Містичний Нічний Львів

Щодня

Нічний Львів зберігає свої таємниці вже більше 8 століть. З цим містом пов’язано чимало легенд, а старовинні будівлі зберігають містичні секрети. І дізнатися не все, але деякі з них можна під час нічної екскурсії по містичних місцях Львова.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 150 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Прогулянка нічним Львовом – це романтично, адже на вечірніх вулицях просто розливається атмосфера любові і пристрасті;
  2. Екскурсія по нічному Львову – це оригінально. Якщо ви хочете здивувати своїх близьких, подаруйте їм незабутню подорож при світлі смолоскипів;
  3. Нічний Львів поетичний і загадковий, і все легенди цього міста оживають в темряві, а екскурсоводи познайомлять вас з ними;
  4. Така екскурсія – це ще весело. Забавні і трагічні сценки, представлені акторами в найнесподіваніших локаціях, змусять вас посміхатися і співпереживати;
  5. Нічний Львів різноманітний і самобутній – і навіть знайомі в сутінках знаходять зовсім інші риси і розкриваються з нової сторони.

Містичний Нічний Львів

Містичний Нічний Львів

(початок: площа Ринок)

Детальніше про екскурсію

Побачити всі секрети і особливу красу нічного Львова може кожен гість міста. Щоб зануритися в атмосферу середньовічного нічного життя досить просто побувати на екскурсії по містичних місцях Львова, яка в корені відрізняється від звичайного прогулянкового формату. Що чекає вас на нічну екскурсію по Львову? Зрозуміло, кращі старовинні архітектурні пам’ятки, але не тільки вони.

Львів містичний: нічна екскурсія з історичним ухилом

Відправитися на цю чудову пішу прогулянку по містичних закликах старовинного міста Лева варто кожному, хто любить старовину і мріє опинитися століття тому на вулицях, покритих бруківкою, в компанії незвичайних персонажів львівських легенд. Та й самі легенди Лемберга варто послухати – в них вигадливо сплітаються інтриги і любов, кров і страшні події, містичні сутності і легендарні особистості світової історії. І про все це розкажуть вам екскурсоводи на театралізованій прогулянці по містичних місцях Львова.

Уявіть собі нічний Львів кілька століть назад. Що може чекати припізнілих подорожніх? Зрозуміло, пригоди! І вашим провідником по вулицях стане спочатку середньовічний житель Львова, одягнений в традиційний для тих часів костюм. Він повідає вам легенду Порохової вежі, і, якщо ви придивитеся – можливо, ви побачите дух місцевого коменданта, що захищає місто від нападу ворогів.

А далі вас чекає ще більше пригод в супроводі персонажів львівських легенд. Проведіть кілька годин в компанії катів і їх жертв, підступних ченців і чарівників, яких схопили слуги Інквізиції. Ви побуваєте в оплоті збройових майстрів – Львівському Арсеналі, чиї стіни зберігають страшні таємниці і пам’ятають численні оборони міста. Ваш екскурсовод проведе вас на Митну площу, де здавна розігрувалися містерії, і ви самі приймете участь в театралізованих сценках за участю менестрелів і акторів.

Містичні місця Львова немислимі без різних монастирів і соборів, адже саме в них нерідко ховалися найстрашніші таємниці, а ченці ставали героями міських легенд. І в монастирі Бернардинів ви побачите одну з незліченних історій протистояння католиків і православних, а також познайомитеся з легендами про місцеві примари – душах втрачених людей.

При світлі старовинних факелів ви побуваєте на знаменитій площі Ринок, місці сакральному, адже в давні часи тут не тільки торгували або влаштовували вистави, а й стратили злочинців. І колоритний кат, одягнений в криваві шати, продемонструє вам свою майстерність.

Весь час екскурсії ви проведете в супроводі унікальних оповідачів, які познайомлять вас з похмурим і величним нічним Львовом.
Подорож з нальотом містики – це несподівана сторона львівського туристичного життя. І нічний Львів розкриє свої таємниці саме вам, якщо ви вирішите взяти участь в такій незвичній екскурсії.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація