Екскурсія «Вілли Львова»

Щопонеділка: 10:00

Екскурсія «Вілли Львова» – це унікальні локації, які розкажуть про життя та побут відомих людей, що жили у місті. Це будівлі-пам’ятки. Це палаци на центральних вулицях. Це споруда, в якій діяв концентраційний табір.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Ви побуваєте на найстаріших вулицях, багато хто з яких ведуть свою історію від моменту заснування міста;
  2. Ви побачите на власні очі Львів таким, яким його бачили мешканці століття назад;
  3. Ви побуваєте усередині найкрасивіших львівських історичних пам’яток;
  4. Вас чекає захоплююча розповідь про те, яким поставав місто в минулі століття, від Середньовіччя до сучасності;
  5. Вас чекає візит в культові вілли, що вражають своєю красою.

Екскурсія «Вілли Львова» (5 унікальних локацій)

Детальніше про екскурсію

Людська природа така, що нам завжди цікаво знати, як живе наш сусід. А ще цікавіше бодай зазирнути, як живуть відомі люди. Ми пропонуємо вам особливу екскурсію – «Вілли Львова». Тут ми зможемо задовольнити нашу цікавість та погостювати у будинках тих, кого знає увесь світ.

• Ми на власні очі побачимо як жили значимі в історії України письменники, громадські діячі.
• Ми зазирнемо у будинок, де жив перший «Президент» України.
• Ми навідаємося у графський палац у центрі Львова.

А ще побуваємо у страшному, але від того не менш цікавому місці – колишньому німецькому концентраційному таборі.

Екскурсія «Вілли Львова»: будинки визначних людей та вежа смерті

Бувають нестандартні екскурсії, на які можна потрапити не у всіх містах. От музеї, для прикладу, є всюди. Не лише у місті Лева. Як і пам’ятники. А як щодо можливості побачити вілли Львова?

Це будівлі, які оберігають у своїх стінах особливі історії та таємниці. Це архітектурні пам’ятки, за дверима яких жили, раділи, плакали, молилися, вчилися, працювали, народжували, помирали, гинули…

Ми вирушимо у маленьку мандрівку минулим Львова. З усіма його яскравими та темними сторонами.

Ми побуваємо на віллі Івана Франка, де Каменяр жив і творив кілька років поспіль. Йому довелося вкласти у це помешкання чимало грошей, і навіть скористатися кредитом. Тут є його улюблена кімната. Тут відтворено інтер’єри тих часів. Тут розвішані портрети письменника та зберігаються його рукописи.

Ми дізнаємося, чому віллу Сапег, яка колись належала знатному князю, називали «чарівною скринькою». Чому її будівництво привертало особливу увагу містян. Та хто і за які заслуги прирівняв цей палац до Лувру.

Ми погостюємо у першого «Президента» України – голови УНР Михайла Грушевського на його віллі. Дізнаємось, де громадський діяч ховав заборонену літературу та як якою була бібліотека відомого вченого.

Ми побачимо, як виглядає єдина збережена у Львові магнатська резиденція ХVІІІ ст. – Палаці Бельських. Це пам’ятка архітектури у стилі неокласицизму та академічного модерну.

Зрештою, ми потрапимо до Цитаделі – колись фортифікаційної споруди, яка мала оберігати місто від загарбників. А згодом – концентраційний табір для військовополенених, де загинули тисячі людей. Сьогодні тут розташовано готель та банк.

Тури в яких можна побувати на екскурсії “Вілли Львова”:

Тури у Львів від 4 до 7 днів

«Вілли Львова» – це можливість побачити місто іншим. Не сповненим гамору від тематичних кафе. Не огорнутим позолотою розкішних храмів. А тихим, оповитим особливими історіями. Львів – місто відомих людей, унікальних проектів і моторошних свідчень з минулого.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація