Театр «І люди, і ляльки» – мініатюрна творча майстерня Львова

Створений в 1990 році, театр «І люди, і ляльки» – це приклад того, як на невеликому просторі в абсолютно камерній атмосфері створюються великі спектаклі. Це не просто ляльковий театр, вистави якого розраховані тільки на дітей, це оригінальна майстерня, в якій створюються експериментальні вистави, в яких ляльки і люди взаємодіють в одному сценічному просторі.

5 причин побувати в театрі «І люди, і ляльки» у Львові

Звичайно дорослі ходять в лялькові театри тільки з дітьми, адже вважається, що це суто дитяча розвага. Але це точно не про театр «І люди, і ляльки», і ось чому!

1. Тут створена унікальна атмосфера справжнього дому, яка припаде до душі, як дорослим, так і дітям.
2. Невеликий зал всього на 40 глядацьких місць – це прекрасна можливість дивитися цікавий спектакль поблизу і взаємодіяти з акторами.
3. Різноманітний репертуар театру розрахований на будь-який вік – дитячі спектаклі за мотивами казок тут є сусідами з більш вдумливими романтичними історіями для підлітків і дорослих, а у вечірньому репертуарі є і суто дорослі постановки.
4. Тут панує дух свободи, а сама обстановка театру неймовірно цікава, і погуляти по його залу і фойє не менше захоплююче, ніж дивитися спектаклі.
5. І вже точно варто побувати на фестивалях театру. Якщо ваш приїзд до Львова співпаде з проведенням одного з них, не втрачайте часу, приходьте до театру «І люди, і ляльки»!

«І люди, і ляльки»: історія незвичайного театру

Театр «І люди, і ляльки» з’явився в 1990 році. Його засновник, Олег Новохацький, раніше був художнім керівником самодіяльного театрального гуртка, але після того, як для його дітища було виділено маленьке приміщення на вулиці Фредра, самодіяльність переросла в абсолютно оригінальний і незвичний для України жанр – ляльковий театр з живими акторами.

Незважаючи на свій тернистий шлях – а театр переживав і масштабну пожежу, після якої він відродився з попелу, як птах фенікс, і недолік фінансування – «І люди, і ляльки» став знаменитим як серед львів’ян, так і серед гостей міста. Його трупа активно гастролює зі своїми незвичайними уявленнями, бере участь в різних фестивалях за кордоном і створює власні перформанси та фестивалі, на яких відвідувачів чекає завжди щось новеньке.

Так, театр проводить як власні вечірні та денні вистави, так і приймає фестивалі:

• Міжнародний фестиваль «І люди, і ляльки», на який збираються актори і колективи з усього світу.
• Зимовий фестиваль «Різдвяні історії» з тематичними уявленнями.
• Незвичайний виїзний фестиваль-подорож «Волоцюги і ляльки», під час якого колектив їздить по селах Львівщини на возах і дає уявлення в дусі бродячих театрів минулого.

Знаходиться театр в Галицькому районі недалеко від центру Львова. Невеликий театральний простір розташований за адресою вул. О. Фредра, 2. В ході свого візиту до міста Лева додайте «родзинку» свого культурного життя – побувайте на одній з вистав театру «І люди. І ляльки »!

Rejestracja