Львівські пляцки

Львів давно славиться в Україні найбільшим розмаїттям колоритних тематичних закладів харчування. «Львівські пляцки» – одне із таких кафе:

– з особливою атмосферою;
– з цікавим інтер’єром;
– з меню, в якому тільки оригінальні рецепти та неповторні смаки.

5 причин відвідати кафе “Львівські пляцки”

1. Тут можна відпочити з дороги чи в очікуванні важливої зустрічі. Бо тут завжди тепло і пахне домашньою випічкою.
2. Тут можна призначити зустріч давньому другові чи незнайомці, яка вразила своєю красою і харизмою. Бо тут смачно і ароматно.
3. Це один із тих закладів, які дивують інтер’єрними рішеннями. Замість класичних люстр – віночок із скалок. Замість вишуканих декорів – вишневі та абрикосові консервації.
4. Тут завжди можна поспостерігати за роботою майстрів. Усю випічку створюють на ваших очах за прозорим вікном.
5. Це єдине місце у Львові, де можна дізнатися, що таке львівські пляцки та чому колись дружин обирали саме за вміння творити такі солодко-ароматні чудеса.
Ідейні натхненники ресторанчику стверджують, що це той заклад, у який приходиш за ароматом, а залишаєшся із найтеплішими спогадами. Бо кожен, хто мав нагоду скуштувати місцеву випічку: і солодку, і солону – уже ніколи не забуде її смаку.

Львівські пляцки – так смакує Львів

Місто Лева вміє дивувати. Архітектурою. Легендами. Тематичними ресторанами та кафе. Останні, до речі, вже стали невід’ємною частинкою міста. «Львівські пляцки» – особливе кафе, в якому варто побувати кожному, хто приїжджає до Львова.

А ще саме тут вам запропонують оригінальні рецепти. Не лише солодкий штрудель із яблуками, але й солоний з лососем. Не лише вишневий топінг, а й оригінальні соси, які ви запам’ятаєте на все життя.
«Львівські пляцки» – це не просто заклад громадського харчування. Це атмосферне кафе, яке дозволяє краще пізнати Львів та спробувати його на смак.

Реєстрація