Музеї Львова

Музей вишиваних ікон отця-доктора Дмитра Блажейовського

Музей вишиваних ікон у Львові – єдиний в Україні, де можна побачити близько півтисячі ікон, вишитих вручну. Це експозиція ексклюзивних робіт, які кожен може спробувати повторити самотужки. Як? Читайте на сайті.

Детальніше

Балкон закоханих у Львові: королівська історія з щасливим кінцем

Ця пам'ятка центру міста справно потрапляє у всілякі рейтинги найромантичніших місць міста. І справді, балкон закоханих у Львові розташований в одній з найкрасивіших локацій, на площі Ринок, де саме повітря насичене романтикою і духом часу.

Детальніше

Музей Грушевського

3. Центр туристичної інформації в центрі міста (вул. Руська, 20) – найбільший інфоцентр міста, розташований в окремому приміщенні на понад 200 м.кв. Локація нова, з новими ремонтами та створена за принципом «прозорості»

Детальніше

Аптека-музей

Музей-аптека це одна з найбільш оригінальних львівських цікавинок. Протягом сторіч цей заклад забезпечував львів'ян найнеобхіднішими ліками, лікувальними настоянками та... кажуть, навіть отруйними відварами. Що зараз цікавого можна подивитись в музеї-аптеці? Дивіться на сайті!

Детальніше

Міський Арсенал Львів

Міський арсенал - це справжнє місце паломництва для тих туристів, які знають толк в зброї: його в експозиції музею зібрано більш ніж достатньо. Але і тим, хто не цікавиться озброєнням, буде тут цікаво, адже арсенал - це ще й історична пам'ятка, і місце розваги багатьох львів'ян та їх гостей.

Детальніше

Музей Етнографії та Художнього Промислу (Львів)

Музей етнографії у Львові – це понад 70 тисяч експонатів. Розкішна колекція українського народного одягу. Унікальні зразки коптських тканин, що зберегли мову стародавніх єгиптян. Меблі, яким понад півтисячі років. Про багатство, яке оберігає музей, читайте на сайті.

Детальніше
Реєстрація