Популяція Зубрів в лісництві села Майдан (Сколе)

Ідея зайнятися відновленням популяції зубрів виникла в українських зоозахисників досить давно, але тільки в 2009 році вона знайшла реальність. Тоді в лісництво заповідника Сколівські Бескиди прибула перша самка європейського бізона. З тих пір в лісництві села Майдан зайнялися створенням незвичайного природного простору, в якому зубри живуть на волі, але можуть контактувати з людьми без остраху за своє існування.

Майданське лісництво: 5 причин побувати тут

Красиві ліси Сколівських Бескидів вже давно стали частиною туристичних маршрутів Львівщини, але не тільки вони – причина, чому варто зробити поїздку до зубрів Майдану.

• Тут ви зможете помилуватися природою і відпочити на свіжому повітрі в комфортній обстановці – в лісництві облаштовані туристичні стежки, місця для пікніків і відпочинку.
• Саме біля села Майдан мешкає найбільша популяція зубрів в Україні, і на них можна буде вільно поглянути і навіть погодувати рогатих велетнів.
• Захоплююча екскурсія по Майданському лісництву – це не тільки прогулянка природними красотами, але і цікава освітня програма, в ході якої ви дізнаєтеся чимало нових фактів про природу Львівщини. І про зубрів, звичайно ж.
• Розповіді лісників про кожного з зубрів, які живуть біля Майдану, це справжня знахідка для тих, хто любить тварин.
• А ще ви точно захочете познайомитися з місцевою улюбленицею – найстаршою з самок зубра в популяції, Тошка.

Популяція зубрів в Майданському лісництві – історія доброти і дружби

З 2009 року, коли в Майдан привезли першого зубра Тошков, популяція зубрів в лісництві зросла до 33 голів. Більш того, тут зубри стали відчувати себе вільно і навіть обзавелися молодняком. Співробітники лісництва доглядають за величезними бізонами, підгодовують їх і оберігають.

Зубри в лісництві знаходяться в природних умовах, вони живуть на волі і навіть їжу добувають самі, дозволяючи, хіба що, побалувати себе смачненьким. А ще – у кожного з мешканців популяції зубрів Майдану свій характер, про який вам розкажуть працівники лісництва.

До 2009 року вважалося, що зустріти зубрів в українській дикій природі просто неможливо – вони були масово винищені. Але завдяки відновленню популяції зубрів в лісництві Майдану, ви зможете самі подивитися на міць і грацію європейських бізонів, які не скуті клітинами зоопарків.

Реєстрація