Екскурсія «Підземелля Львова»

Щодня

Будучи в місті Лева, не пропустіть можливість помилуватися не тільки старовинною архітектурою цієї туристичної перлини України, а й зануритися в його … підземне життя. А допоможе вам в цьому екскурсія «Підземелля Львова», під час якої ви зможете побувати в найбільш таємничих і старовинних львівських підвалах, кожен з яких має свою історію і славне минуле.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Ви познайомитеся ближче з історією Львова, від його заснування до недавніх часів.
  2. У підземній частині міста ви зможете повернути час назад і опинитися в різних епохах.
  3. Ви дізнаєтеся самі містичні таємниці і забавні байки про мешканців підземель.
  4. Подорож по підземних пам’ятках – це оригінально і в корені відрізняється від звичайних екскурсійних маршрутів.
  5. Ви привезете з собою додому чимало гострих відчуттів і незабутніх вражень від походу по підземному Львову. І оригінальні сувеніри, звичайно ж!

Екскурсія «Підземелля Львова»

Детальніше про екскурсію

Львів славиться своїми підземними комунікаціями: багато хто з них мають велику протяжність, є ровесниками самого міста, так і загадок і легенд з ними пов’язано чимало.

Найцікавіші підземелля: куди відправитися на екскурсію

Під час екскурсійного відвідування підземель Львова ви зможете побувати в чотирьох найбільш цікавих з них.

• Погляньте на похмурі склепіння підземелля Домініканського собору: чи знаєте ви, що вони за своїм віком рівні з самим містом і вважаються найдавнішими з львівських споруд. Дізнайтеся всю історію цього місця: від заснування тут палацу князя Льва до розміщення в стінах підземелля усипальниць львівських багатіїв. Загляньте в страхітливу тортур камеру домініканців і в аскетичну келію, колишню обителлю монаха-відлюдника;
• Дізнайтеся про містичне минуле підземель костелу Отців Єзуїтів: погляньте на залишки старовинних міських стін, помилуйтеся сучасною виставкою на честь митрополита Андрея Шептицького, і послухайте легенду про саркофазі, виготовлену для архієпископа Михаїла Ввіжіцкого століття назад. Чи не обійдеться подорож по єзуїтським підземеллях і без таємниць: які привиди блукають по його коридорах, вам розкажуть гіди під час екскурсії;
• Відпочиньте від похмурих секретів церковних підземних ходів – і побувайте в унікальних підземеллях Музею Аптеки «Під чорним орлом». Ви побачите, як саме виготовлялися цілющі зілля в старовину, які незвичайні механізми служили аптекарям, і як розвивалася львівська фармація;
• І, нарешті, підбадьоритеся і здивуєтеся самому незвичайному підземеллю Львова – «Львівської копальні кави». Тут ви дізнаєтеся кавову історію Львова, побачите, як «добувають» на руднику кавові зерна, і зможете спробувати самі незвичайні напої в місцевій кав’ярні. І не забудьте прихопити з собою сувеніри! Вони в «Львівській копальні кави» ну дуже оригінальні!

Тури в яких можна побувати на екскурсії «Підземелля Львова»:

2 денний тур до Львова | Тур до Львова на 3 дні | Тури у Львів від 4 до 7 днів

Екскурсія «Підземелля Львова» – це нестандартний підхід до відвідування місцевих визначних пам’яток. За час вашої подорожі по підземній частині міста ви відчуєте повну гаму емоцій: від легкого жаху при погляді на тортур інструменти домініканців і зацікавленості від історій про таємниці єзуїтських підземель до щирого дослідного захоплення красою підземних кімнат Музею Аптеки та веселощів, якими заражаються всі відвідувачі «Львівської копальні кави”. Ви познайомитеся з незнайомою частиною міського життя і зіткнетеся віч-на-віч з загадками минулого. Це незабутній досвід, який ви будете згадувати надалі, як одне з найцікавіших відвідувань міста Лева.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація