Тематичні кафе Львова

Львівські пляцки

«Львівські пляцки» - це не просто заклад громадського харчування. Це атмосферне кафе, яке дозволяє краще пізнати Львів та спробувати його на смак.

Детальніше

«Криївка»

«Криївка» - одна із візитівок Львова. Відкритий лишень у 2007 році, сьогодні цей ресторан є найвідвідуванішим в Європі. Бо це не просто заклад, де можна смачно поїсти. Це повстанська схованка у центрі міста Лева, в якій страви подають у військовому посуді, наливають тільки ексклюзивні місцеві наливки і розважають гостей так, що забути це просто неможливо.

Детальніше

П’яна вишня (Львів)

Розкішними ресторанами із червоною та чорною ікрою в меню уже нікого нині не здивуєш. А от невеличкий бар під таємничою назвою «П’яна вишня» у Львові – той заклад, який неможливо оминути. Тут усе не так, як ми до цього звикли.

Детальніше

Львівська майстерня шоколаду

Мережа закладів креативної майстерні Fest! Відома далеко за межами України: це одні з найцікавіших туристичних об'єктів Львова, які збирають публіку за рахунок свого творчого підходу до викладу міських легенд і традицій. І одна з найпопулярніших кав'ярень міста належить саме цим креативним і винахідливим хлопцям. Отже, вирушаємо разом у Львівську майстерню шоколаду!

Детальніше

Кафе «Мазох»

Кафе «Мазох» - це не тільки розважальний заклад для туристичних компаній, а й місце зустрічей закоханих: невеликий зал, розташований на двох поверхах, романтична обстановка і напівтемрява просто-таки мають у своєму розпорядженні до відокремленим посиденьок удвох. Втім, в кафе «Мазох» у Львові ви рідко знайдете порожні столики - слава про нього розійшлася по всій Україні і далеко за її межі, і гості міста із задоволенням заглядають в цей заклад.

Детальніше

Кав'ярня "Під Синьою Пляшкою"

Кав'ярня «Під Синьою Пляшкою» - одна з найстаріших у Львові. У цьому закладі ви зможете відчути дух великої Австро-Угорської Імперії і спробувати страви старовинної кухні різних її регіонів.

Детальніше

Золотий Дукат

Кожен львів'янин знає, що за назвою «Золотий Дукат» у Львові криється давня історія і висококласний кави. Ця кав'ярня налічує вже 15 років плідної роботи і пропонує своїм відвідувачам завжди привітний сервіс, ексклюзивну обстановку і, звичайно ж, величезний вибір кавових напоїв на будь-який смак. І побувати в цьому місці варто кожному приїжджає до Львова гостю.

Детальніше

Дім Легенд (Львів)

Дім Легенд Львова - місце неординарне. Здається, ніби все дивини міста зібрані саме тут, і багато в чому так воно і є. Легендарний ресторан, який на самому-то справі та не ресторан, а будинок сажотруса, привертає увагу туристів задовго до того, як відвідувачі потраплять всередину.

Детальніше

Старгород Львів (Чеська Пивоварня)

Пивоварня «Старгород» у Львові є дивовижним місцем, де не тільки варять пиво, а й презентують його відвідувачам, А також яскраві та веселі шоу, які проходять в ресторані збирають незабутні враження від відвідувачів.

Детальніше

Львівська Копальня Кави (Кав'ярня)

4 фонтани площі Ринок - вважаються основною візитівкою міста Лева. Вони прикрашають центр міста з давніх часів. Особливо, коли їх одягають у вишиванки на свята.

Детальніше

Голодний Микола

Величний монастир ордену домініканців вважається однією з «візитних карток» Львова. Але далеко не всі відвідувачі знають, що підземелля Домініканського собору – не менш цікавий туристичний об’єкт, який зберігає свої секрети і таємниці великого ордена

Детальніше
Реєстрація