Інші пам'ятки Львівщини

Їжак Парк - найбільший тюбінг парк

Їжак парк чекає на вас! Відвідайте найкрутіші гірки у Львові та підкорить їх на надувних санчатах. Накопичуйте щирий захват від візиту до цього парку розваг.

Детальніше

Бананова ферма у Львові

Чи знаєте ви, що екзотичні фрукти вирощують не лише у теплих тропічних країнах, а у Львові також! Бананова ферма у Липниках вразить вас у саме серце своїми диковинними рослинами.

Детальніше

Дельфінарій «Оскар» - дивовижний куточок в Трускавці

Дельфінарій «Оскар» - це відмінне місце для сімейного відпочинку. Чудові шоу за участю морських ссавців приведуть в захват навіть тих, хто регулярно проводить відпустку біля моря.

Детальніше

Ведмежий притулок «Домажир»: коли ведмеді вчать нас бути людьми

У ведмежий притулок «Домажир» обов’язково потрібно навідатися кожному. Ведмеді та ведмедиці живуть в умовах, максимально наближених до звичних, на площі понад 20 гектарів.

Детальніше

Яворівський парк (Львівщина) - унікальна заповідна зона

Поїздка в Яворівський парк - це провести час на природі під час візиту на Львівщину. Тут вас чекають запаморочливі пейзажі і різноманітність тваринного і рослинного світу, внесені до Червоної Книги.

Детальніше

Фортеця Тустань: історія форту від Середньовіччя до сьогодні

Фортеця Тустань - пам'ятка унікальна. Цей заповідний край поєднує риси первозданної природи Карпат із середньовічним зодчеством і багатою історією, яка охоплює період з IX по XVI століття.

Детальніше

Жупа – солеварня Дрогобича: захоплююча екскурсія крізь століття

Дрогобицька солеварня – цікавий туристичний об'єкт Львівщини. Побачити, як видобувають сіль за старовинною технологією ви зможете на екскурсії по солеварні.

Детальніше

Національний Природний Парк Сколівські Бескиди - серце Львівської області

Сколівські Бескиди - місце унікальне в усіх відношеннях. Тут поєднуються краси первозданної природи і пам'ятники, залишені людством, дикі тварини і проживають тут доброзичливі люди, висота гір і густота лісів.

Детальніше

Популяція Зубрів в лісництві села Майдан (Сколе)

Майданське лісництво славиться своїм місцем розташування та унікальним проектом - саме тут протягом десятиліття займаються відновленням практично винищеної популяції зубрів.

Детальніше

Лижний комплекс "Казкова Поляна" відпочинок біля Львова

Немає нічого неможливого! Лижний комплекс «Казкова поляна» знаходиться менш ніж в годині їзди від міста, при цьому на ньому обладнано все для початківців лижників і сноубордистів.

Детальніше

Зоопарк "Лімпопо" в Меденичах: місце щасливих тварин

Зоопарк «Лімпопо» – це незвичайний звіринець, який чекає гостей на зустріч з тваринами і птахами. Тут звірі чудово відчувають себе в просторих вольєрах і влаштовують власні шоу для публіки.

Детальніше
Реєстрація