Пам'ятники Львова

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Особистість Юрія Кульчицького давно обросла самими неймовірними легендами. Але при цьому його роль в формуванні Львівської культури безцінна: саме він першим привіз каву до Львова, і ця подія знайшла відображення в пам'ятнику Юрію Кульчицького.

Детальніше

Пам'ятник Івану Франку у Львові

Пам'ятник хотіли спорудити ще в 1945 році і доручити його створення хотіли найвідомішому скульптору Івану Северу. Однак майстер запросив занадто велику суму і будівництво відклали - майже на двадцять років.

Детальніше

Львівські Ромео і Джульєтта

У центрі Львова зовсім недавно з'явилася нова визначна пам'ятка, яка вже встигла завоювати серця львів'ян і гостей міста. Мова йде про зворушливу і повітряну скульптуру авторства молодого творця Мирослава Гози. Її відразу ж охрестили пам'ятником Ромео і Джульєтті, хоча насправді прототипами закоханих, втілених у бронзі стали зовсім інші хлопець з дівчиною.

Детальніше

Пам’ятник Степану Бандері (4 Символи Різних Періодів)

Пам’ятник Степану Бандері у Львові – один із найбільших в Україні. Вартість його спорудження склала понад 8 мільйонів гривень. Яким бачать Степана Бандеру у Львові та скільки у висоту сягає монумент українському героєві.

Детальніше
Реєстрація