Екскурсія «Птахи України»

Щодня

Ця екскурсія буде цікава не тільки маленьким мешканцям міста Львів, ай гостям з інших регіонів України.

Менеджер туру Юлія

+38 (098) 014-24-42

+38 (095) 738-21-19


arrow down


Ціна 200 грн

5 причин відвідати екскурсію «Птахи України» у лісопарку «Погулянка»:

  1. Побачити та «познайомитися» із понад 20 видами птахів, серед яких навіть такі незвичні екземпляри як золотомушка, повзик, припутень та ін;
  2. Дізнатися цікаву інформацію про життя птахів;
  3. Навчитися впізнавати птахів за їх співом;
  4. Погуляти у одному із найстаріших парків Львова «Погулянка», який простягається на 100 га.;
  5. Відпочити від гамірного міста та буденних клопотів, провівши декілька годин у лоні природи.


Детальніше про екскурсію

Парк «Погулянка». Ексклюзивна екскурсія «Птахи України»

Львів дивовижний тим, що тут можна дуже по-різному відпочивати. У центрі міста посеред гамору туристичної Площі Ринок. У затишній кав’ярні з ароматним напоєм на столі. Чи у парку, прислухаючись до шуму дерев та співу птахів. Якщо вам до душі саме такий відпочинок – у лоні природи, лісопарк «Погулянка» – найкраще для цього місце. А екскурсія «Птахи України» – ексклюзивний бонус, який ми вже готові вам запропонувати.

З одного боку, це буде просто прогулянка. По величезному парку площею понад 100 га. А з іншого – це знайомство з особливим світом – пташиним. На «Погулянці» живуть десятки птахів, яких під час екскурсії ми спробуємо знайти, послухати та роздивитися крізь бінокль.

Чому знайти? Тому що ексклюзивна екскурсія «Птахи України» – це спостереження за птахами у природньому середовищі. Не за гратами кліток. Не в обмежених приміщеннях. А на свободі. І в цьому особливий кайф.

Поруч з нами літатимуть та співатимуть голуб сизий, припутень, голуб-синяк, синиця велика, синиця блакитна, гаїчка болотяна, повзик, зяблик, костогриз, крук, сорока, сова сіра, дрізд співочий, дрізд чорний, золотомушка, жовточуба, дятел звичайний, жовна сива, горихвістка чорна, сойка, шпак звичайний.

Ми прислухатимемось. Приглядатимемось. А досвідчений орнітолог підказуватиме, хто співає, та розповідатиме, чим особлива ця пташка. Багатьох крилатих мешканців «Погулянки» нам вдасться побачити. Декого – лише почути. А хтось може бути настільки заклопотаний, що й узагалі проігнорує нашу гостину. Але у будь-якому випадку ми отримаємо максимум задоволення від такої тематичної прогулянки.

Інші тури

Автобусна екскурсія №2 (3 години)

150 грн

Екскурсія Львовом на автобусі - це зручно. А якщо це екскурсія що розпочинається та закінчується в місцях, що сповнені розваг, це ще й дуже весело. Вирушайте на екскурсію №2!

Щодня

"Арена Львів": Екскурсія на Знаменитий Стадіон України

60/120 грн

Арена Львів - це величезний стадіон, побудований за європейськими стандартами. Саме тут проходили багато ключові матчі Євро-2012, а зараз він виступає в якості, як тренувальної бази, так і в ролі концертного майданчика. Побачити Львів Арену своїми очима ви зможете під час нашої екскурсії.

Щодня

Екскурсія Панорами Львова: місто з висоти пташиного польоту

100 грн

Екскурсія “Панорами Львова” допоможе вам побачити Львів так, як його бачать птахи, пролітаючі над містом. Від Ратуші до готелю “Панорама” ви завітаєте на кращі оглядові майданчики міста.

Щодня

Тематична екскурсія "Зброя народів світу"

150 грн

Екскурсія «Зброя народів світу» в львівському Музеї Арсенал – це захоплююча гра-квест для школярів віком 10-15 років, що органічно поєднана з цікавою пізнавальною екскурсією.

Щодня

Костюмована екскурсія "В гостях у Князя Лева"

200 грн

Захоплююча екскурсія по Львову - що може бути краще, якщо ви приїхали в це старовинне місто з дітьми. Ніяких нудних сухих оповідань - тільки містика, таємниці і приголомшливі оповідачі львівських історій, які проведуть вас по таємничих підземеллях.

Щодня

Реєстрація