Музеї Львова

Музей Палаццо Бандінеллі

Площа Ринок - це чудовий архітектурний ансамбль, що називають серцем Львова. Тут є чимало цікавого, але що треба дійсно побачити на власні очі, то це Музей Палаццо Бандінеллі.

Детальніше

Художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського

О. Новаківського можна сміливо назвати гордістю українського народу. Про його внесок в українську культуру можна розповісти чимало. А дізнатися про творчий шлях Новаківського можна під час екскурсії.

Детальніше

Аптека-музей "Під чорним орлом"

Музей-аптека це одна з найбільш оригінальних львівських цікавинок. Протягом сторіч цей заклад забезпечував львів'ян ліками, лікувальними настоянками та навіть отруйними відварами.

Детальніше

Музей Етнографії та Художнього Промислу (Львів)

Музей етнографії у Львові – це понад 70 тисяч експонатів. Розкішна колекція українського народного одягу. Унікальні зразки коптських тканин. Меблі, яким понад півтисячі років. Про це все можна почитати на сайті.

Детальніше

Львівський історичний музей. Відділ археології. Музей історії України

Частина його експонатів уже виставлялися в музеях Нью-Йорка, Лондона, Парижа, та в інших містах Європи. Тому не варто відмовлятися від можливості побачити унікальні скарби історії, будучи у місті Лева.

Детальніше

Львівський музей історії релігії: від монастиря до експозиції

Музей розташований в межах Домініканського собору Львова. Тут не тільки можна познайомитися з основними релігіями світу, а й почути чимало цікавих історій про саме приміщення музею.

Детальніше

Музей визвольної боротьби України у самому серці міста Лева

Музей Визвольної Боротьби - частина красивого парку «Знесіння» у Львові. Місце це знакове, саме тут відбулося засідання товариства «Просвіта». Експозиція музею досі викликає захоплення у патріотів.

Детальніше

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського

Музей Грушевського у Львові – історичний будинок, в якому жила родина вченого, громадського діяча та першого Президента УНР . Про що розповідають стіни музею, читайте далі.

Детальніше

Музей Івана Труша у Львові – найбагатша збірка в Україні

Музей І. Труша – найбагатша збірка творів художника. Чи називають художника майстром психологічного портрету? Які полотна представлені в музеї? Про це читайте на сайті.

Детальніше

Музей ідей у Львові - унікальний майданчик для сучасного мистецтва

Музей ідей – унікальний арт-майданчик для реалізації мистецьких ідей. Що таке Бернарденгарден? Чи є майбутнє у виробів із гутного скла? Чи бути річці Полтві? Про це та інше читайте на сайті.

Детальніше

Музей історії Львівської залізниці: 10 унікальних експонатів

Яке відношення має побудова головного вокзалу до безробіття у Львові? Що таке телетайп та як він виглядає? Про це та інше ви дізнаєтеся під час відвідин Музею історії Львівської залізниці та на нашому сайті.

Детальніше

Музей історії медицини Галичини ім. Мар'яна Панчишина

Музей історії медицини Галичини імені Мар'яна Панчишина розповідає про найважливіші та найцікавіші етапи в розвитку української медицини. Які цікаві експонати можна тут побачити, читайте далі

Детальніше

Музей історичних коштовностей: безцінні скарби Львова

Символічні ключі міста Львова із золота. Таємниче чорне крісло у вигляді крилатого дракона. Рідкісні книги. Які ще ексклюзивні експонати зберігаються у Львові в Музеї історичних коштовностей, читайте на сайті.

Детальніше

Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького у Львові

Леопольда Левицького порівнюють з Анрі Матісс і Пабло Пікассо. Він так само втілював на своїх полотнах передові художні ідеї і піднімав гостросоціальні теми. Не даремно художнику присвятили музей Л. Левицького.

Детальніше

Музей метрології: установа, яка оберігає вимірювальні прилади

Музей метрології – це установа, яка оберігає унікальні вимірювальні прилади. Як виглядає найточніша гиря та які прилади використовували 100 років тому ви дізнаєтесь на сайті.

Детальніше

Музей Олени Кульчицької у Львові: жіночий погляд на світ

Музей Олени Кульчицької у Львові оберігає шедеври художниці і маляра. Тут чимала колекція тканих килимів, графіки та художніх творів. А також нереалізовані ескізи, якими вже цікавляться сучасні майстри.

Детальніше

Львіварня (Музей Пивоваріння)

«Львіварня» - була створена в 2005 році, і на той час була єдиною в Україні. Тут зібрані унікальні експонати, над якими попрацювали експерти в сфері пивоваріння, дизайнери, краєзнавці Львова.

Детальніше

Музей сакральної барокової скульптури Пінзеля

Музей Пінзеля - це незвичайне місце. Тут знаходиться експозиція старовинних дерев'яних скульптур сакрального призначення, авторами яких вважаються легендарний скульптор І. Пінзель і його учні.

Детальніше

Музей «Слідами галицьких євреїв»: незвичайні експонати та цікаві історії

Музей «Слідами галицьких євреїв» - це кімната-помешкання, яка розповідає про життя та побут євреїв у Львові. Для чого дітям спеціальний посуд? Що символізує скляний ключ? Про це та інше читайте далі.

Детальніше

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької

Соломія Крушельницька - оперна діва, яка завоювала визнання. Дівчина з львівського села змогла довести, що для таланту немає перешкод, і сьогодні її ім'я пов'язане зі славною історією нашої країни.

Детальніше

Музей Станіслава Людкевича: «Прометей української музики»

Музей Станіслава Людкевича – приватний будинок композитора у Львові. Що читав композитор? Як виглядає його кабінет? Який вплив на Станіслава Людкевича мав Микола Лисенко? Про це та інше читайте на сайті.

Детальніше

Меморіальний музей-майстерня Теодозії Бриж: душевність у скульптурі

Музей-майстерня Теодозії Бриж у Львові – це місце, де можна побачити Мавку та почути про душевність скульптури. Тут і унікальні експонати, і глибокі життєві історії. Чим може зацікавити музей саме вас, читайте на сайті.

Детальніше

Літературно-меморіальний музей Івана Франка у Львові

Музей Франка у Львові – це пам’ятка архітектури, у стінах якої досі живе талант Каменяра. Якою була улюблена кімната письменника, та який саморобний предмет тут зберігають.

Детальніше

Музей вишиваних ікон отця-доктора Дмитра Блажейовського

Музей вишиваних ікон – єдиний в Україні, де можна побачити близько півтисячі ікон, вишитих вручну. Це експозиція ексклюзивних робіт, які кожен може спробувати повторити самотужки.

Детальніше

Львівський історичний музей у Львові: Кам'яниця Корнякта

Кам’яниця Корнякта – особливе місце. Тут в одному місці поєднується історія і розкіш. Старовинні шедеври і сучасне їх розуміння. Дозвольте собі королівський відпочинок – зазирніть у Королівські зали у Львові.

Детальніше

"Арсенал". Музей старовинної зброї

Міський арсенал - це справжнє місце паломництва для тих туристів, які розуміються в зброї: його в експозиції музею зібрано більш ніж достатньо. Але і тим, хто не цікавиться озброєнням, буде тут цікаво.

Детальніше

Будинок Вчителя у Львові (Палац Бєльських): Педагогічний музей

Будинок Вчителя – знаходиться у самому серці міста Лева і цікава з багатьох точок зору: як досить незвична пам’ятка архітектури, та як центр сучасного культурного життя.

Детальніше

Палац Потоцьких (музей європейського мистецтва XIV-XVII ст.)

Палац Потоцьких у Львові - це одна з тих пам'яток, які варто відвідати, щоб глибше поринути в історію як самого міста, так і всієї України. Вашу увагу точно приверне ця розкішна будівля за кованими воротами.

Детальніше

Львівське кладовище (Історико-архітектурний музей)

Личаківське кладовище у Львові - це не просто 40 гектарів, на яких поховано сотні тисяч людей, це найстаріший некрополь Європи, цвинтар з більше ніж 500 унікальними скульптурами.

Детальніше

Музей скла у Львові: історичні таємниці та сучасні шедеври

Музей скла у Львові – єдиний в Україні. Як виглядало скляне намисто у 1-2 ст. н.е.? З якого посуду їли та пили шляхтичі? На що здатні сучасні художники? Про це та інше читайте на сайті.

Детальніше
Реєстрація