Палаци Львова

Будинок вчених у Львові

Будинок вчених будувався під чуйним керівництвом найвідоміших віденських архітекторів Ф.Фельнера і Г.Гельмера протягом двох років - з 1897 по 1898 роки. І велика частина часу пішла не на зведення спорудження, а на оформлення його внутрішніх інтер'єрів. У той час це була одна з найбільш прогресивних пам'яток архітектури - особняк був навіть повністю електрифіковано. Однак електричні світильники маскували під гасові лампи - на догоду консервативних настроїв публіки, вельми підозріло ставилася до прогресу.

Детальніше

Палац Потоцьких у Львові

Династія родини Потоцьких налічує понад вісім століть, і за цей час прізвище Потоцькі не раз звучала в історії: серед її представників провідні політичні діячі і воєначальники, покровителі мистецтва і градоначальники. І родове гніздо Потоцьких існувало в цій частині міста ще з XVII століття. Але свій теперішній вигляд Палац Потоцьких у Львові придбав в середині позаминулого століття, коли його будівництвом зайнявся тодішній намісник Галичини, граф Альфред Потоцький.

Детальніше

Будинок Вчителя (палац Бєльських)

Будинок Вчителя у Львові – локація, яку обов’язково потрібно відвідати. Знаходиться вона у самому серці міста Лева – на вулиці Коперника – і цікава з багатьох точок зору: як досить незвична пам’ятка архітектури, історії та як центр сучасного культурного життя.

Детальніше

Палац Сапегів у Львові

Палац Сапегів у Львові – архітектурна пам’ятка, зведена ще у 1867 році на кошти князя Леона Сапєги. У будівлю було вкладено кругленьку суму, а саме будівництво привертало увагу місцевих мешканців незвичайними рельєфами та фактурами. Сьогодні споруда є окрасою міста Лева.

Детальніше

Цитадель у Львові

Цитадель у Львові – історичне місце, оповите реальними страшними історіями та містичними легендами. Їх варто почути. Її варто побачити.

Детальніше

Палац мистецтв у Львові

Палац мистецтв у Львові – це маленька країна творчих людей у великій Україні. У цій творчій країні немає обмежень по віку чи по статусу. Ділитися ідеями, презентувати своє мистецтво та споглядати творіння інших – має право кожен. Кожен, хто приїде до Львова і переступить поріг Львівського палацу мистецтв.

Детальніше

Палац Корнякта

Львів завжди відрізнявся багатонаціональністю. Тут проживали багаті роди з Угорщини, Польщі, Росії, Румунії, і навіть греки оцінили переваги життя в цьому місті. Тому не дивно, що в XVI столітті на площі Ринок з'явився незвичайний палац Корнякта, засновником і власником якого став знатний виноторговець з грецького острова Крит. Причому він не просто став почесним городянином, яких у Львові і так було чимало, але і отримав дворянство з рук короля Сигізмунда, а від його спадкоємця Стефана Баторія - ще й право звести власну вежу Корнякта, та ще й в самому серці Львова.

Детальніше
Реєстрація