Ведмежий притулок «Домажир»: коли ведмеді вчать нас бути людьми

5 причин відвідати ведмежий притулок «Домажир»

1. Познайомитися з особливими мешканцями притулку – ведмедями Потапом, Бодіком-Грошиком, Тайсоном, Настею, Манею, Христею та Машуткою.
2. Дізнатися реальні історії ведмедів, яких врятували від людської нелюдяності: із мандрівних цирків, готелів.
3. Побачити як живуть чотирилапі у живій природі, поспостерігати за особливостями їхнього «побуту».
4. Відпочити від міського гамору та поспіху, поринувши і природний затишок та гармонію.
5. Зробити цікаві фото та придбати пам’ятні сувеніри.

Ведмежий притулок Домажир

Ведмежий притулок «Домажир»: коли ведмеді вчать нас бути людьми

Якщо відпочинок пізнавальний, корисний, веселий та захопливий – тоді це точно мандрівка у ведмежий притулок «Домажир», що на Львівщині. Це особливе місце, яке вчить кожного з нас завжди бути людьми. Бо в притулку живуть ведмеді, яких вдалося врятувати від знущань нелюдів. Тут у природних умовах перебувають тварини, яких колись морили голодом, змушувати тіснитися у маленьких клітках, дресирували для показових виступів у цирках.

У ведмежий притулок «Домажир» обов’язково потрібно навідатися кожному. Тут справді затишно і дуже цікаво. Ведмеді та ведмедиці живуть в умовах, максимально наближених до звичних, на площі понад 20 гектарів.

Для них облаштували спеціальні великі вольєри, які не перешкоджають їхньому пересуванню та відпочинку. Лише захищають відвідувачів від можливої раптової цікавості чотирилапих.

Сюди вартує приїжджати з дітьми. Щоб вони змалечку бачили і розуміли, що дикі тварини не повинні виступати на аренах цирку чи розважати людей на забавах у маленьких клітках. Ведмеді – мешканці лісу і повинні жити у комфортному для себе середовищі.

Дітям буде корисно і цікаво почути історію кожного чотирилапого, який зараз тут живе: Потапа, Боді-Грошика, Тайсона, Насті, Мані, Христі та Машутки. Їм буде дуже цікаво дізнатися про особливості «побуту» великих чотирилапих.

Діти точно отримають багато задоволення від спостереження за великими волохатими мешканцями притулку, які сьогодні виглядають дуже доброзичливо та щасливо.

А ще на території притулку «Домажир» організовують екскурсії. Понад півгодинна розповідь професійного гіда не залишить байдужими ні маленьких відвідувачів, ні дорослих. До того ж кожен матиме змогу пройти найкращим маршрутом, який повністю розкриє особливості притулку і при цьому не завдасть зайвих турбот його мешканцям.

З дня відкриття ведмежого притулку «Домажир», що біля Львова, минуло не так багато часу. Але вже сьогодні це повноцінно і продумано облаштована територія, на якій зручно і комфортно ведмедям, а також безпечно і пізнавально відвідувачам. Для ведмедів спеціально облаштували ігрові зони, є штучно створені барлоги, озера.

Ведмежий притулок Домажир

Тут є кафе, де можна перекусити та випити гарячі чи прохолодні напої.
Тут є сувенірний магазин, в якому можна знайти цікаві речі на пам’ять про мандрівку.

А ще тут організовують спеціальні дитячі екскурсії із міфічним героєм Чугайстером.

Зі Львова дістатися до ведмежого притулку «Домажир» дуже просто. Тому така мандрівка обов’язково стане найкращим відпочинком на вихідних чи у будь-який день тижня.

Реєстрація