Співпраця з турагенствами

Дорогі колеги та майбутні партнери!

Ми вдячні вам за те, що зацікавилися компанією Львівський туристичний центр. Тому що нашою головною метою є організація якомога яскравіших турів та поїздок, які подарують людям максимум вражень. Відтак, співпраця з новими партнерами – це завжди хороша можливість популяризувати наше спільне захоплення – пізнавати світ у мандрівках.

Ми із задоволенням запропонуємо вам вигідні умови співпраці і гарантуємо якісний сервіс.

Львівський туристичний центр Львівський туристичний центр Львівський туристичний центр

Для того, аби стати нашими партнерами, потрібні два важливі моменти: бажання і готовність підписати офіційні документи. Бо усе починається саме з формальностей – реєстрації агента та укладення агентської угоди.

Угода – ключовий документ, в який потрібно внести усі дані про вашу компанію. Сам документ обов’язково роздрукуйте у двох примірниках і підпишіть у директора чи того, хто уповноважений до такого підпису.

Не забудьте про печатку!

Ці два оригінали угоди передайте нашій компанії будь-яким зручним для вас способом. Наша адреса: м. Львів, вул. Гайдамацька, 11, оф.6.

Якщо є необхідність оперативно організувати мандрівку, можна терміново надіслати сканкопії угоди на нашу електронну скриньку: lvivtc.com.ua@gmail.com, але неодмінно пред’явити оригінали впродовж 3-х днів.

Також вам потрібно буде надати документи, які підтверджують ваше офіційне і законне існування, а саме:

  • Виписку з реєстру юридичних та фізичних осіб;
  • Свідоцтво платника єдиного податку чи свідоцтво платника ПДВ;

Ми із задоволенням працюватимемо саме з вами, тому не зволікайте і приєднуйтесь до нашої дружної і мегапозитивної команди!

Договір скачати тут

Реєстрація