Інтерактивна екскурсія для дітей у Львові «Грюнвальдська битва 1410 року»

Щодня

Інтерактивна екскурсія для дітей у Львові «Грюнвальдська битва 1410 року» – цікава програма для школярів віком до 15 років.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19


arrow down


Ціна 200 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Вдосталь поспілкуватися зі своїми однолітками та, можливо, знайти нових друзів;
  2. Познайомитися із найбільш величною битвою XV століття, в якій брали участь і їх пращури;
  3. Подивитися захоплюючу історичну відео-реконструкцію про Грюнвальдську битву;
  4. Дізнатися про добре відому у світі картину Т.Попеля і З.Розвальдського «Битва під Грюнвальдом»;
  5. Поскладати пазли та взяти участь в дискусії щодо зброї тих величних часів.


Детальніше про екскурсію

Інтерактивна лекція «Грюнвальдська битва 1410 року» – це цікава пізнавальна екскурсія музеєм Арсенал з елементами гри. Вона створена для дітей віком 10-15 років, які зможуть з головою поринути у події, що розгорталися на початку 15 століття. Тоді Тевтонський орден оголосив війну Польсько-Литовському союзу, на стороні яких виступили загони вояків з різних регіонів Київської Русі. А кримські татари одними з перших вступили в переможній бій з об’єднаними силами лицарів ледве не всіх держав тогочасної Європи.
Під час відвідування інтерактивної лекції «Грюнвальдська битва 1410 року» у музеї дітей чекає добре підготовлена програма:

  1. Ознайомча лекція про події, які відбулися 15 липня 1410 р. біля сіл Грюнефільде (нині – Грюнвальд) і Танненберг (нині – Стембарк);
  2. Відеофільм про Грюнвальдську битву 1410 року, я якому можна побачити як билися воїни різних держав та національностей;
  3. Знайомство з картиною Т.Попеля і З.Розвальдського «Битва під Грюнвальдом» та цікава розповідь про її реставрацію;
  4. Складання пазлів із зображенням фрагментів битви – справа, яка добре розвиває дрібну моторику та дозволяє дітям активно відпочити після лекції та перегляду фільму;
  5. Обмін знаннями про зброю періоду Середньовіччя між учасниками заходу. Досвідчений керівник розкаже про особливості застосування різних видів зброї легендарного періоду історії.

Екскурсія-урок для дітей у Львові, що присвячена битві під Грюнвальдом між Тевтонським орденом і Об’єднаними силами Польсько-Литовського Союзу, завжди відкрита для гостей та мешканців міста. Це подія, яка надовго запам’ятається позитивними враженнями та викликає в дитині жагу до нових знань з історії власного краю. І це кращій спосіб корисно та весело провести вільний час у відомому львівському музеї Арсенал!

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація