Театри Львова

Філармонія у Львові

Візит до Львівської філармонії - це захоплююча екскурсія, яка познайомить вас зі славною історією виникнення цього центру музичного життя. Свого часу саме львівська філармонія приймала на своїй сцені провідних музикантів і співаків українського походження.

Детальніше

Оперний театр у Львові

Оперний театр у Львові визнаний одним з найкрасивіших в країні. Він був створений у всіх традиціях європейської театральної школи й сьогодні уособлює всю красу мистецтва опери та балету. За свою столітню історію він не раз міняв свою назву, але зберігав головну свою якість - тут завжди ставили найвідоміші спектаклі, а солістами виступали неймовірно талановиті артисти.

Детальніше

Театр Леся Курбаса у Львові

Розташований на однойменній вулиці Театр Леся Курбаса – унікальне явище в театральному житті України. Він взяв за основу концепцію знаменитого режисера, ім'ям якого і названий, про повернення до самого себе. Театр Курбаса - це не тільки мистецтво лицедійства, а й справжній світ самопізнання, зануритися в який варто хоча б раз, адже враження від цього візиту залишаться з вами назавжди.

Детальніше

Театр Для Дітей І Юнацтва

Театр для дітей та юнацтва у Львові розташувався в одній із старовинних будівель на вулиці Гнатюка. Це не просто класичний ТЮГ, а справжня лабораторія дитячого театру, в якій починали свій творчий шлях багато знаменитих акторів і режисерів. На вистави театру із задоволенням приходять як маленькі львів'яни, так і гості міста.

Детальніше

Театр «І люди, і ляльки»

Театральний простір «І люди, і ляльки» - це місце, в якому нудьгувати не доведеться ні дітям, ні дорослим. Тут вас чекають іскрометні спектаклі, а камерний формат театру створює дуже домашню і доброзичливу атмосферу.

Детальніше

Органний Зал Львова

Візит до Львова і його органний зал - це чудовий варіант для насиченої культурної програми. Стильний інтер'єр, віртуозні музиканти, відмінна акустика залу і, зрозуміло, найкраща класична музика чекають відвідувачів. Ви точно залишитеся під враженням від відвідування цього концертного залу і отримаєте небувалий заряд емоцій від музичних творів знаменитих композиторів.

Детальніше

Львівський Обласний Театр Ляльок

Львівський обласний театр ляльок був відкритий відразу після Другої Світової війни. За свою історію він не тільки здобув любов маленьких і дорослих львів'ян, а й отримав міжнародне визнання критиків. Щороку відвідувачами театру стають більше 200 000 чоловік, а його репертуар викликає інтерес і захоплення кожним новим спектаклем.

Детальніше
Реєстрація