Екскурсія трьома популярними музеями Львова

Щовівторка

Хочете перейнятися духом історії? Музеї Львова чекають вас! Безліч цікавих історій і легенд, тисячі унікальних експонатів і подорож крізь час – все це чекає вас на екскурсії по 3 популярним музеям Львова.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Це неймовірно цікава і захоплююча екскурсія для дорослих і дітей;
  2. Ви побуваєте в самому серці старого Львова;
  3. Ви дізнаєтесь більше про історію Львова;
  4. Ви отримаєте просто величезну кількість позитивних емоцій;
  5. Зрештою – це ще й дуже повчальна екскурсія!

Екскурсія “Музеї Львова”

Музеї Львова

(початок: площа Ринок)

Детальніше про екскурсію

Музеї Львова – це зовсім не нудні зали, наповнені пилом і тугою. Замість цього в місті Лева вас чекають найсучасніші, найоригінальніші і найцікавіші локації, в яких зібрані різноманітні експонати, що відкривають портал в минуле славного міста. Побувайте на екскурсії «3 Популярні Музеї Львова» – і ви відкриєте для себе старовинне місто у всій його красі.

Кращі музеї Львова в одній екскурсії чекають вас

Що можна подивитися в серці Львова, цікавого, інформативного, та ще й пов’язаного з легендами старого міста? Зрозуміло, музеї Львова! І найпопулярнішими з них вважаються:

• Музей історії релігії при Домініканському костелі Львова;
• Музей «Львівський арсенал»;
• Львівський історичний музей.

Кожен з них сам по собі гідний відвідування під час візиту до Львова, а вже разом вони і зовсім зроблять вашу поїздку незабутньою.

Музей історії релігії

Незважаючи на настільки суворе назва, музей, який розташований в приміщенні колишнього Домініканського монастиря, що входить в комплекс Домініканського собору, неймовірно захоплюючий і самий пізнавальний з музеїв Львова. Він славиться своєю старовинною бібліотекою, яка зберігає манускрипти і перші друковані книги на релігійну тематику. У залах музею зібрані експонати, присвячені всім найвідомішим світовим релігіям. А заодно на площі Музейній, 1 ви не тільки відвідайте музей релігії, а й знамениті катакомби Домініканського собору.

Львівський арсенал: пам’ятник обороні міста і найбільший збройний музей

Один з найзнаменитіших музеїв Львова – арсенал, який представляє собою залишки старих оборонних стін і фортифікаційні споруди з багатовіковою історією. Сьогодні всередині арсеналу Львова знаходиться найбільший збройний музей і кав’ярня, де можна перекусити в процесі вивчення численних експонатів.

Львівський історичний музей: старовинна будівля і тисячі експонатів

Прямо з головної площі Львова можна потрапити до львівського історичний музей: він розташований в будівлях барокової і позднеготической архітектури на площі Ринок. Окремі експозиції також знаходяться в арсеналі Львова і музеї Романа Шухевича.

Експонатів у львівському історичному музеї понад 300 000. Вони представляють собою упредметнені історію міста в розрізі тисячоліття. Одне з головних приміщень музею – кам’яниця Корнякта, якій належить і знаменитий Італійський дворик.

Відвідати музеї Львова цікаво і захоплююче, а на нашій екскурсії ви до того ж побачите весь історичний центр міста і познайомитеся з сотнями цікавих легенд.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація