Музеї Львівщини

Музей Івана Франка

Музей Івана Франка в Нагуєвичах - один з чотирьох, існуючих в світі. Але його, скоріше, варто було б назвати першим, адже розташований він в рідному селі письменника, більш того, частина експозиції представлена в родовому гнізді сім'ї Франка.

Детальніше

Музей в Старому Самборі

Розташований в центрі міста, музей у Старому Самборі був створений не так давно. Але за кілька років свого існування він швидко набув популярності і став одним з улюблених туристичних об'єктів для тих, хто подорожує по Львівщині.

Детальніше

Музей "Бойківщина"

Культура бойків - одна з найбільш незвичайних і самобутніх на території України. Народ цей, на думку істориків, походить від племен білих хорватів, які селилися на Прикарпатті ще за часів Київської Русі. Серед представників бойків - чимало знакових постатей української історії та культури. А про побут і культурний код цього народу сьогодні можна отримати уявлення під час візиту в особливий краєзнавчий музей - історико-етнографічний музей «Бойківщина» в Самборі

Детальніше

Музей історії міста Звенигород

Музей історії давньоруського міста Звенигород розповідає цікаві та захопливі історії про давнє місто та його особливий стиль життя у різні епохи. Чим унікальні експонати музею, читайте на сайті.

Детальніше

Історико-краєзнавчий музей міста Винники

Історико-краєзнавчий музей міста Винники – установа, що має статус обласної та розкриває чимало таємниць свого краю від пізнього палеоліту до наших днів. Експозиція музею налічує понад 50 тисяч унікальних артефактів, які розповідають про побут, культура та звичаї тих людей, які жили на території міста у давні часи.

Детальніше

Стрийський краєзнавчий музей «Верховина»

Музей «Верховина» в Стрию - один з найстаріших історичних музеїв Західної України. Він був заснований ще в 1932 році. Історія тут відчувається у всьому - від обраного під музей будівлі до бібліотечних фондів. І познайомитися з нею дуже просто: давайте вирушимо на екскурсію до Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» разом!

Детальніше

Етнографічний музей (Стільсько)

Столиця Білої Хорватії, Стільсько, знаходиться на Львівщині за все в 10 кілометрах від райцентру Миколаїв на Дністрі. Тут розташоване не тільки безліч археологічних пам'яток, а й унікальний музей етнографії, присвячений білим хорватам і історії цих племен, що колись населяли Прикарпатті.

Детальніше

Краєзнавчий Музей Дрогобиччина (м. Дрогобич)

Музей «Дрогобиччина» зберігає чимало цікавих речей, які розповідають про захоплення, таланти та діяльність відомих людей, таких як народна вчителька Уляна Кравченко, доктор мистецтвознавства Михайло Драган, вчений Юрій Котермак та ін. А ще тут у відділі природи та історії облаштовано «Меморіальну кімнату Андрія Мельника», яка розповідає про відомого провідника ОУН.

Детальніше
Реєстрація