Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

Щодня

Бажаєте побачити старий центр Львова з незвичного ракурсу? Тоді вітаємо на екскурсії “Панорами Львова”! Разом з нами ви пройдете маршрутом між трьома найвищими будівлями центру, підніметеся на оглядові майданчики та побачите красу львівських старих кварталів так, як її бачать лише птахи!

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19

arrow down

Ціна 100 грн

5 причин відвідати екскурсію:

  1. Це кращий вибір для тих, хто втомився від звичайних пішохідних прогулянок центром міста.
  2. На екскурсії ви матимете змогу зробити незвичайні світлини на фоні львівських краєвидів.
  3. Візит до оглядової тераси ТЦ “Роксолана” – це ще й можливість випити філіжанку кави на висоті.
  4. Цікаві розповіді будуть тримати вас у напрузі протягом всієї екскурсії.
  5. Три локації екскурсії знаходяться в центрі, та це – найвищі місця у старому Львові, інші майданчики знаходяться у передмісті.

Екскурсія Панорами Львова

Екскурсія Панорами Львова

(початок: площа Ринок)

  • Ратуша
  • ТЦ Роксолана
  • Готель Панорама

Детальніше про екскурсію

Незвична екскурсія “Панорами Львова” – це цікава та захоплююча мандрівка. Під час неї ви побачите найприголомшливіші краєвиди міста з висоти, відвідаєте визначні місця та послухаєте захоплюючі розповіді про місто Лева від екскурсовода.

Маршрут екскурсії “Панорами Львова”

Наша подорож почнеться від найголовнішої будівлі міста – Львівської Ратуші. Цей будинок з першого погляду привертає до себе увагу красою та пишністю декору. А ви можете ще й побачити його інтер’єри, піднятися сходами на самий верхній поверх та побачите місто з оглядового майданчика.

Після цього ми з вами перемістимося вулицями міста до будівлі ТЦ “Роксолана” на Соборній площі. Це не тільки сучасний торговельний центр, але й будинок зі своєю історією. А якщо піднятися на його найвищий поверх, вас чекає приємний сюрприз – милуватися містом звідси можна на відкритій терасі кафе, з філіжанкою славнозвісної львівської кави.

Третя локація, що чекає на вас, це готель”Панорама” – величний та вражаючий своєю красою. Сама назва цього готелю говорить про те, що з його даха відкривається розкішний краєвид. І ви матимете можливість побачити його на власні очі.

Протягом всієї екскурсії на вас чекають цікаві розповіді, унікальні фото на фоні Львова, сюрпризи та таємниці.

Запрошуємо всіх на екскурсію “Панорами Львова”: ви ще ніколи не бачили місто з такого ракурсу!

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація