Тур “Озеро Синевир та водоспад Шипіт”

Щодня

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 600 грн

П’ять причин обрати екскурсію на Озеро Синевир та Водоспад Шипіт:

  1. Дізнатися, чому ці фортеці входять у перелік Срібної підкови Львівщини.
  2. Побувати у одному із найбільших замків України.
  3. Потрапити у фортецю, де проводилися зйомки відомого фільму про Д’артаньяна.
  4. Почути чимало історичних фактів про оборону земель від турецьких облог та подивуватися від неймовірних легенд про закохану дівчину та кмітливого міщанина.
  5. Зробити особливі фотографії біля величних замкових мурів.

Екскурсія на озеро Синевир та водоспад Шипіт

Озеро Синевир та водоспад Шипіт

(початок: площа Ринок)

  • Озеро Синевир
  • Водоспад Шипіт
  • Гора Гимба

lviv

Детальніше про екскурсію:

Воловецький перевал

Воловецький перевал називають дуже по-різному: Бескидським, Скотарським. Це одне із наймальовничіших місць у Карпатах. А ще він є своєрідною межею двох областей: Львівської та Закарпатської. До того ж через перевал пролягає залізничний шлях.
Висота Воловецького перевалу – понад 974 метри. Ця місцевість є повністю під владою природи, бо жити тут та вести господарство надзвичайно складно. Відтак, краса перевалу манить туристів з усіх-усюд. Сюди їдуть подивитися на Українські Карпати, почути про Бескидську петлю та дізнатися багато цікавого про Бескидський тунель.

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт називають одним із семи природних чудес України. Вода спадає п’ятьма каскадами і ніколи не замерзає повністю. Навіть взимку. А ще тут щороку проводять колоритний фестиваль «Шипіт», на який приїжджають представники субкультур з усіх куточків України і не тільки.

Гора Гимба

Гора Гимба є однією із найвищих вершин Боржави. З нею пов’язані цікаві легенди, а її назва донині викликає чимало запитань. За найпопулярнішою версією гимбою гору назвали через її схожість з губами. Адже з польської «гимба» саме так і перекладається.
На схилах гори діють вісім підйомників. Тут є як гірськолижні, так і піші туристичні маршрути. Відтак, дістатися вершини і оцінити краєвиди є у кожного.

Озеро Синевир

Озеро Синевир є одним із семи чудес України. Воно вважається рекордсменом одразу у кількох номінаціях. Це найбільше високогірне озеро. А ще воно найглибше та наймальовничіше. І наймістичніше. Місцеві легенди розповідають про сльози графської доньки, яка не могла пробачити батькові вбивства її коханого. Зі сліз і утворилося озеро, яке нині схоже на око. Його навіть в народі називають Морським оком.

Озеро Синевир має площу 5 гектарів, а його глибина у найглибшому місці перевищує глибину Азовського моря і сягає 19-22 метрів. Розташоване природне диво на висоті 989 м над рівнем моря. І є унікальним скарбом Національного природного парку «Синевир».

Реєстрація