Тур “Озеро Синевир та водоспад Шипіт”

Щодня

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 600 грн

П’ять причин обрати екскурсію на Озеро Синевир та Водоспад Шипіт:

  1. Побачити унікальне озеро, яке за глибиною навіть перевершує Азовське море.
  2. Дізнатися, про що шепоче один із найколоритніших водоспадів Карпат.
  3. Спробувати розгадати таємницю назви гори Гимба, що є однією із найвищих вершин Боржави.
  4. Побувати на Воловецькому перевалі, який є природною перлиною і не заселений людьми.
  5. Почути десятки легенд і зануритися і атмосферу гірського затишку, залишивши за плечами буденні турботи та тривоги.

Екскурсія на озеро Синевир та водоспад Шипіт

Озеро Синевир та водоспад Шипіт

(початок: площа Ринок)

  • Озеро Синевир
  • Водоспад Шипіт
  • Гора Гимба

lviv

Детальніше про екскурсію:

Воловецький перевал

Воловецький перевал називають дуже по-різному: Бескидським, Скотарським. Це одне із наймальовничіших місць у Карпатах. А ще він є своєрідною межею двох областей: Львівської та Закарпатської. До того ж через перевал пролягає залізничний шлях.
Висота Воловецького перевалу – понад 974 метри. Ця місцевість є повністю під владою природи, бо жити тут та вести господарство надзвичайно складно. Відтак, краса перевалу манить туристів з усіх-усюд. Сюди їдуть подивитися на Українські Карпати, почути про Бескидську петлю та дізнатися багато цікавого про Бескидський тунель.

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт називають одним із семи природних чудес України. Вода спадає п’ятьма каскадами і ніколи не замерзає повністю. Навіть взимку. А ще тут щороку проводять колоритний фестиваль «Шипіт», на який приїжджають представники субкультур з усіх куточків України і не тільки.

Гора Гимба

Гора Гимба є однією із найвищих вершин Боржави. З нею пов’язані цікаві легенди, а її назва донині викликає чимало запитань. За найпопулярнішою версією гимбою гору назвали через її схожість з губами. Адже з польської «гимба» саме так і перекладається.
На схилах гори діють вісім підйомників. Тут є як гірськолижні, так і піші туристичні маршрути. Відтак, дістатися вершини і оцінити краєвиди є у кожного.

Озеро Синевир

Озеро Синевир є одним із семи чудес України. Воно вважається рекордсменом одразу у кількох номінаціях. Це найбільше високогірне озеро. А ще воно найглибше та наймальовничіше. І наймістичніше. Місцеві легенди розповідають про сльози графської доньки, яка не могла пробачити батькові вбивства її коханого. Зі сліз і утворилося озеро, яке нині схоже на око. Його навіть в народі називають Морським оком.

Озеро Синевир має площу 5 гектарів, а його глибина у найглибшому місці перевищує глибину Азовського моря і сягає 19-22 метрів. Розташоване природне диво на висоті 989 м над рівнем моря. І є унікальним скарбом Національного природного парку «Синевир».

Інші тури

Тур в Трускавець(Львівська область): курортні розваги та цікаві екскурсії

400 грн

Поплавати з дельфінами і поспостерігати за кумедним побутом мавп. Відвідати СПА-центр і вирушити в «українську Каліфорнію». Скупатися в озокеритному озері чи зазирнути у скельний комплекс? Що оберете ви?

Щодня

Королівська Жовківщина - вражаючі пам’ятки архітектури та культури

350 грн

Ідеальне місто з десятками унікальних пам’яток архітектури – це Жовква. Загадковий монастир з чудотворними іконами – це Крехів. А максимум емоцій та вражень – це тур Жовківщиною із гостюванням у ведмедів.

Щодня

Свіржський та Старосільський замки: про що мовчать фортечні мури

350 грн

На Львівщині є чимало замків, але два з них вражають своєю красою всіх без винятку. Це фортеці у Свіржі та в Старому селі. Хочете почути легенди одного з найбільших замків України? А побувати там, де бував Д’артаньян?

Щодня

Тур зі Львова "Почаївська Лавра і Скит Святої Анни"

500 грн

Тут унікальний архітектурний ансамбль Свято-Успенської Почаївської Лаври. Тут найбільша в Україні дзвіниця. І наймістичніше озеро, з яким пов’язані нереальні дива. Чудеса і дивовижна архітектура – це все в дивовижному одноденному турі.

Щодня

Реєстрація