Палац Корнякта: архітектурне диво в центрі Львова

Свого часу купець Костянтин Корнякт зробив неабиякий внесок у львівську культуру. Насамперед, завдяки своїй резиденції, збудованій Петром Брабоном. Палац Корнякта був унікальним навіть за часів своєї будови, тобто, у XVI сторіччі. Тільки цій будівлі було дозволено мати на фасаді цілих шість вікон!

Вже після першого власника палац добудовували та перебудовували безліч разів, допоки він не здобув рис найрізноманітніших архітектурних стилей від готики до ампіра.

Чим видатний палац Корнякта?

Унікальна архітектура палацу здобула певних змін, але ви все ще можете насолодитися красою готичної зали. Зараз у палаці Корнякту відкрито одну з численних філій Львівського історичного музею.

Свого часу палац Корнякта став резиденцією королів Польських. Тому ще однією назвою цієї пам’ятки є Королівська кам’яниця.

Якщо ви хочете дізнатися більше про історію будування цієї видатної будівлі, що є дійсною прикрасою Львова, пізнати її таємниці та красу, краще не читати про неї, а подивитися на Королівську кам’яницю самотужки.

З нашою допомогою ви матимете змогу відвідати палац Корнякта, послухати дивовижні історії та легенди, пов’язані з цим місцем, та, звичайно ж, випити філіжанку кави в Італійському дворику – місці, що є невіддільною частиною історичного комплексу палацу.

Реєстрація