Квести у Львові

Квест у Львові для підлітків: незвичайна екскурсія підземеллям

грн

Квест «Ключ від таємної кімнати» - це нетривіальна розвага, в ході якого підлітки зможуть побувати в найпотаємніших куточках домініканського підземелля і взяти участь в історії, яка там розгортається.

Детальніше

Квест «У пошуках Галицької корони»

грн

Якщо ви шукаєте оптимальний варіант подорожі для школярів до Львова, то квести - це один з найпопулярніших видів знайомства з містом. А захоплюючу подорож «У пошуках Галицької корони» стане радісним спогадом про місто Лева для багатьох школярів.

Детальніше

Квест «Цікавинки Львова»

грн

Для того, аби пізнати Львів на особливому емоційному рівні, його потрібно пройти від вулички до вулички. А ще потрібно навчитися читати його таємні символи та чути таємничі підказки.

Детальніше

Інтерактивна екскурсія-гра “Цікаве про Львів” для дітей

грн

Дітям не цікаво дивитися на археологічні знахідки та слухати довгі історії про місто. Але їм завжди цікаво грати та розважатися. Ця екскурсія вдало поєднує і пізнавальну складову, і забавку. Щоб було весело і драйвово.

Детальніше

Квест для Дітей в Шевченківському Гаю: Відкрийте Світ Природи

грн

Дитячі квести - це популярний формат відпочинку. І найкращою розвагою для дітвори стане поєднання квестових завдань з прогулянкою по музею народної архітектури в Шевченківському Гаю.

Детальніше

Реєстрація