Майстер-класи по Львову

Майстер-клас "Корона Данила Галицького"

грн

Екскурсія історичним музеєм, вікторина та майстер-клас для дітей у Львові – це чудова можливість провести цікаво вільний час як юним мешканцям міста, так і її гостям. Програма є дуже популярною серед школярів, які групами приїжджають, аби на власні очі побачити неймовірну експозицію та почути розповіді про визначну історичну постать – короля Данила Галицького. Хто знає, може дехто з цих дітей знайде у майбутньому ту саму корону, яку носив сам Великий Князь.

Детальніше

Майстер-клас "Королівська грамота"

грн

Інтерактивна екскурсія для дітей «Королівська грамота» - це шанс маленьких мешканців міста та гостей з усіх регіонів України на власні очі побачити велич справжніх палаців. А виготовлена власноруч під час майстер-класу Королівська грамота буде ще довго нагадувати про чарівну атмосферу та незабутні враження, отримані під час відвідування Львівського Історичного Музею

Детальніше

Майстер-клас "Каретний двір"

грн

Майстер-клас «Каретний двір» у Львові подарує незабутні враження і дітям, і дорослим. Така пропозиція може стати хорошою нагодою відпочити з сім’єю на вихідних чи запросити кохану людину на незвичайне побачення. Обирайте яскраві враження та справжні емоції. Воно того варте.

Детальніше

Майстер-клас карамелі у Львові

грн

Майстер-клас карамелі у Львові - це незвичайний і цікавий спосіб провести час в місті Лева. На ньому ви навчитеся готувати оригінальні солодощі химерних форм і отримаєте величезний заряд позитивних емоцій, адже що може бути солодше льодяника на паличці родом з нашого дитинства!

Детальніше

Майстер-клас шоколаду у Львові

грн

Майстерня шоколаду у Львові - це не тільки місце, де можна купити неймовірно смачні їстівні сувеніри, а й самому стати учасником процесу з їхнього приготування. На майстер-класі шоколаду у Львові ви ненадовго станете справжнім шоколатьє!

Детальніше

Майстер-клас з вироблення іграшок "Свищик"

грн

Майстер-клас «Свищик» допитливих та моторних дітей, які люблять дізнаватися та вчитися новому! Музей з радістю приймає групи місцевих школярів та маленьких гостей із різних регіонів України!

Детальніше

Майстер-клас з малювання на воді

грн

Майстер-клас у Львові з малювання на воді – це цікаве заняття для творчих дітей. Техніка ЕБРУ дозволяє створювати художні шедеври навіть тим, хто ніколи не вмів малювати. В чому таємниця? Читайте на сайті.

Детальніше

Майстер-клас «Військові хоругви Грюнвальдської битви 1410 року»

грн

Екскурсія в музеї Арсенал у Львові чекає маленьких школярів із всіх навчальних закладів міста. Також майстер-клас та унікальна експозиція завжди доступна для маленьких гостей міста з інших регіонів України. Ця подія надовго запам’ятається дітям цікавими фактами, яскравими подіями та щойно отриманими новими знаннями. А хоругва, що була виготовлена власноруч, стане чудовою прикрасою дитячої кімнати.

Детальніше

Майстер-клас з гончарства "Трипільський амулет"

грн

Вільний час дітей може провести не тільки цікаво, а й пізнавально та корисно! Відправляючись з групою школярів до Львівського Історичного Музею на інтерактивну екскурсію «Трипільський амулет» будьте готові з головою зануритися у світ давньої цивілізації трипільців!

Детальніше

Реєстрація