Палаци Львова

Палац Корнякта: архітектурне диво в центрі Львова

Палац Корнякта - це справжнє диво в центрі старого міста Лева. Збережений протягом майже половини тисячоліття, він є прикладом вишуканості та смаку.

Детальніше

Будинок вчених у Львові - одна з найкрасивіших будівель

Будинок вчених у Львові - одна з найкрасивіших будівель. Однак справжні його скарби ховаються всередині. Це атмосферне спорудження з красивими інтер'єрами та аристократичним характером.

Детальніше

Палац Потоцьких (музей європейського мистецтва XIV-XVII ст.)

Палац Потоцьких у Львові - це одна з тих пам'яток, які варто відвідати, щоб глибше поринути в історію як самого міста, так і всієї України. Вашу увагу точно приверне ця розкішна будівля за кованими воротами.

Детальніше

Будинок Вчителя у Львові (Палац Бєльських): Педагогічний музей

Будинок Вчителя – знаходиться у самому серці міста Лева і цікава з багатьох точок зору: як досить незвична пам’ятка архітектури, та як центр сучасного культурного життя.

Детальніше

Палац Сапегів у Львові: архітектурна пам’ятка (П'ять цікавих фактів)

Палац Сапегів - архітектурна пам’ятка, зведена на кошти князя Леона Сапєги. У будівлю було вкладено кругленьку суму, а саме будівництво привертало увагу місцевих мешканців незвичайними рельєфами.

Детальніше

Цитадель у Львові: споруда XIX століття (4 форти і казарма)

Цитадель – одна із найкраще збережених фортифікаційних споруд XIX століття в Україні, історичне місце, оповите реальними страшними історіями та містичними легендами. Їх варто почути. Її варто побачити.

Детальніше

Палац мистецтв у Львові – культурно-мистецький центр Західної України

Палац мистецтв – це країна творчих людей. Ділитися ідеями, презентувати мистецтво та споглядати творіння інших має право кожен, хто приїде до Львова і переступить поріг Львівського палацу мистецтв.

Детальніше
Реєстрація