Львівська майстерня шоколаду у Львові

Що таке Майстерня шоколаду у Львові

Це вкрай самобутнє місце, в якому навіть найдрібніші деталі розповідають історію одного з найулюбленіших ласощів. Історично склалося так, що Львів ще в період середньовіччя став відомий у всій Європі, як місто з багатими кондитерськими традиціями. А вже в XIX столітті традиції шоколадоваренія досягли свого апогею і поширилися по всій Європі, складаючи реальну конкуренцію Бельгії та Швейцарії. І справа тут не тільки в рецептурі: львівські кондитери змогли передати в своїй продукції дух самого Львова, його чарівність і шарм.

Якщо ви хочете спробувати, що таке справжній львівський шоколад, Львівська майстерня шоколаду чекає вас! Саме тут ви спробуєте ексклюзивні шоколадні рецепти, продегустуєте напої з використанням цього продукту, і відчуєте безліч нових вражень, адже майстерня шоколаду Львова точно знайде, чим вам здивувати.

Що можна побачити і спробувати у Львівській майстерні шоколаду

Сама атмосфера львівській майстерні шоколаду налаштовує на розслаблений і позитивний лад. Тут легко можна відчути себе видатним львівським городянином минулих століть, які зайшли випити чашечку кави з цукерками від місцевих шоколатьє.

А якщо ви вирішите спробувати себе в ролі творця кондитерських виробів, у Львівській майстерні шоколаду ви зможете приміряти на себе образ львівського шоколатьє. Вам видадуть форму, проведуть майстер-клас і запропонують створити власні авторські цукерки з кращих сортів шоколаду. На пам’ять про такий майстер-класі ви отримаєте в подарунок коробочку цукерок власного авторства, а заодно спробуєте один з ексклюзивних напоїв майстерні і зробите найефектніші фото зі своєю участю.

Майстерня шоколаду у Львові – це ще й невичерпне джерело найоригінальніших солодких подарунків. Тут вони представлені в самому неймовірному асортименті:

– Корпоративні сувеніри;
– Фігурки з шоколаду;
– Вироби без цукру;
– Спеціальні набори шоколаду «18+» для дорослих клієнтів;
– Набори шоколаду або цукерок;
– Кава різних сортів (благо, одне з дочірніх закладів мережі Fest! – це знаменитий Львівська копальня кави).

Загалом, саме тут ви зможете вибрати самі незвичайні їстівні сувеніри. Незважаючи на те, що в багатьох містах України існують аналогічні заклади, що діють по франшизі Львівської майстерні шоколаду, тільки у Львові ви зможете відчути атмосферу справжнього шоколадного виробництва, а заодно отримаєте максимум позитивних емоцій.

У чому взяти участь під час візиту в майстерню шоколаду Львова?

Крім уже згаданих майстер-класів, які проходять у Львівській майстерні шоколаду у величезній кількості і різноманітності, заклад запрошує львівських гостей взяти участь в місцевих акціях.

– Побувайте на шоколадній екскурсії – і дізнавайтеся більше про те, звідки стався шоколад, де його виготовляють і які традиції безпосередньо львівської чоколяти. А подивитися на екскурсії по Львівській майстерні шоколаду є на що: на п’яти поверхах ви подивіться всі найоригінальніші ідеї, що стосуються шоколаду, і спробуєте безліч його сортів від білого до Екстрачорний з какао-бобів виробництва далекої Уганди.
– Замовте свій експрес майстер-клас під час візиту до Львівської майстерню шоколаду. Вам пропонується цілих три варіанти – майстер-класи з виготовлення шоколадного сердечка, зі створення шоколадного малюнка за трафаретом, або ж комбінація цих двох занять.
– Сплануйте ваш візит так, щоб потрапити в майстерню шоколаду у Львові в «Чоколятовий квадранс» – по вихідним тільки на 15 хвилин в обідній час ціни на шоколадну сувенірну продукцію і солодощі знижуються. І в цей час ви можете запастися найсмачнішими львівськими сувенірами та подарунками близьким з «міста Лева».

Візит у Львівську майстерню шоколаду – це чудова можливість зануритися в шоколадні традиції міста і при цьому весело провести час за цікавими майстер-класами, екскурсіями і розповідями місцевих шоколатьє.


Адреса: вулиця Січових Стрільців, 5; вулиця Сербська, 3 (Львів).

Які туристичні місця знаходяться поруч Майстерні шоколаду?

Як доїхати до Майстерні шоколаду на Січових Стрільців?

 • Від вокзалу 15 хвилин трамваями № 6; автобусами №: 31, 29.
 • Від автовокзалу (вул. Стрийська) 30 хвилин автобусами №: 3А, 9.
 • Від аеропорту (вул. Любінська) 35 хвилин тролейбусом № 9.
 • З мікрорайону Рясне автобусом № 49.
 • З мікрорайону Сихів автобусами № 38, 46, 53; трамваєм № 8.
 • З мікрорайону Пасічна автобусами №: 15, 29; трамваєм № 2.
 • З проспекту Чорновола автобусами № 7, 25, 28, 31, 34, 41, 51, 111, 121.
 • З вулиці Хмельницького трамваєм №6, автобусами №: 20, 25.
 • З інших місць можна знайти на сайті: онлайн карта маршруток Львова

Як дійти до Майстерні шоколаду на Січових Стрільців?

 • Від вокзалу по вулиці Чернівецькій, Городоцької, Миколи Гоголя 2400 метрів – 29 хвилин.
 • Від Оперного театру по проспекту Свободи та вулиці Академіка Гнатюка 750 метрів – 9 хвилин.
 • Від площі Ринок по вулиці Гнатюка 850 метрів – 11 хвилин.

Як доїхати до Майстерні шоколаду на Сербської?

 • Від вокзалу 15-20 хвилин трамваєм № 1.
 • Від автовокзалу (вул. Стрийська) 35 хвилин автобусами №: 3А, 9.
 • Від аеропорту (вул. Любінська) 30 хвилин тролейбусом № 9.
 • З мікрорайону Рясне автобусом № 6А, 217А.
 • З мікрорайону Сихів трамваєм № 8; автобусами № 46, 47А, 53.
 • З мікрорайону Пасічна автобусами №: 15, 47А, 50
 • З проспекту Чорновола автобусами №: 25, 37, 50.
 • З вулиці Хмельницького трамваєм № 6.

Як дійти до Майстерні шоколаду на Сербської?

 • Від вокзалу по вулиці Чернівецькій, Городоцької, проспекті Свободи 2100 метрів – 28 хвилин.
 • Від Оперного театру по вулиці Краківська 550 метрів – 7 хвилин.

Реєстрація