Королівська Жовківщина

Щодня

Жовківщина – дивовижний край, який оберігає у своїх кордонах вражаючі пам’ятки архітектури та культури, унікальні храми та цікаві туристичні локації.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Пробачимо «ідеальне» місто, яке оберігає майже півсотні пам’яток;
  2. Оцінимо архітектурний ансамбль центральної частини Жовкви, який до наших днів дійшов майже незайманим;
  3. Побуваємо у монастирі, де зберігаються чудодійні ікони;
  4. Скуштуємо воду із цілющого джерела у Крехові;
  5. Потрапимо в унікальний медвежий реабілітаційний центр.

Екскурсія по Жовкві

Екскурсія по Жовкві

(початок: площа Ринок)

lviv

Екскурсія в Жовкву

Резиденція польського короля Яна ІІІ Собеського. Місто ремісників. «Ідеальне місто» доби Ренесансу. Про Жовкву можна дуже довго розповідати, але краще бодай один раз побачити його на власні очі. Історико-архітектурний ансамбль історичної Ринкової площі, замок XVI століття, чарівні монастирі і костел Св. Лаврентія XVII ст. – найвизначніші пам’ятки Жовківщини, що вартують вашої уваги. Особливої уваги заслуговує ренесансна синагога. Загалом, невеличкий історичний центр міста вміщає у собі півсотні пам’яток місцевого, всеукраїнського і навіть світового рівня!

Екскурсія в Крехівський монастир

Крехівський монастир св. Миколая (XVII–XVIII ст.) відомий чудодійними іконами і є одним із давніх місць масового паломництва. Особливо популярним є цілюще джерело в Крехові. Засновниками Крехівського монастиря вважають ченців Києво-Печерської лаври Йоіля та Сильвестра. Вони ще 1613 р. поселились у вирубаній у скелі печері. З часом ченців стало більше, і вони збудували неподалік печери церкву св. Петра і Павла, а пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Тут же було зведено дзвіницю та келії монахів.

Домажир і його мешканці

Віднедавна Домажир – це не просто село у Жовківському районі. Це особливий проект захисту тварин Міжнародного Благодійного Фонду FOUR PAWS. Саме тут відбувають так звану реабілітацію ведмеді, які постраждали від жорсткості людини. Сьогодні в притулку Домажир в умовах, наближених до природніх, проживають 15 ведмедів. Ми з ними познайомимось та дізнаємось історію кожного чотирилапого мешканця реабілітаційного центру.

Інші тури

Тур в Трускавець(Львівська область): курортні розваги та цікаві екскурсії

400 грн

Крім звичного курорту мінеральних вод, Трускавець відкриється вам, як місто з цікавою історією, приголомшливою природою і незвичайними пам'ятками, які знаходяться в його околицях.

Щодня

Шляхами Івана Франка: Екскурсія по Львівській області

400 грн

Екскурсія «Шляхами Івана Франка» це незабутня поїздка по красивих місцях Львівщини. Це - можливість доторкнутися до минулого українського народу і його культурного діяча - Івана Франка.

Щодня

"Замки Львівщини": Екскурсія по найкращих замках області

350 грн

Екскурсія подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією своєї країни. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки – це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

Щодня

Фортеця Тустань та водоспад Камянка

400 грн

Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природній парк "Сколівські бескиди", водоспад "Кам'янка", озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

Дати : Щодня

Реєстрація