Інтерактивний урок «Кам’яний вік» (вік 9-13 років)

Щодня

Ця екскурсія буде цікава не тільки маленьким мешканцям міста Львів, ай гостям з інших регіонів України.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19


arrow down


Ціна 200 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Побувати у легендарно історичному музеї Львова, побачити унікальні колекції предметів минулих епох;
  2. Весело провести вільний час зі своїми однолітками та знайти нових друзів;
  3. Почути цікаву розповідь професійного екскурсовода про те, як жили люди у найдавніші часи;
  4. Побачити на власні очі знаряддя праці та зброю диких пращурів, якими багата спеціалізована музейна експозиція;
  5. Взяти участь в інтелектуальному змаганні та отримати приємний подарунок.


Детальніше про екскурсію

Інтерактивний урок «Кам’яний вік»: цікаві факти про життя первісних людей

Ознайомча екскурсія-урок для дітей про найдавнішу епоху в історії людства – це незвичайний урок. Це цікавий діалог між дітьми та професійним співробітником музею, метою якого є заохочування прагнень дітей до нових знань. Захоплююча розповідь супроводжується роздивлянням унікальної експозиції знарядь праці та зброї первісних людей. Маленькі відвідувачі також зможуть наявно ознайомитися із побутом первісних людей та уявити наскільки небезпечним був для пращурів навколишній світ.

Під час пізнавального уроку в львівському музеї дітлахів чекає:

  1. Незвичайна подорож у минуле;
  2. Цікава екскурсія відділком давньої історії музею;
  3. Енергійне інтелектуальне змагання, під час якого школярі зможуть продемонструвати свої знання;
  4. Чудовий приз для команди-переможця.

Після лекції дітлахів чекає активна фаза екскурсії. Для цього всіх учасників ділять на дві команди. Вони будуть змагатися за головний приз, відповідаючи на запитання керівника групи. Це надасть можливість не тільки перевірити обізнаність школярів у історії людства, а й те, наскільки уважно вони слухали екскурсовода. Логічні загадки дозволять проявити інтелектуальні здібності дітей та підвищити корисні навички з колективного вирішення поставлених цілей.

Інтерактивний урок «Кам’яний вік» для школярів

Відвідування у історичного музею міста Львів – це унікальна можливість наповнити життя дітей новими знаннями та позитивними емоціями. Невеличка подорож, завдяки професійним діям співпрацівників відділку давньої історії, перетвориться у захоплюючу пригоду. Вона буде оживати яскравими спогадами та викликати у майбутньому бажання дізнатися ще більше про життя первісних людей. А чудова гра-змагання дозволить скинути накопичену енергію та отримати справжнє задоволення від жвавої лекції в оточені пам’яток культури прадавніх епох.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація