Курорти Львівщини

Славське: коштовність Львівщини, яку можна відвідати з нами

Славське - це не лише гірськолижний курорт. Це ще й зручна місцина для влаштування на відпочинок, якщо ви прагнете не тільки підкорювати траси, але й мандрувати цікавими пам'ятками Львівщини.

Детальніше

Моршин (Львівська область): місто варте вашої уваги

Моршин - це не лише курорт де оздоровлюються українці, а ще й місто з багатою історією. Затишне та величне, воно чекає на вас, щоб відкрити безліч своїх таємниць.

Детальніше

Курорт у Немирові: 1 з давніх місць відпочинку на Львівщині

Курорт у Немирові - це місце, де зцілюють майже всі вади організму. Особливо корисною подорож на цей курорт буде для мешканців великих міст, що потерпають від стресів та поганої екологіі.

Детальніше

Гірськолижний курорт Плай: сімейний відпочинок неподалік від Сколе

Зовсім необов'язково витрачати час та мандрувати до іншої області, якщо ви прагнете покататися на лижах під час свого відпочинку на Львівщині. Гірськолижний курорт Плай чекає!

Детальніше

Курорт Волосянка: відмінна альтернатива Славському

Курорт Волосянка цікавий в будь-який час року: тут завжди знайдеться розвага як для дорослих, так і для маленьких мандрівників. Проводьте час в Карпатах весело і захоплююче!

Детальніше

Міротель в Трускавці: СПА-острівець європейського рівня

«Міротель» - це готельний і СПА-комплекс, рівних якому немає на заході України. Тут ви зможете оцінити по достоїнству всі лікувальні якості трускавецького курорту і відпочити в розкішній обстановці.

Детальніше
Реєстрація