Костюмована екскурсія “В гостях у Князя Лева”

Щодня

Домініканський собор у Львові вражає своєю величною красою та давньою історією. Його було засновано ще у 13 столітті самим князем Галицько-Волинської держави Левом Даниловичем. Саме зустріч з цією легендарною історичною особистістю пропонує костюмована екскурсія “В гостях у Князя Лева”.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19


arrow down


Ціна 200 грн


Детальніше про екскурсію

Учасникам захоплюючої подорожі в минуле доведеться зустрітися із Левом Даниловичем у темних коридорах підземелля. Від нього вони дізнаються цікаві факти зі славетної історії міста Лева та почують легенди, які та досі живі серед містян. Під час містичної прогулянки члени театралізованого дійства зможуть поспілкуватися із в’язнями інквізиції – відьмою та чаклуном.
Відвідувачам підземель Домініканського собору треба бути готовими й до більш моторошних зустрічей. Так, проходячи повз коридору, що веде до чернечого цвинтаря, слід пам’ятати про привидів. Душі закатованих до смерті грішників зненацька з’являються із самих темних закутків. Втім, поки гості знаходяться поруч з Великим Князем, їм боятися нічого.

Костюмована екскурсія “В гостях у Князя Лева” передбачає зустріч ще з однією легендарною особою – княжною Констанцією. Вона розповість про своє життя і як завдяки її вірі собор збагатився новими архітектурними елементами у готичному стилі. А ще вона повідає трагічну історію Гальшки Острозької, про осаду Домініканського монастирю та заснування відомої на весь світ Острозької Академії.

Щоб стати учасником цієї незвичайної подорожі у часі, слід заздалегідь повідомити про своє рішення організаторів екскурсії. Групи набираються невеличкі, щоб забезпечити максимальний комфорт гостей під час захоплюючої прогулянки вузькими середньовічними коридорами під землею.

Костюмована екскурсія “В гостях у Князя Лева” – це чудова нагода розширити свої знання історії Львова та весело провести вільний час у будні дні!

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Реєстрація