Театри Львова

Львівська обласна філармонія

Візит до Львівської філармонії - це захоплююча екскурсія. Свого часу львівська філармонія приймала на сцені провідних музикантів тп співаків українського походження.

Детальніше

Оперний театр ім. Соломії Крушельницької

Оперний театр у Львові визнаний одним з найкрасивіших в країні. Він був створений у всіх традиціях європейської театральної школи й сьогодні уособлює всю красу мистецтва опери та балету.

Детальніше

Театр Леся Курбаса у Львові - унікальний театральний простір

Театр Леся Курбаса у Львові – унікальне явище в театральному житті України. Театр Леся Курбаса - це справжній світ самопізнання, зануритися в який варто хоча б раз.

Детальніше

Театр Для Дітей І Юнацтва: Знамениті люди першого українського театру

Театр для дітей та юнацтва розташувався в одній із старовинних будівель на вулиці Гнатюка. Це справжня лабораторія дитячого театру, в якій починали свій творчий шлях знамениті актори і режисери.

Детальніше

Театр «І люди, і ляльки»: мініатюрна творча майстерня Львова

Театр «І люди, і ляльки» - це місце, в якому нудьгувати не доведеться ні дітям, ні дорослим. Тут вас чекають іскрометні спектаклі, а камерний формат театру створює доброзичливу атмосферу.

Детальніше

Органний Зал Львова: осередок класики в центрі міста

Візит до Львова і його органний зал - це чудовий варіант для насиченої культурної програми. Стильний інтер'єр, віртуозні музиканти, відмінна акустика залу і найкраща музика чекають відвідувачів.

Детальніше

Львівський Обласний Театр Ляльок: найбільш відомий в Україні

Львівський обласний театр ляльок був відкритий відразу після Другої Світової війни. За свою історію він не тільки здобув любов маленьких і дорослих львів'ян, а й отримав міжнародне визнання критиків.

Детальніше
Реєстрація