Майстер-класи по Львівщині

Майстер-клас з гончарства (Гавареччина)

грн

Майстер-клас з гончарства – це хороша нагода відпочити від метушні міста і дозволити собі своєрідний сеанс медитації. Працювати з глиною, перетворюючи її на щось особливе, з плавними формами та вишуканим дизайном і цікаво, і корисно. Таке заняття заспокоює нерви, покращує дрібну моторику рук, що дуже важливо для дітей, розвиває фантазію та уяву. А ще ви власноруч створюєте ексклюзивну рік, яку потім можна залишити собі чи подарувати близькій людині.

Детальніше

Майстер-клас із виготовлення воскових свічок (Наварія)

грн

Майстер-клас із виготовлення воскових свічок – це цікаве заняття, на якому діти навчаться створювати вироби з воску. А ще це смачне чаювання та пізнавальна бесіда про користь бжолопродукції.

Детальніше

Дегустація Равликів

грн

«Західний равлик» - це родинна ферма, на якій вирощують та розводять їстівних равликів (сімейства HELICIDAE, роду Helix). Її засновники Ірина та Іван Юськевичі постійно беруть участь у різноманітних ярмарках та фестивалях, благодійний акціях та з року в рік вдосконалюють своє виробництво. Сьогодні продукція «Західного равлика» добре відома в Україні та за її межами. Вона вирізняється високою якістю, поживною цінність та доступною ціною. Також на фермі виробляють вишукану «білу ікру», яка стає доповненням до багатьох колоритних страв.

Детальніше

Реєстрація