Королівська Жовківщина – вражаючі пам’ятки архітектури та культури

Щодня

Жовківщина – дивовижний край, який оберігає у своїх кордонах вражаючі пам’ятки архітектури та культури, унікальні храми та цікаві туристичні локації.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 450 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Пробачимо «ідеальне» місто, яке оберігає майже півсотні пам’яток;
  2. Оцінимо архітектурний ансамбль центральної частини Жовкви, який до наших днів дійшов майже незайманим;
  3. Побуваємо у монастирі, де зберігаються чудодійні ікони;
  4. Скуштуємо воду із цілющого джерела у Крехові;
  5. Потрапимо в унікальний медвежий реабілітаційний центр.

Тур Жовківщиною

Резиденція польського короля Яна ІІІ Собеського. Місто ремісників. «Ідеальне місто» доби Ренесансу. Про Жовкву можна дуже довго розповідати, але краще бодай один раз побачити його на власні очі. Історико-архітектурний ансамбль історичної Ринкової площі, замок XVI століття, чарівні монастирі і костел Св. Лаврентія XVII ст. – найвизначніші пам’ятки Жовківщини, що вартують вашої уваги. Особливої уваги заслуговує ренесансна синагога. Загалом, невеличкий історичний центр міста вміщає у собі півсотні пам’яток місцевого, всеукраїнського і навіть світового рівня!

Екскурсія в Крехівський монастир

Крехівський монастир св. Миколая (XVII–XVIII ст.) відомий чудодійними іконами і є одним із давніх місць масового паломництва. Особливо популярним є цілюще джерело в Крехові. Засновниками Крехівського монастиря вважають ченців Києво-Печерської лаври Йоіля та Сильвестра. Вони ще 1613 р. поселились у вирубаній у скелі печері. З часом ченців стало більше, і вони збудували неподалік печери церкву св. Петра і Павла, а пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Тут же було зведено дзвіницю та келії монахів.

Домажир і його мешканці

Віднедавна Домажир – це не просто село у Жовківському районі. Це особливий проект захисту тварин Міжнародного Благодійного Фонду FOUR PAWS. Саме тут відбувають так звану реабілітацію ведмеді, які постраждали від жорсткості людини. Сьогодні в притулку Домажир в умовах, наближених до природніх, проживають 15 ведмедів. Ми з ними познайомимось та дізнаємось історію кожного чотирилапого мешканця реабілітаційного центру.

Інші тури

Тур "Озеро Синевир та Водоспад Шипіт"

650 грн

Кожна мандрівка у Карпати – це відпочинок душею та тілом. Тут можна піднятися на вершини і попід хмарами забути про земні проблеми. Чи зануритися у води водоспаду, очистившись від неприємних спогадів чи думок. І зазирнути в Морське око, яке нагадує про те, що найцінніше – наші емоції та враження, а решта – буденні дрібниці. Наш тур у Карпати – про усе це і навіть більше.

Щодня

Тур в Трускавець

400 грн

Поплавати з дельфінами і поспостерігати за кумедним побутом мавп. Відвідати СПА-центр і вирушити в «українську Каліфорнію». Скупатися в озокеритному озері чи зазирнути у скельний комплекс? Що оберете ви?

Щодня

Свіржський та Старосільський замки

450 грн

На Львівщині є чимало замків, але два з них вражають своєю красою всіх без винятку. Це фортеці у Свіржі та в Старому селі. Хочете почути легенди одного з найбільших замків України? А побувати там, де бував Д’артаньян?

Щодня

Тур зі Львова "Почаївська Лавра і Скит Святої Анни"

650 грн

Тут унікальний архітектурний ансамбль Свято-Успенської Почаївської Лаври. Тут найбільша в Україні дзвіниця. І наймістичніше озеро, з яким пов’язані нереальні дива. Чудеса і дивовижна архітектура – це все в дивовижному одноденному турі.

Дати : 4.09.2022

Реєстрація