Музеї Львова

Будинок Вчителя (палац Бєльських)

Будинок Вчителя у Львові – локація, яку обов’язково потрібно відвідати. Знаходиться вона у самому серці міста Лева – на вулиці Коперника – і цікава з багатьох точок зору: як досить незвична пам’ятка архітектури, історії та як центр сучасного культурного життя.

Детальніше

Музей Леопольда Левицького

Львівського художника, графіка і скульптора Леопольда Левицького нерідко порівнюють з такими особистостями, як Анрі Матісс і Пабло Пікассо. Він так само втілював на своїх полотнах передові художні ідеї і піднімав гостросоціальні теми в сюжетах. Не даремно ж цьому заслуженому художнику у Львові присвятили цілий музей - музей Леопольда Левицького.

Детальніше

Музей Скла (Львів)

Ці підземелля належать уже до новітніх часів — XIX ст. Однак їх точного плану немає. Та, судячи із численних вентиляційних колодязів, гори Каліча і Вроновських, на яких збудовано Цитадель

Детальніше

Аптека-музей

Музей-аптека це одна з найбільш оригінальних львівських цікавинок. Протягом сторіч цей заклад забезпечував львів'ян найнеобхіднішими ліками, лікувальними настоянками та... кажуть, навіть отруйними відварами. Що зараз цікавого можна подивитись в музеї-аптеці? Дивіться на сайті!

Детальніше

Музей Етнографії та Художнього Промислу (Львів)

Музей етнографії у Львові – це понад 70 тисяч експонатів. Розкішна колекція українського народного одягу. Унікальні зразки коптських тканин, що зберегли мову стародавніх єгиптян. Меблі, яким понад півтисячі років. Про багатство, яке оберігає музей, читайте на сайті.

Детальніше

Львівський історичний музей

Історичний музей – одне із тих місць, якими Львів славиться не лише в Україні, але й у світі. Частина його експонатів уже виставлялися в музеях Нью-Йорка, Лондона, Парижа, та в інших містах Європи. Тому не варто відмовлятися від можливості побачити унікальні скарби історії, будучи у місті Лева. Львівський історичний музей запрошує усіх у мандрівку роками, століттями і навіть тисячоліттями.

Детальніше

Львівський музей історії релігії

Розташований в межах Домініканського собору Львова, львівський музей історії релігії - місце неабияке. Тут не тільки можна познайомитися з основними релігіями світу, а й почути чимало цікавих історій про самому приміщенні музею

Детальніше

Музей визвольної боротьби України

Музей Визвольної Боротьби - частина красивого парку «Знесіння» у Львові. Місце це знакове, адже саме тут відбулося свого часу засідання знаменитого революційного товариства «Просвіта». При цьому експозиція музею досі викликає захоплення у патріотів і повагу у більш скептично налаштованих відвідувачів.

Детальніше

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського

Музей Грушевського у Львові – історичний будинок, в якому жила родина вченого, громадського діяча та першого Президента УНР Михайла Грушевського. Про що розповідають стіни музею та які цікаві експонати можна тут побачити, читайте далі.

Детальніше

Художньо-меморіальний музей Івана Труша

Музей Івана Труша у Львові – найбагатша збірка творів художника в Україні. Чи справедливо художника називають майстром психологічного портрету? Які цікаві полотна представлені в музеї? Про це читайте на сайті.

Детальніше

Музей ідей

Музей ідей у Львові – унікальний арт-майданчик для реалізації сучасних мистецьких ідей та проектів. Що таке Бернарденгарден? Чи є майбутнє у виробів із гутного скла? Чи бути річці Полтві? Про це та інше читайте на сайті.

Детальніше

Музей історії львівської залізниці

Яке відношення має побудова головного вокзалу до безробіття у Львові? Що таке телетайп та як він виглядає? Про це та інше ви дізнаєтеся під час відвідин Музею історії Львівської залізниці та на нашому сайті.

Детальніше

Музей історії медицини Галичини ім. Мар'яна Панчишина

Музей історії медицини Галичини імені Мар'яна Панчишина розповідає про найважливіші та найцікавіші етапи в розвитку української медицини. Які цікаві експонати можна тут побачити, читайте далі

Детальніше

Музей історичних коштовностей

Символічні ключі міста Львова із золота. Таємниче чорне крісло у вигляді крилатого дракона. Рідкісні книги. Які ще ексклюзивні експонати зберігаються у Львові в Музеї історичних коштовностей, читайте на сайті.

Детальніше

Львівський народний музей метрології

Львівський народний музей метрології – це установа, яка оберігає унікальні вимірювальні прилади. Як виглядає найточніша гиря та які прилади використовували 100 років тому ви дізнаєтесь на нашому сайті.

Детальніше

Міський арсенал

Міський арсенал - це справжнє місце паломництва для тих туристів, які розуміються в зброї: його в експозиції музею зібрано більш ніж достатньо. Але і тим, хто не цікавиться озброєнням, буде тут цікаво, адже арсенал - це ще й історична пам'ятка, і місце розваги багатьох львів'ян та їх гостей.

Детальніше

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Музей сучасної скульптури Михайла Дзиндри у Львові – єдиний в Україні. Чому музейні експонати не мають назв та як вони змінюються під дією різного освітлення читайте на сайті.

Детальніше

Художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського

Особистість Олекси Новаківського можна сміливо назвати гордістю українського народу. Цей художник не тільки прославив країну в століттях своєю оригінальною манерою живопису, а й став педагогом для багатьох талановитих художників. І про його внесок в українську культуру можна розповісти чимало. А дізнатися про творчий шлях Новаківського, тих, ким він надихався і кого надихав сам, можна під час екскурсії по меморіальному музею-віллі, створеному в його честь.

Детальніше

Музей Олени Кульчицької

Музей Олени Кульчицької у Львові оберігає унікальні шедеври відомої художниці і маляра. Тут чимала колекція тканих килимів, графіки та художніх творів. А також нереалізовані ескізи, якими вже цікавляться сучасні майстри…

Детальніше

Музей сакральної барокової скульптури Пінзеля

Музей Пінзеля у Львові - це незвичайне місце. Те, що володіє давньою історією спорудження костелу кларисок в останнє сторіччя стали оплотом не релігії, а мистецтва. Тут знаходиться експозиція старовинних дерев'яних скульптур сакрального призначення, авторами яких вважаються легендарний скульптор Іоанн Пінзель і його учні.

Детальніше

Музей "Слідами галицьких євреїв"

Музей «Слідами галицьких євреїв» - це кімната-помешкання, яка розповідає про життя та побут євреїв у Львові. Що таке цдака? Для чого дітям спеціальний посуд? Що символізує скляний ключ? Про це та інше читайте далі.

Детальніше

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької

Соломія Крушельницька - оперна діва, яка завоювала визнання задовго до Монсеррат Кабальє і Марії Каллас. Дівчина з львівського села змогла довести, що для таланту немає перешкод, і сьогодні її ім'я пов'язане зі славною історією нашої країни.

Детальніше

Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Музей Станіслава Людкевича – приватний будинок композитора у Львові. Що читав композитор? Як виглядає його кабінет? Який вплив на Станіслава Людкевича мав Микола Лисенко? Про це та інше читайте на сайті.

Детальніше

Меморіальний музей-майстерня Теодозії Бриж

Музей-майстерня Теодозії Бриж у Львові – це місце, де можна побачити Мавку та почути про душевність скульптури. Тут і унікальні експонати, і глибокі життєві історії. Чим може зацікавити музей саме вас, читайте на сайті.

Детальніше

Літературно-меморіальний музей Івана Франка

Музей Франка у Львові – це пам’ятка архітектури, у стінах якої досі живе талант Каменяра. Якою була улюблена кімната письменника, та який унікальний саморобний предмет тут зберігають, читайте на сайті.

Детальніше

Музей вишиваних ікон отця-доктора Дмитра Блажейовського

Музей вишиваних ікон у Львові – єдиний в Україні, де можна побачити близько півтисячі ікон, вишитих вручну. Це експозиція ексклюзивних робіт, які кожен може спробувати повторити самотужки. Як? Читайте на сайті.

Детальніше

Королівські зали

Кам’яниця Корнякта – особливе місце. Тут в одному місці поєднується історія і розкіш. Старовинні шедеври і сучасне їх розуміння. Дозвольте собі королівський відпочинок – зазирніть у Королівські зали у Львові.

Детальніше
Реєстрація