Дім Легенд

Що таке Дім Легенд?

Семиповерхова будівля, яке знаходиться на Староєврейській вулиці, видно здалеку: його яскраво-рожевий фасад, оздоблений драконом, що дихає вогнем і старовинними годинами, неможливо не помітити. А вже за його стінами та зовсім потрапляєш в справжню Країну Чудес.

Дім Легенд

Дім Легенд Львова – це відразу кілька закладів в одному:

• Гастропаб з оригінальним меню і спеціально звареним для мережі Fest! пивом «Зеник»;
• Музей історії Львова з оригінальними експозиціями;
• Інтерактивний театр, що втілює львівські легенди в реальність;
• Бібліотека і аудіотека, в яких заодно можна прикупити автентичні та старовинні записи або книги;
• Місце з самим неймовірним краєвидом на львівські дахи;
• Найточніший львівський годинник – теж частина Дому Легенд Львова, і рівно о 21:24 дракон-охоронець оживає і вивергає полум’я;
• Оригінальний соціальний проект, якому немає рівних в Україні.
Відвідувачам точно припадуть до душі легенди про власника будинку-сажотруса, який охороняє левів міста, збирає книги і легенди та огинає львівські пробки на своєму драндулете, припаркованому на даху Дому Легенд.

Дім Легенд у Львові – місце, де можна потрапити в казку

Дім Легенд у Львові дивує кожним своїм залом. На першому поверсі ви потрапите в гості до господаря-сажотруса, який повідає вам свої історії та проведе іншими локаціями гастропаба. Тут же розташований сувенірний магазинчик з незвичайними товарами, які стануть прекрасним спогадом про ваш візит Дім Легенд і Львова в цілому.

Дім Легенд

На інших поверхах ви зможете не тільки провести час за смачною вечерею, але і побувати в кімнаті-музеї львівської бруківки: тут зібрані її зразки з різних епох і століть. Ще одна цікава локація – годинникова кімната, де сажотрус стежить за тим, щоб львівський час йшло у своєму звичайному ритмі.

І, звичайно ж, обов’язково варто побувати на даху Дому Легенд: ця оглядовий майданчик відкриває вид на місто, який ви більше ніде не знайдете. А ще тут припаркований легендарний автомобіль сажотруса, та й сам він сидить на даху, втілений у бронзі, і стежить за містом. До речі, вважається, що, якщо потрапити монеткою в капелюх сажотруса, вам буде супроводжувати небувала удача.

Що спробувати в ресторані Дому Легенд

Сам ресторан-гастропаб Дім Легенд у Львові – це місце, де можна недорого спробувати незвичайні львівські напої та закуски до них. Тут обов’язково варто продегустувати місцеві настоянки, а краще – цілий п’янкий сет з них, спробувати паприкаш або домашню душенину, а на десерт випити кави від сажотруса з одним з десертів.

Оригінальність закладу не тільки в меню, але і в офіціантів: ми ж уже згадували, що Дім Легенд Львова – це ще й соціальний проект, і працюють в ньому офіціанти-карлики. Вони з радістю розкажуть вам про кожну страві і підкажуть, як зробити вечерю найсмачнішим і веселим.

Подорож в Дім Легенд: чому в цьому гастропабі неодмінно варто побувати;

Навіть якщо ви не шанувальник пива, настоянок або українсько-галицької кухні, Дім Легенд у Львові стане для вас справжнім відкриттям:

• Побродите місцевими кімнатами і познайомитесь з легендарним Львовом ближче;
• Подивіться на піротехнічне шоу на фасаді будинку ввечері;
• Запасіться сувенірами з самої незвичайної сувенірної крамниці;
• Посмієтесь з кумедних історій сажотруса-господаря Дому Легенд;
• І, звичайно, подивіться на Львів з однією з кращих оглядових майданчиків міста.

Дім Легенд

Відправляйтеся на зустріч з казковим Львовом в Дім Легенд разом з нами, і цю екскурсію ви точно назвете однією з найбільш приголомшливих у вашому житті.

Реєстрація