру дбають про вашу красу і відпочинку.
• Плюс до всього в цьому комплексі розташовано цілих 4 розкішних ресторани і нічний клуб, так що, відпочинок тут дуже різноманітний, як вдень, так і в нічний час.

Розташований в Трускавці СПА-комплекс «Міротель» – це відпочинок в самому розслабленому і приємному режимі, про яке тільки можна мріяти.

«Міротель» – це справжній «місто-курорт» в Трускавці. Тут ви можете відпочити і розважитися всією сім’єю в сучасному курортно-готельному комплексі і заодно побувати на екскурсії в туристичних місцях самого Трускавця.

Реєстрація