Майстер-класи у Львові

Майстер-клас "Політ на повітряній кулі": Львівська область

грн

Кажуть, в житті потрібно встигнути зробити максимально багато для власного задоволення та щастя близьких. Політ на повітряній кулі – найкращий подарунок бо це емоція, яка залишиться на все життя.

Детальніше

Майстер-клас з гончарства "Трипільський амулет" для дітей 7-12 років

грн

Вільний час дітей можна провести не тільки цікаво, а й пізнавально. Відправляючись до Львівського Історичного Музею на екскурсію будьте готові з головою зануритися у світ давньої цивілізації трипільців!

Детальніше

Майстер-клас з вироблення іграшок "Свищик"

грн

Майстер-клас «Свищик» допитливих та моторних дітей, які люблять дізнаватися та вчитися новому! Музей з радістю приймає групи місцевих школярів та маленьких гостей із різних регіонів України!

Детальніше

Майстер-клас з малювання на воді: ексклюзивні малюнки на воді

грн

Майстер-клас у Львові з малювання на воді – це цікаве заняття для творчих дітей. Техніка ЕБРУ дозволяє створювати художні шедеври навіть тим, хто ніколи не вмів малювати. В чому таємниця? Читайте на сайті.

Детальніше

Майстер-клас «Військові хоругви Грюнвальдської битви 1410 року»

грн

Майстер-клас та унікальна експозиція завжди доступна для маленьких гостей. Ця подія надовго запам’ятається дітям цікавими фактами, яскравими подіями та щойно отриманими новими знаннями.

Детальніше

Майстер-клас шоколаду у Львівській Майстерні Шоколаду у Львові

грн

Шоколад у Львові - продукт особливий. Львівська майстерня шоколаду у Львові - це не тільки місце, де можна купити неймовірно смачні їстівні сувеніри, а й самому стати учасником процесу з їхнього приготування.

Детальніше

Майстер-клас по Виготовленню Карамелі у Львові

грн

Майстер-клас карамелі - це незвичайний і цікавий спосіб провести час. На ньому ви навчитеся готувати оригінальні солодощі химерних форм і отримаєте величезний заряд позитивних емоцій.

Детальніше

Майстер-клас для дітей "Король Данило та його коронація 1253 року"

грн

Майстер-клас для дітей у Львові – це чудова можливість провести цікаво вільний . Програма є популярною серед школярів аби на власні очі побачити експозицію та почути розповіді про короля Данила Галицького.

Детальніше

Майстер-клас "Королівська грамота" для дітей 12-15 років

грн

Інтерактивна екскурсія для дітей «Королівська грамота» - це шанс маленьких мешканців міста та гостей з усіх регіонів України на власні очі побачити велич справжніх палаців.

Детальніше

Майстер-клас «Каретний двір» у Львові – королівський відпочинок

грн

Майстер-клас «Каретний двір» подарує незабутні враження і дітям, і дорослим. Така пропозиція може стати хорошою нагодою відпочити з сім’єю на вихідних чи запросити кохану людину на незвичайне побачення.

Детальніше

Реєстрація