Почаївська Лавра і Скит Святої Анни: мандрівка у світ див

Щодня

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

П’ять причин обрати тур до Почаєва та Джерела Святої Анни:

  1. Побувати у сакральних місцях, де траплялися дива, що неможливо пояснити раціонально.
  2. Побачити унікальний архітектурний ансамбль Свято-Успенської Почаївської Лаври з однією із найбільших в Україні дзвіниць.
  3. Зануритися у цілющу воду Скиту Святої Анни та попросити здоров’я.
  4. Почути цікаві легенди та розповіді сучасників про чудеса, які траплялися у цих святих місцях.
  5. Придбати пам’ятні сувеніри, релігійні речі чи цілющу воду із джерела.
Про тур детальніше

Туристичні мандрівки бувають дуже різними. Одні сплановані так, щоби всі отримали максимум драйвових емоцій та яскравих спогадів. Інші – розраховані на інтелектуальний розвиток та пізнання. Одноденний тур у Почаївську лавру та у Монастир Святої Анни – це щось зовсім інше. Це щось дуже гармонійне і сакральне. Трохи втаємничене і обов’язково душевне.

Це мандрівка для тих, хто шукає спокою та затишку. Морального. Фізичного. Бо у цих місцях живе віра і творяться дива. Люди отримують зцілення. Бездітні пари стають щасливими батьками. Зневірені та ослаблені відчувають особливу енергетику та надихаються на нові звершення.

Кожен може відчути щось своє. Саме те, що йому в цю хвилину потрібно.
А ще тут дуже гарно. Свято-Успенська Почаївська Лавра – це одна із найбільших святинь України. Це цілий комплекс споруд, архітектурний ансамбль, який вражає і багатотонними дзвонами, і найвищою дзвіницею, і таємничим підземним храмом. Тут живуть десятки легенд. Тут розповідають неймовірні історії сучасники. Тут завжди спокійно і є місце для молитви.

Особлива атмосфера затишку панує і в Монастирі Святої Анни з цілющим джерелом. Десятки людей занурюються у басейн із водою, що б’є із крейдяного підвищення. І просять про зцілення. Про батьківство. Про здоров’я. Про відновлення душевної рівноваги. Особливо людно тут на свято Водохрестя.

І Почаївська Лавра, і Скит Святої Анни є давно відомими туристичними локаціями, а тому сюди буде зручно дістатися, ту можна і відпочити, і придбати сувеніри чи релігійні аксесуари.

Інші тури

Королівська Жовківщина - вражаючі пам’ятки архітектури та культури

100 грн

Жовківщина – дивовижний край, який оберігає у своїх кордонах вражаючі пам’ятки архітектури та культури, унікальні храми та цікаві туристичні локації.

Щодня

Тур в Трускавець(Львівська область): курортні розваги та цікаві екскурсії

400 грн

Крім звичного курорту мінеральних вод, Трускавець відкриється вам, як місто з цікавою історією, приголомшливою природою і незвичайними пам'ятками, які знаходяться в його околицях.

Щодня

Шляхами Івана Франка: Екскурсія по Львівській області

400 грн

Екскурсія «Шляхами Івана Франка» це незабутня поїздка по красивих місцях Львівщини. Це - можливість доторкнутися до минулого українського народу і його культурного діяча - Івана Франка.

Щодня

Реєстрація