Інші пам'ятки Львівщини

Дельфінарій «Оскар» - дивовижний куточок в Трускавці

Дельфінарій «Оскар» - це відмінне місце для сімейного відпочинку. Чудові шоу за участю морських ссавців приведуть в захват навіть тих, хто регулярно проводить відпустку біля моря.

Детальніше

Ведмежий притулок «Домажир»

У ведмежий притулок «Домажир» обов’язково потрібно навідатися кожному. Тут справді затишно і дуже цікаво. Ведмеді та ведмедиці живуть в умовах, максимально наближених до звичних, на площі понад 20 гектарів.

Детальніше

Яворівський парк

Поїздка в Яворівський національний природний парк - це один з кращих способів провести пару днів на природі під час вашого візиту на Львівщину. Тут вас чекають запаморочливі пейзажі і різноманітність тваринного і рослинного світу, в тому числі і реліктові або рідкісні види, внесені до Червоної Книги.

Детальніше

Фортеця Тустань

Фортеця Тустань - пам'ятка унікальна. Другого такого не знайдеш у всій Україні. Цей заповідний край поєднує риси первозданної природи Карпат із середньовічним зодчеством і багатою історією, яка охоплює період з IX по XVI століття. З тих пір Тустань варто в своєму первозданному вигляді і після реставраційних робіт приймає туристів в форматі музею.

Детальніше

Солеварня в Дрогобичі

Дрогобицька солеварня – цікавий туристичний об'єкт Львівщини. Це підприємство безупинно працює ось вже більше семи століть! Побачити, як видобувають сіль за старовинною технологією ви зможете на екскурсії по солеварню.

Детальніше

Сколівські Бескиди

Національний природний парк Сколівські Бескиди - місце унікальне в усіх відношеннях. Тут поєднуються краси первозданної природи і пам'ятники, залишені людством, дикі тварини і проживають тут доброзичливі люди, висота гір і густота лісів. Ваша подорож по Сколівських Бескидах точно стане однією з важливих і пам'ятних частин візиту на Львівщину.

Детальніше

Природний заповідник "Розточчя"

Природний заповідник Розточчя був створений не так вже давно - всього 30 років тому. Але його краса і багатий світ рослин і тварин вже здобули йому славу далеко за межами України. Це ідеальне місце для неспішних прогулянок і милування живою природою, адже унікальний ландшафт і клімат цієї місцевості створили тут дійсно затишний куточок для проживання багатьох рідкісних тварин і птахів.

Детальніше

Популяція зубрів (Сколи)

Майданське лісництво розташоване в мальовничому заповіднику Сколівські Бескиди на Львівщині. Славиться воно не тільки своїм місцем розташування, а й унікальним у своєму роді проектом - саме тут ось уже протягом десятиліття займаються відновленням практично винищений популяції зубрів.

Детальніше

Лижний комплекс "Казкова Поляна"

Хочете покататися на лижах під час своєї поїздки до Львова? Немає нічого неможливого! Лижний комплекс «Казкова поляна» знаходиться менш ніж в годині їзди від міста, при цьому на ньому обладнано все для початківців лижників і сноубордистів.

Детальніше

Зоопарк "Лімпопо" в Меденичах

Зоопарк «Лімпопо» в Меденичах – це незвичайний звіринець, який чекає гостей на зустріч з найцікавішими тваринами і птахами. Тут немає звичної строгості і зневіри, характерних для державних зоопарків, а звірі в «Лімпопо» чудово відчувають себе в просторих вольєрах і навіть влаштовують свої власні шоу для публіки.

Детальніше
Реєстрація