Майстер-класи на Львівщині

Майстер-клас іграшок: розпис, про який дізнаються в усьому світі

грн

Майстер-клас з розпису іграшок - це унікальний досвід, який принесе вам чимало задоволення, а на пам'ять про нього ви отримаєте знаменитий сувенір, до того ж, створений своїми руками.

Детальніше

Майстер-клас з випікання хліба в невеликому селі Шегині

грн

Село Шегині знаходиться на самому кордоні України і Польщі. Відомо воно з XV століття, і за легендою саме тут проходила одна з найважливіших битв галицьких воїнів з ордою монголо-татар.

Детальніше

Майстер-клас "Політ на повітряній кулі": Львівська область

грн

Кажуть, в житті потрібно встигнути зробити максимально багато для власного задоволення та щастя близьких. Політ на повітряній кулі – найкращий подарунок бо це емоція, яка залишиться на все життя.

Детальніше

Дегустація равликів на фермі «Західний равлик» (Солонка)

грн

«Західний равлик» - це родинна ферма, на якій вирощують та розводять їстівних равликів. Сьогодні продукція «Західного равлика» добре відома в Україні та за її межами.

Детальніше

Майстер-клас із виготовлення воскових свічок (Наварія)

грн

Майстер-клас із виготовлення воскових свічок – це цікаве заняття, на якому діти навчаться створювати вироби з воску. А ще це смачне чаювання та пізнавальна бесіда про користь бжолопродукції.

Детальніше

Майстер-клас з гончарства для дітей: (Львівська область)

грн

Майстер-клас з гончарства – це хороша нагода відпочити від метушні міста. Працювати з глиною, перетворюючи її на щось особливе, з плавними формами та вишуканим дизайном і цікаво, і корисно.

Детальніше

Реєстрація