Тур “Свіржський та Старосільський замки”

Щодня

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

П’ять причин обрати екскурсію у Свіржський та Старосільський замки:

  1. Дізнатися, чому ці фортеці входять у перелік Срібної підкови Львівщини.
  2. Побувати у одному із найбільших замків України.
  3. Потрапити у фортецю, де проводилися зйомки відомого фільму про Д’артаньяна.
  4. Почути чимало історичних фактів про оборону земель від турецьких облог та подивуватися від неймовірних легенд про закохану дівчину та кмітливого міщанина.
  5. Зробити особливі фотографії біля величних замкових мурів.

Екскурсія по Жовкві

Екскурсія по Жовкві

(початок: площа Ринок)

lviv

Детальніше про екскурсію:

Свіржський та Старосільський замки – представники так званої Срібної підкови Львівщини. Вважається, що ці фортеці є менш відомими та відвідуваними, аніж споруди Золотої підкови. Проте вони не є менш цікавими. Частково навіть навпаки.

Хіба не цікаво побувати у одному з найбільших замків, що протягся на площі майже 2 гектари? Хіба не вартує уваги мальовнича фортеця на березі озера, де знімали яскраві сцени улюбленого фільму про Д’артаньяна? Усе це можна зробити під час цікавої та пізнавальної екскурсії у Свіржський замок та у фортецю в Старому селі.

Ці оборонні мури мають у двох населених пунктах Львівщини мають багато спільного.

По-перше, обидві фортеці дуже потребують втручання людської совісті. Їхні міцні і величні стіни руйнуються із плином часу, а до реставрації в Україні ніяк не візьмуться.

По-друге, обидва замки приховують у своїх стінах безліч цікавих історій про оборону місцевості від татарських набігів. Частину облог вдалося вистояти. Перед деякими довелося здатися.

По-третє, обидва замки – і Свіржський, і в Старому Селі – багато втратили під час радянського панування в Україні. В одному із них розташовувалась школа трактористів, в іншому облаштували овочебазу.

Зрештою, кожна із фортець може похизуватися своїми колоритними легендами, які ви обов’язково почуєте під час екскурсій. Бо ж хіба не цікаво дізнатися, як долю міщанина, якому винесли смертний вирок, могли вирішити звичайні яйця? Та чому не завжди варто довіряти своїм почуттям та поринати у закоханість, втрачаючи тверезий розум.

Проте найцінніше те, що кожен із замків – це особлива архітектурна споруда, яка має свій унікальний характер.

Старосільський замок протягся на 2 гектарах і є одним із найбільших в Україні. Його величні стіни вражають, високі мури захоплюють і приваблюють, архітектурний декор підкреслює талант автора проекту.

Натомість, Свіржський замок є меншим у розмірах, але краще збереженим. Тут можна побачити і храм, і колишню каплицю. Тут можна просто відпочити на березі мальовничого озера. Чи вирушити на пошуки таємничої дівчини, яка, подейкують, ходить коридорами та зачиняє усі двері.

Срібна підкова Львівщини та її скарби – це можливість побувати у пам’ятках історії, які не вписані у стандартні маршрути. А значить – торкнутися чогось втаємниченого та унікального. Доки безкомпромісний час не зруйнував те, що століттями берегла для нас історія.

Інші тури

Тур зі Львова "Почаївська Лавра і Скит Святої Анни"

100 грн

Жовківщина – дивовижний край, який оберігає у своїх кордонах вражаючі пам’ятки архітектури та культури, унікальні храми та цікаві туристичні локації.

Щодня

Королівська Жовківщина - вражаючі пам’ятки архітектури та культури

100 грн

Жовківщина – дивовижний край, який оберігає у своїх кордонах вражаючі пам’ятки архітектури та культури, унікальні храми та цікаві туристичні локації.

Щодня

Тур в Трускавець(Львівська область): курортні розваги та цікаві екскурсії

400 грн

Крім звичного курорту мінеральних вод, Трускавець відкриється вам, як місто з цікавою історією, приголомшливою природою і незвичайними пам'ятками, які знаходяться в його околицях.

Щодня

Шляхами Івана Франка: Екскурсія по Львівській області

400 грн

Екскурсія «Шляхами Івана Франка» це незабутня поїздка по красивих місцях Львівщини. Це - можливість доторкнутися до минулого українського народу і його культурного діяча - Івана Франка.

Щодня

Реєстрація