Квести по Львову

Квест для дітей "В пошуках галицької королівської корони"

грн

Квести по Львову для дітей і підлітків - це незвичайна пригода, яка може сподобатися як юним туристам, так і їх батькам, адже непрості завдання цієї екскурсії-загадки можуть виявитися міцним горішком. Але і нагорода за їх виконання чекає чимала - можливо, саме вам судилося знайти легендарну Галицьку Корону, загублену століття назад.

Детальніше

Квест для дітей "Національні громади середньовічного Львова"

грн

У часи свого розквіту, тобто у Середньовіччя, Львів був польським містом. Але його громада складалася була багатонаціональною, яка й створила унікальну місцеву культури, що вирізняється особливим колоритом. Представники усіх національностей зробила вагомий внесок у розвиток міста, його розбудову та архітектурний вигляд. Як само – про це повідає професійний гід, який буде супроводжувати дітей під час всього заходу.

Детальніше

Квест по підземеллях Львова для підлітків

грн

Запросіть своїх дітей на захоплюючу екскурсію по Львову: квест «Ключ від таємної кімнати» - це нетривіальна розвага, в ході якого підлітки зможуть побувати в найпотаємніших куточках домініканського підземелля і взяти участь в історії, яка там розгортається.

Детальніше

Квест-екскурсія для дітей в Шевченківському гаю"

грн

Дитячі квести - це популярний формат відпочинку. І найкращою розвагою для дітвори стане поєднання квестових завдань з прогулянкою по музею народної архітектури в Шевченківському Гаю. Веселі розваги в компанії живих мешканців музею напевно сподобаються школярам.

Детальніше

Квест-екскурсія "Цікаве про Львів"

грн

Дітей чекають різноманітні вікторини, загадки на логіку, художні завдання та змагання на швидкість і, звичайно, цікаві пригоди у просторих та загадкових залах музею.

Детальніше

Реєстрація