Вулицями Давнього Львова (2 Годинна Екскурсія Львовом)

Щодня: 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

Оглядова двогодинна екскурсія «Вулицями Стародавнього Львова» – це незабутня подорож крізь століття, під час якого ви зможете відчути особливу принадність старовинного міста і львівських легенд

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Ви побуваєте на найстаріших вулицях, багато хто з яких ведуть свою історію від моменту заснування міста;
  2. Ви побачите на власні очі Львів таким, яким його бачили мешканці століття назад;
  3. Ви побуваєте усередині найкрасивіших львівських історичних пам’яток;
  4. Вас чекає захоплююча розповідь про те, яким поставав місто в минулі століття, від Середньовіччя до сучасності;
  5. Вас чекає візит в культові храмові комплекси, що вражають своєю красою.

Вулицями Давнього Львова (2 Годинна Екскурсія Львовом)

Детальніше про екскурсію

Легенди та перекази древнього міста оживуть під час вашої подорожі по старому центру.

Основні визначні пам’ятки пішохідної екскурсії львівським центром

В ході екскурсійного маршруту ви пройдетеся ключовими центральними вулицями і заглянете в найцікавіші місця, серед яких:

• Домініканський собор Львова – церква домініканського ордена, яка вважається одним із символів Львова. Її бароковий вигляд приводить у захват всіх цінителів архітектури, а велич і розкішне внутрішнє оздоблення не залишать байдужим жодного відвідувача. До того ж з самим монастирем і його підземеллями пов’язано чимало легенд, страшних, захоплюючих і цікавих. І дізнатися деякі з них ви зможете в ході відвідування Домініканського собору Львова;
• Преображенська церква Львова – колишній костел братів-трінітарцев. Велична і світла церква, яка сьогодні вважається як пам’ятником архітектури, так і однією з головних греко-католицьких святинь. І справа не тільки в її функціях: історія Преображенської церкви Львова – одна з найцікавіших, від моменту її будівництва монахами Тринітарського ордена до сучасності. І не менш цікаві легенди, пов’язані з її підземною частиною, яка відкрита тепер для відвідувань;
• Візит у Вірменську церкву – це справжня насолода для любителів старовини: це одна з найстаріших церков не тільки у Львові, а й у всій Україні.
Будівля Вірменського кафедрального собору включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, при цьому храм залишається чинним – сьогодні в ньому проходять богослужіння Вірменської апостольської церкви, а його архітектурою приїжджають помилуватися туристи з усього світу.

Тури в яких можна побувати на екскурсії “Вулицями давнього міста”:

2 денний тур до Львова | Тур до Львова на 3 дні | Тури у Львів від 4 до 7 днів

Екскурсія по найзнаменитіших церквах – Домініканського собору Львова, Преображенської церкви та Вірменського собору – це можливість представити собі вигляд старовинного Львова та його мешканців і стикнутися з минулим славного міста Лева.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

200 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

Екскурсія на Арену Львів

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація