Шоу-Екскурсія по Львову: Костюмована прогулянка старовинними вулицями

Щодня

Відвідати незвичайні місця Львова – дуже просто, якщо відправитися разом з нами на оригінальну костюмовану прогулянку вечірнім містом. Ця унікальна екскурсія по Львову перенесе вас в середньовічне місто і подарує знайомство з його незвичайними мешканцями.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19


arrow down


Ціна 200 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Стандартні екскурсії, багаті сухими фактами здатні викликати позіхання навіть у найтерплячіших візитерів, але це – точно не про костюмовану екскурсію незвичайними місцями Львова: тут ви станете частиною вистави і повеселитесь від душі;
  2. Така екскурсія – це цікаво, адже ви відкриєте Львів через призму різних його жителів, і кожен погляд на місто буде унікальним;
  3. Унікальна екскурсія з костюмованими персонажами – це пізнавально. І ви зможете завжди похвалитися знанням незвичайних фактів про місто Лева, які годі й шукати в Вікіпедії;
  4. Екскурсія-прогулянка – це корисно! Ви проведете півтори години в розміреному темпі на свіжому повітрі і побуваєте при цьому в красивих локаціях старого міста;
  5. І, це ще й дуже красиво! Старовинні вулиці, освітлені західним сонцем, а потім криються і опускаються в сутінках – це видовище романтичне і таємниче. А історії ваших гідів налаштують вас на романтичний і в той же час веселий лад і зададуть настрій на весь час вашої поїздки.


Детальніше про екскурсію

Як проходить шоу-екскурсія по Львову

Що може бути загадковіше і романтичніше вечірніх львівських вулиць старого центру! Вони випромінюють таємниці минулого, і розкрити їх може не кожен. Але на допомогу прийде той, хто знає про історію Львова все – середньовічний бургомістр. Він зустріне гостей біля будівлі Ратуші та проведе вулицями, розкриваючи секрети кожної кам’яниці і особняка, і оповідаючи про славних городян, які жили тут в колишні століття. Одягнений в старовинний багатий одяг, львівський міський голова стане вашим першим провідником у театралізованій екскурсії, і саме від нього ви дізнаєтеся головні таємниці міських вулиць.

Львівські таємниці єврейського кварталу

Але не тільки бургомістр може розповісти про незвичайні місця Львова. І на допомогу йому прийде представник багатої єврейської діаспори, яка влаштувалася у Львові практично з моменту заснування міста. Ви приймете участь у смішній суперечці між лихварем і бургомістром і допоможете з’ясувати, так хто кому з них повинен грошей.

А далі багатий єврейський городянин проведе вас по найзнаковіших старовинних двориках єврейського кварталу, покаже таємні статуї левів і драконів, що ховаються в сутінках старовинного міста, а заодно запропонує побувати в одній з найбільш незвичайних львівських кнайп. Тут ви збагнете мистецтво торгуватися на практиці: в галицько-жидівській кнайпі цінників на меню просто немає! І, звичайно ж, ви дізнаєтеся, як танцюють справжні львівські євреї, і навчитеся знаменитому єврейському танцю.
Закутки старовинного Львова: продовження екскурсії від барона жебраків

Естафету по відкриттю незвичайних місць Львова прийме від єврея Мойши справжній барон жебраків – у Львові жебраки утворювали цілий мафіозний клан, а заробляти жебрацтвом могли тільки ті, хто міг оплатити магістрату ліцензію. Таємниці вуличних жебраків і волоцюг, які жили в старовинному Львові, не менше цікаві, ніж офіційна історія міста, і ви дізнаєтеся найцікавіші з них.

Католицьке середньовічне місто: чернечі таємниці Львова

Ну і, звичайно ж, місто стародавніх соборів Львова – справжній оплот чернечих орденів. А значить, що хто кращий католицького монаха, розповість про цей бік львівської історії. Ви дізнаєтеся, що життя львівських монахів – це не тільки молитви і покаяння, але і … виробництво смачного пива, і створення літописів. І про всі ці незвичайні заняттях львівського чернецтва повідає ваш гід в рясі.

Батярські витівки – куди ж без них у Львові

Незвичайна екскурсія по Львову завершиться на пустотливій ноті, адже останнім вашим провідником по місту стане батяр! Ці львівські витівники славилися своїми витівками і способом життя, який і зараз викликає захоплення. Пісні і унікальний стиль, хитрості і хуліганські витівки – все це чекає вас в останній частині унікальної костюмованої екскурсії по Львову.

Всього за півтори години пішої прогулянки – ви будете знати про місто Лева набагато більше, ніж на звичайних екскурсіях. І весь цей час ви будете відчувати старовинну атмосферу міських вулиць і колорит її мешканців.

Розкрийте для себе незвичайні місця Львова та історії їх мешканців на унікальній костюмованій шоу-екскурсії по вечірньому місту.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація