Музеї Львівщини

Музей Маркіяна Шашкевича у Підліссі

Музей Шашкевича у Підліссі - одна з найвідоміших пам'яток Золочівшини, яку треба відвідати кожному, хто зацікавлений в історії української нації.

Детальніше

Музей Коновальця у Зашкові - цікавий екскурс в історію Галичини

Існування та діяльність славнозвісного легіону Січових стрільців тісно пов'язані з постаттю Євгена Коновальця. Та дізнатися про них ви можете, якщо замовите нашу екскурсію до музею Коновальця у Зашкові.

Детальніше

Природний заповідник "Розточчя" (Музей природи)

Заповідник Розточчя створений всього 30 років тому. Це ідеальне місце для прогулянок і милування живою природою, адже тут дійсно затишний куточок для проживання багатьох рідкісних тварин і птахів.

Детальніше

Літературно-меморіальний музей Івана Франка в Нагуєвичах

Музей Івана Франка в Нагуєвичах - один з чотирьох, існуючих в світі. Він розташований в рідному селі письменника, більш того, частина експозиції представлена в родовому гнізді сім'ї Франка.

Детальніше

Історико-краєзнавчий музей у Старому Самборі - історія Львівщини

За кілька років існування історико-краєзнавчого музею у Старому Самборі швидко набув популярності і став одним з улюблених туристичних об'єктів для тих, хто подорожує по Львівщині.

Детальніше

Музей «Бойківщина»: історія народу бойків в предметах побуту

Серед представників бойків - чимало знакових постатей української історії та культури. А про побут цього народу можна отримати уявлення під час візиту в музей «Бойківщина» в Самборі.

Детальніше

Краєзнавчий археологічний музей міста Звенигорд

Музей історії давньоруського міста Звенигород розповідає цікаві та захопливі історії про давнє місто та його особливий стиль життя у різні епохи. Чим унікальні експонати музею, читайте на сайті.

Детальніше

Історико-краєзнавчий музей міста Винники: унікальні експонати

Музей міста Винники – установа, що має статус обласної. Експозиція музею налічує понад 50 тисяч унікальних артефактів, які розповідають про побут та звичаї людей, які жили на території міста у давні часи.

Детальніше

Краєзнавчий музей «Верховина» - місце історій і давніх легенд

Музей «Верховина» в Стрию - один з найстаріших історичних музеїв Західної України. Давайте вирушимо на екскурсію до Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» разом!

Детальніше

Етнографічний музей в с. Стільсько - дзеркало історії давньої держави

Столиця Білої Хорватії, Стільсько, знаходиться на Львівщині. Тут розташоване не тільки безліч археологічних пам'яток, а й унікальний музей етнографії, присвячений білим хорватам.

Детальніше

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри: це варто побачити

Музей сучасної скульптури Михайла Дзиндри у Львові – єдиний в Україні. Чому музейні експонати не мають назв та як вони змінюються під дією різного освітлення читайте на сайті.

Детальніше

Музей «Дрогобиччина»: унікальний стінопис та знахідки палеоліту

Музей «Дрогобиччина» зберігає чимало цікавих речей, які розповідають про таланти та діяльність відомих людей. А ще тут у відділі природи та історії облаштовано «Меморіальну кімнату Андрія Мельника».

Детальніше
Реєстрація